Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Ha haha.


Asi z toho mam fakt radost.


... Paska opravdu letela oknem, to neni k tomu. A to sem ji este prihladil na tom kraji uuuuuuuuuuplne k povrchu.... Mrcha jedna. Hned v kramu sahnu pro tesu za dvacku. Blba dvacka a ted abych mel stazenou prdel jak poskodim lak. ....

Ale snad to pude. Ted hlavne spravne naohybat mosaznou trubicku... Bude nejakej decentni ram se svetlama



:-D hlavne jsem zvedav jak s tim pak budu jezdit. Pomalu? :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Pozor, je to tesa. Mrcha.


... De to, sice blbe, sice to bude nadlouho, ale de to. Hotova hranka nejbliz ke kraji. Postupne postupne a budou dustojny rychly pruhy. ale takhle me maskovacka este nezradila. Du pro obyc krepovou.

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Moje prvni pajeni stribrem. Sice neumim udelat potrebny horko, taky s tim moc neumim tak si to malinko dela co chce ale ram jsem trefil. Je to lehounka tenka mosazna... Dyt to vidite. Este vzadu nejakej kriz at to neni tak prazdny. Chtel bych i rampu na svetla, mozna to protahnu az kolem predniho okna... No, asi ne, at to neztrati sportovni smrnc...

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Je treba si dil dycky dobre pripravit...

Obrázek

Po chvilce to jde lepe, za takovyhle spoj se netreba stydet.. :tleskam:

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

In natura

Obrázek


V neglize

Obrázek



A barva??
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Nejaky spionazni. Tu masku je treba vymyslet malounko jinak.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ta barva je samosebou nejaka silena fosforova. Ste mi vnukli o par prispevku vejs napad na odstin :FINE:

Ty fotky fakt barvy neumi. Pro predstavu jinym zpusobem osvetleny

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Fakt dobrý míro, teď už to jen roztřískat :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Dorazily dily do prevodovky. Jen loziska do ty prevodovky staly 4 kila. Kola taky, poloosy a dogbouny dalsi tri. Takova GO na prcka je celkem mastna na to ze to ma asi dvanact centimetru...


To jsou jeste na ceste zadni ramena (tyhle jsou OK, jen prekrouceny ve smeru motoru :-D ) a taky mi prisla 2mm zavitovka. Jsem asi jedinej v budejcich kdo ji ma, mi prislo podle toho jak jsem ji shanel. Takze vytahnu maly kloubky a predelam vsechny plastovy spojovacky,je na nich vule a jsou taky pokrouceny (rizeni, horni uchyceni tehlic atd)... Bude to prdackej strojecek.

Me to chytlo a vubec nedelam Rangeeho ...:-(

Obrázek

Hezky poctive umyto v benzinu, vyskrabal jsem bordel, osadil loziskama, ze zkusenosti vystupy z prevodovky zalepil do kola diferencialu vterinakem, kdybych jim dal sanci udelat si drobet vuli prineslo by to jen potize. Vse napatlal radne vazelinou a uvidime zda si to vse pekne sedne...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Obrázek

Ano,to vypada jinak :OK:

Este vymenit pokrouceny ramena a ty plastovy horni tycky uchyceni tehlic. Mam 2mm zavitovku, mini kloubky ALE maj mensi diru v ocku, nez jsou sroubky, to chce vrtat kulicku a to chce zase nervy. Az je budu mit tak to este dodelam.

Jinak ram funguje skvele, casto se to kutali a blbe to zataci - pustis plyn, pridrepne si na predek, ok, zatocis, ale s plynem se zas stavi na zadni takze okamzite jede jen rovne. Musim se s tim naucit aby jizda vypadala dobre, je to ale megasrandastroj.

Ti, co videli nazivo, tak videli s defektem - zadreny loziska v zadnim kole. Uz jsou nova a toci se to o pulku rychleji nez ve Vimperku. Tam ale nebylo kde jezdit, to chce piscitej plac. Dvaceticentimetrovej driftujici defendr co haze pisek metr za sebe je supr :FINE:

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Hups.... Jezdi to suprove,ale omezuje se to neuveritelne debilni vadou - tlumice! Jsou tam pruziny plus vzduchovej pistek a je to tezky - takze pistek nepistek na pruzinach se to pohupuje poskakuje a znemoznuje lepsi ovladani. Skoda. Je treba nejaky vymyslet. Nejaky napady na tlumice? Mam za to ze Losi Mini T nejaky olejovy jako tuning nabizi, nedela neco i preslavny Gmade? Zas za to nechci plaznout pres litra, do zadohrabu slo v posledni dobe vic nez dost..... :NO:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Ale tady jsem preci nejakou ukazecku ulovil


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

A pro pripomenuti, jak to litalo nove s lehounkou lexancickou...

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Jsem pred casem sliboval video, vcera jsem na to narazil tak jsem se premohl, nedodelane jsem to pospojoval tak ten konec je drobet nuda, ale at vidite, jak to fici. Tady este se zelenou kastli, pak jak ji pulka chybi tak to je onen incident.

Ted je to tezsi, tolik to neskace - ale kastle nepada pac je napevno a dela to spis kotrmelce (ram je opravdu luxusne funkcni a zedrenej jak hrom.. Kastlicka teeemer nic..)

Ale stejne jsem neodolal a skakal jsem s tim, takze jsem samosebou ustipl predek, ale nic co by vterinak se smichem nezalil. Je to vykously pod maskou, skoro to neni videt takze kdyz sezenu kumpana na nataceni tak udelam nejaky lepsi zabery s cervenou kastli. Vypada to hezky, fofrdefik.


Na videu nic nezrychleno, nezpomaleno.

Copa je to za muziku, znate, vite?

http://expeditionrc.rajce.idnes.cz/movie/#ecx_0001.jpg
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - ECX Smash 1:18

Ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaa

Tak jsem si vzpomnel na ecx smash.

Chtelo to par chvil sroubovani, vsechno hezky rozebrat, ocistit.
Loziska ready, pajsl prevodovky tolik neodjel, psi kosti taky po vymene.
Motorek uz pred casem ocistenej, vycistenej, zbyva zalepit viko postrane, lep na kov pripraveny.

Vzhledem k malym kolum me zlobila svetla vyska, hlavne zadku. Jak si to pod vykonem stridacku pricaplo, hned to tahalo motor po zemi.

Potiz vyresily pekne olejove tlumice. Naplneny, funguji krasne, je to dost tuhy - dame prostor jizdnim zkouskam.
U zadnich jsem musel zkratit pruzinu, jezto jsem si vrazil do palce kdyz jsem ji kroutil ten novej posledni zahyb. Bylo to tam hluboko, muselo se to vyndavat kombinackama a boli to :-D :-D
Zkracenim jsem umoznil chod psim kostem, o centak delsi tlumitka to posouvaly prilis, coz by se mi sice libilo, ale tohle je fajn kompromis. Uz to nebude tahat motor po zemi a vzhledem k tuhosti by to mohlo i pekne poskakovat. Skakat.



... Podvozek tedy svisti, zbyva na magnety prichytit kastli.

Ta dostala upravu klece nejtkama, klec skvele funguje, ale kastlicka zkratka trpi. Vterinak spolehlive ty odlamany casti vraci zpet. Kdyz je najdu... Kdo by to byl rekl. Takze dnes vlepime trochu vyztuh a na ty magnety nejakej neco a bude RTR :YOP:

...slibuji si od jarniho tani pekne drifty na rybniku a doma na zahrade jsem lopatou z tajiciho snehu udelal flattrack tak jsem zvedav.

Pro pripomenuti obrazek..

Obrázek

Obrázek

Obrázek


A obrazek pripraveneho podvozku s tlumitkama, otocenejma zadnima ramenama (stridacek pokroutil ve svem smeru..), vymezenejma vulema na vsem pohyblivem, hlavne vepredu (a ne jen dotahnout sroubky :-D pekne vykotlane diry zvetsit, vyvlozkovat... Ou kej, zase nejakym plastikem co se vyjebe takze pripravene male kloubky na M2 tycku a cely rizeni a cely horni uchyceni dostane pekne kloubek s kulickou. .... Az teda najdu tu M2, uz jsem hledal 2x ted se musi pockat a pak po treti a ctvrty a ona vytane... Kdo kdy neco hledal, vi vo co gou.

Obrázek

Zpět na „Shortcourse“