Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

Tyvole Aviáro, co si budeme povídat, je to fakt hnusný :-D ale já bych si ji snad pro tu prdel koupil taky... :-D Uprostřed auta robot, na dveřích kabelky, tři místa ve předu... to je prostě legenda... :-D a nejlepší je, že zatím sou tak levný, že je nikdo nechce, ale myslím, že se to změní a cena poleze nahoru, takže třeba i dobrá investice... :-) navíc koukám, že už máš i otáčkoměr a dízla, to je jedna z posledních, ne? :-)
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

aviaro píše:Ale je to prostě funny kára, už se těším, až pojedu na sraz Multipla klubu ... :CIAO:


Tvl Luboši, ty už nevíš roupama co by 8o

Jako recese dobrá, ale nedokážu si představit jak to řídíš, nebo dokážu a chlámu se asi tak jako každý kdo jede okolo :-D

Přiznej se, že čekáš sviště a stará tě překecala :HOPS:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Zatím nečekám, ale plánujem co nevidět. :wink:

A nepřekecala, já jí prostě jen chtěl. A prdel je to obrovská, až se potkáme na expe, tak Tě svezu. :twisted:

A roupy asi jo, ty já mívám dost často ... Ale sranda musí bejt !

Je to rok 2002, 11 měsíc takže facelift, kdy přibyl právě palubní PC s otáčkoměrem (dojezd, spotřeby, servis atd.), lepší podvozek, motor - místo 77 kW má 81 kW a pár vylepšení elektroinstalace a introše. Mě to auto fakt strašně baví, bez prdele ! Kabelky a robot jsou top, ale každej koho jsem vezl byl unešenej z prostoru a výhledu.

Mě hlavně překvapil ten motor, docela to s tím cvičí a pěkně jde za plynem, hlavně ve vyšších otáčkách. :P Z Tanvaldu jsem jel za 5.7 litru dle palubáku a to jsem jí moc nešetřil. Od 160 ti km/h je znát odpor vzduchu a dost začíná svištět vzduch. Lidi okolo moc nepobíraj, když kolem proletí splašený akvárium ...

Co se cen týče, tak jsem jich pár objel, než sem tu svojí koupil a začínaj kolem 20-ti tisíc s naftou (spíš takový herky dojetý), benzíny ještě o něco míň. Multina se taky, jako jedno z prvních sériovejch vyráběnejch aut, dělala s CNG pohonem, ale to mě nic neříká.

Když jsem to prolejzal, co se techniky týče, tak to má dost bytelně dělanej podvozek (pomocnej rám jak u offroadů) v kastli, všude výztuhy a nápravy celkově mohutný. Celkově je to auto pěkně pevný, nerozvrzaný a přes díry nebouchá, nemlátí a řídí se fakt krásně a to i holčině. Má to 1350 kg, takže to úplnej "drobek" taky není.

btw. To už mám doma druhej stroj (po Rapidu), kterej půjde do budoucna do kurzu, tak abych si jí hleděl ! :-D Jinak má zapsaný i 17" kola (215/45) tak uvidím, jakej bude "setup" na léto ... :oops:

V roce 2002 stála 649.000 Kč, takže se nedivím s touhle "vizáží" že se moc neprodávala, myšleno v ČR, Italové jí kupovali jak divý. Ta moje je přímo od Dojáčka z Prahy, žádnej dovoz, mám i servisku ! Teď má 290 tis. km a frčí pěkně. O motor strach nemám, ty se Fiatu povedly, cpali je všude, od dodávek po osobáky.

Jinak zajímavost, Multina byla několik let po sobě vítězem kategorie auto roku kategorie MPV, taky je umístěná v muzeu moderního umění v New Yorku. No a taky vyhrála titul nejošklivějšího auta, to zase jako nééé, že nééé ... :CIAO:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

aviaro píše:Zatím nečekám, ale plánujem co nevidět. :wink: Paráda :FINE:
A nepřekecala, já jí prostě jen chtěl. A prdel je to obrovská, až se potkáme na expe, tak Tě svezu. :twisted: Děkuji ale na to jsem ještě asi mám pořád malého pindíka :-D


U nás to měl soused a proti kvalitě nemám vůbec výhrad, taky s tím fláknu v mikrouši o svodidla a nic se nestalo a jezdilo to dál.

Jediné co mě dostává je zrovna tebe v tom vidět jet :mrgreen: Asi tak jako sebe ale proti gustu ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:-p
Kdyz ctu ted, ze s tim jezdis 160 +, ... .... tak ta pointa porizeni multiply tim dostava uplne jinej rozmer 8o 8o

Btw to tak valis normalka po okreskach? Kdyz se s tebou boji i Lada, kterej, kdyz mu chyti vlek smejra, dlooouze drzi plyn na podlaze at to ma grady... To je co rict
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Ne, na veřejných komunikacích jezdím přesně dle zákonných norem, nejvyšší povolenou rychlost nikdy nepřekračuji. :wink:

160 km/h+ jsem zkoušel na Mosteckém okruhu, kdy vcelku často využívám možnosti volných jízd na dráze. 8)

Jinak netřeba se bát, nejhorší smrt je z vyděšení a kdo mě zná ví, že se tím často v životě řídím ... :lol:

PS: Už mám v hlavě pár nápadů, jak budu akvárko ladit, no, uvidíme !
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

Baví mě, jak vždy dostaneš z auta maximum... :-)
...a jelikož tady už vlastně není co podělat, tak je to zas o něco jednodušší ten tuzink no... :-D
Jako abych to jenom nehejtil, tak když jsem v tom seděl, tak jsem byl strášně ohromenej tím prostorem a akustikou skoro jak v kostele... jako fakt pohodlný to je... :-) Měli i tyhle novější ještě nad slunečníma clonama přihrádky? :CIAO:
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Jojo, přihrádky nad stínítkama jsou. Jsou totiž všude ... :P

Takový blbiny, jako možnost vyndat klíč ze zapalování (když auto běží) aby sis ho mohl z venku zamknout a jít domu, než se Ti třeba v zimě ohřeje jsou zajímavý. :lol:

Já bych to viděl nějak takhle ... decent

Obrázek

btw. Challenge ? :lol:

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Vzhledově raději preferuji pozdější face-lift ale takhle je to nejlevnější mpv co funguje.
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: Vaše auta 1:1

tak já taky přidám :)... Ford Mondeo 2006 2,2tdci 155K
Obrázek
Obrázek
a muj pracant na firmě :) Iveco stralis 450e5 eev
Obrázek
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Woyta píše:Vzhledově raději preferuji pozdější face-lift ale takhle je to nejlevnější mpv co funguje.


Ta II. generace mi právě už moc nesedí, je taková tuctová - snaha Fiatu trochu "zklasičnit" vzhled a tak Multivitamín postrčit v prodejnosti i lidem, co jsou konzervativnější. Vnitřek je od roku 1998 do roku 2010 až na pár detailů stejnej (volant a jiný dekory sedaček a tapeců), ale jak říkáš za málo peněz velice solidní auto s obrovskym prostorem a fajn motorama. :wink:

Další obrovská výhoda je dostupnost a ceny dílů, kdy se dá sehnat za fakt minimum skoro vše.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: Vaše auta 1:1

Zdravím ;-) tak sem teda taky hodim toho mýho mazla :-) Je to klasickej Nissan Safari, výbava DX, 4.2ka nafta ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Dneska jsme s Desťákem a kámošem vyměnili malé modely za velké a dali jsme driftovačku na starém buzeráku. Parádně jsme si to užili, krásně jsme zablbli a mám radost ze samých pěkných fotek. Konečně nějaké akčnější pózy než pořád dokola zahrada :lol: Blbnul tam navíc s námi ten Jeep a pro zajímavost to tam chudák nakouřil bokem do stromu. To je v albu také na fotce. Byla to docela rána a strom se pěkně otřásl. Myslím si že to odnesl pěkně práh a možná dveře řidiče. On pak odjel za roh, tak nevíme.

Celé album zde: http://pitaw.rajce.idnes.cz/Driftovacka_Sloup/

Desťák v akci 8)

Obrázek

Adolf ve skluzu :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Taky s E36 jezdim az mi spotreba na palubaku vyskocila na 20l/100km :mrgreen:
Jen by se mi hodilo nejake vetsi hriste ktere moc lidi nezna.
Mistni parkoviste je uz neuveritelne uklouzane. A osamoceny odpadkovy kos uz byl letos uz podruhe sejmul. Naposled dneska behem dne a podle uhlu ohnuti trubky to byla pekna rana. :lol:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Jj, a tak to ma byt!

Ja teda moc s predokolkou machrovat nemuzu, to az seberu kamosovi jednicku.

Lec s automatem jsem o zabavu neprisel, muj vuz je nastesti koncepce 90 let a ma klasickou rucni brzdu a tlacitko vypinani esp funguje okamzite a na jediny kliknuti se okamzite zcela vypne. Takze zabava na svete.
Kluci maj v praci funglovy A 34567 Q a par koncernovych slupek a s tim verkem poradnej smyk neudelas. Vypnes ESP a ono to stejne furt zasahuje.

Pita jaky ma galusky, co?

Zpět na „FreeKec“