Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES"

Husty vozitko 8o :-D
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

lukino343 píše:...v12 tiez uz nič..

V12 je zamestnany u British Airways a lieta s Concordom na linke LZIB-EGLL (po slovensky z Blavy do Londyna)
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES"

:-D :-D :-D
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

Tazka parada - vyska takmer 16 kilometrov, 2.03 Machu, let trva tak hodinu a desat minut, pokial neposeriem pociatocny vystup do letovej hladiny...

... a takto to pristava (nie moj screenshot, ja tam lietam v noci)

Obrázek

... a SpinTires ma zacne zaujimat, ked tam vratia to, co tam bolo pred rokom - stopy za kolesami, vodna vlna pri brodeni atd. atd., popripade doplnia to, co je v poslednom ST+
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES"

tak ta hra je to kamo <3 v12 pridaj paru fotky z hrania ak mozeš :)
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

Nechcem zasierat vlakno, ked chces, daj si hladat obrazky / videa na temu flightgear. Absolutna pecka je Airbus 330/2xx, ma vyborne zmaknuty kokpit a hlavne plne funkcny palubny pocitac. Vynikajuci je aj Boeing 777 - este lepsi kokpit ako A330, pocitac ma este zopar nedorobkov, ale inak tiez super. Samostatna kapitola je ale spominany Concorde. Po grafickej stranke kokpit mizerny, ale simulacia prakticky vsetkych letovych systemov, ktore ako palubny inzinier musis ovladat. Ono to nie je take jednoduche vyletiet 51300 stop vysoko a pokracovat nadzvukovou rychlostou do ciela. Pokial sa nebudes hrat s precerpavanim paliva, nikdy sa tak vysoko a k takej rychlosti nedostanes. Sranda nie je ani zostup z takej vysky a spravne spomalovanie. Ale je to stroj casu - uz za tmy som odstartoval z Londyna, pristaval v New Yorku v ten isty den, ale este za svetla.
Pre HardCore letcov je potom let v hmle z Kathmandu v Nepale na letisko Lukla - Tenzing/Hillary na upati Himalaji s drahou dlhou slabeho pol kilometra bez radiomajakov ci inych navigacnych pomocok. Iba kompas, mapa a stopky. A ohromna davka stastia pri pristavani. V udoli, kde je letisko nezriedkavo fuka vietor rychlostou cez 40 km/h, pristavas pri cca 130 - 140 km/h, aby si na tak kratkej drahe dobrzdil. Toto sa mi zatial podarilo iba raz a aj to nahodou - nejakym zazrakom nefukalo. Cumak lietadla som ale takmer oprel o skalu na konci drahy. Letel som to ale s pomocou autopilota po vytycenej trase, takze nie celkom ako v reale, na to (zatial) nemam.

Kedze sme u nakladiakov, tak aha - takyto odstrkava lietadla od letiskoveho terminalu :

Obrázek
Zdroj : https://forum.flightgear.org/viewtopic.php?f=4&t=28234

Vcera sa ma v Londyne dispecer (ano, tento simulator mozes hrat aj ako dispecer) pokusil zabit - naviedol ma na drahu, na ktorej cakalo lietadlo na vzlet mimo vyckavaciu poziciu. Vsimol som si ho v poslednej sekunde, 150 tisic koni v styroch Rollsackych Olympusoch ma ale na poslednu chvilu zachranilo. Po oblete to uz bolo OK, ATC si uvedomil chybu a velmi slusne sa ospravedlnil. Chlp chybal a vznikol by dalsi diel Vysetrovania leteckych katastrof :mrgreen:

Sorry za O/T.
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES"

pekne pekne :)
Bohus
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 07.11.2015 19:37

Re: "SPiNTiRES"

Zdravim V12...

Ako na spustim tuto hru Verzia 04.4.2016...mam ju instalovanu ,ale stale mi vyhadzuje hlasenie o chybe ...nieco preinstalovat ikonu na ploche ...diky
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

Daj presne hlasenie, z Tvojho popisu nie som moc mudry a vestecku gulu nemam. Mne to na Linuxe (xUbuntu) funguje bezvadne.
Bohus
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 07.11.2015 19:37

Re: "SPiNTiRES"

V12 píše:Daj presne hlasenie, z Tvojho popisu nie som moc mudry a vestecku gulu nemam. Mne to na Linuxe (xUbuntu) funguje bezvadne.



Tak pisem tu chybu co mi vyhadzuje

The program cant start because api-ms--win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer.Try reinstaling the program to fix this problem....

vdaka za rady
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

Aku radu potrebujes ? Nainstaluj ten balicek a hotovo. Da sa stiahnut priamo zo stranok Microsoftu, napr. tu :
https://support.microsoft.com/en-us/hel ... in-windows
Stiahni si verziu podla toho, aky mas Windows, nainstaluj a pojde Ti to.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

lukino :
Zopar mojich screenshotov - snad to admin nevymaze, kedze je to tazky off-topic :
Ranna pohoda - M2.04 FL513, lietadlo je v moci Georga, takze ja mam cas na tu novu letusku :)
Obrázek

Tower, this is BAW-V12RS, on final ILS approach 27L :
Obrázek

IFR pristatie v Piestanoch (Blava neprijima, privelka hmla) :
Obrázek

Admin, este raz sorry za offtopic
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES"

Trochu to zde spí ale přesto se zeptám, nevíte někdo jestli se dá v xml. nastavit aby most při položení na zem zůstal pevně ukotven? Jinak je hrou brán jako přívěs, tak po najetí autem někam odcestuje viz video.
Jde mi o to zda se dá do xml. samotného mostu nějak nastavit že po odpojení s ním nejde hnout.

[youtube]ejPAxr46JCQ[/youtube]

Je to addon z Kraze 260 tak jsem si ho vypůjčil na T813 a docela mu sluší, jen funkčnost je trochu slabá.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES"

Co tak sa skusit pohrat s parametrom Friction v XML mosta ?

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“