Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Joj...taková pravidla... :-D tož to si na té JM ani moc nezajezdím... :cry: :cry:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Pravda je že na Maštale jsme dorazili jednou těsně před půlnocí a dodnes si lámeme hlavy proč všichni chtěli jet první... :-D Také speciální hradní expedice se protáhla do časných ranních hodin ovšem kdo může říci že před půlnocí driftoval s dodávkou v Holomócu na náměstí . :YOP: Ovšem není to vždycky a za ty roky jsme přišli jen o jednoho člena expe v Dolní Lhotě když mu velitel rozseknul za drzé chování záda lopatou . :-( Ale že měl pěkný pohřeb a všichni plakali jako v Korei. Velitel vše nafotil do kroniky a řádně prostudoval jestli náhodou někdo neplakal málo... :-I . Kromě toho máme ve svém středu dlouholetého člena který z osmihodinové expedice dokáže udělat cca 200 metrovou. Tudíž není se opravdu čeho bát. A hlavně za 100 expedic bez poruchy má rekrut nárok na klubové triko - a to se vyplatí.
Richmonnd
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 08.09.2015 20:23

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Pánové. ..tak evidentně humor vám neschází :-D Už se těším, až budu v ČR.
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak aby bylo stále veselo , tak jsem dnes zavzpomínal a během těch 6 let jsme toho zažili opravdu mnoho. Tady trochu obrázků, jak to někdy vypadá a co k těm expedicím patří. Doufám že to bude stále pokračovat.

http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Expedice_souhrn/
Uživatelský avatar
Chazzy93
Uživatel
Příspěvky: 411
Registrován: 06.06.2015 19:18
Bydliště: jižně od Brna

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Ty fotky jsou naprosto bombový, nemají chybu :-D :-) Sice jezdím jenom rok, ale i za tu krátkou dobu jsem zažil dost a dost srandy. A budu si také přát, abychom takhle nadále pokračovali, v pohodových expedicích, kdy si člověk hezky odpočne, zasměje se a projde se s autíčky krásnou přírodou :-)
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mercedes-Benz Unimog 1:10
Ford F-250 Super Duty Cab
Zbytky podvozku CC-01
http://kenny666.rajce.idnes.cz/
Richmonnd
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 08.09.2015 20:23

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Moje slova Chazzy.
Uživatelský avatar
Dráža
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.02.2016 22:58
Bydliště: Chrudim

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Měl jsem tu čest se také zúčastnit, o čemž svědčí můj amatérský Def na druhé fotografii, a vždy jsem si expedici skvěle užil. Těším se na letošní sezónu a moc chválím skvělé a nápadité fotky. Díky moc.
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak včerejší akce mě nějak zmohla, tudíš foto až teď. Příště se to opakovat nebude, polepším se.Jo to stáří. Moc díky za hodně supr strávený den , počásko jarní, buřty velká mňamka. Doufám že takové akce budou skoro pocelý rok. Fotečky zde: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Bilek_4.3.2017/
Tak expedici zdar. Teď Natka ,že by ráda možná příští víkend do Boru na kolumbovo vejce, tak uvidíme.
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Chlapi dík za super expedici. Legrace,počasí, lidi,zkrátka nemělo to chybu. Akorát těch trestných bodů co se rozdalo a nebýt velitele a jeho několikeré instruktážní ukázky vyjíždění kopce tak tam někteří museli zůstat a trénovat. :-D Ale na rovinu - šéf přijel na expe s odřeným blatníkem a nevydrhnutým vzorkem na pneumatikách což si za posledních cca pět let nepamatuji že by takto zanedbal přípravu. :-I :-( :OK:
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

hola chlapi

jen tak jsem kouknul na ty vaše foto a moooc pěkný. Hezká příroda.
Mohl bych někdy zavítat? Podotýkám, že nejsem členem klubu ;-)
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Honza285
Nově příchozí
Příspěvky: 36
Registrován: 11.02.2016 17:16
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Hele já bych to s tou chválou moc nepřeháněl. Jo je pravda, že počasí vyšlo na jednicku, ale za to šéf nemůže. Stejně tak to krásné údolí a upravena cesta není jeho dílo. Když se podívám na fotky tak jsem tam musel dvě hned nahlásit jako nevhodné. Takže doufám že mu toho lachtana ležícího na kameni smažou ( a to i doma z počítače). Naopak musím pochválit Toníka, který ochotně celou cestu nesl polínka aby mohl rozdělat oheň.

Pánové moc děkuju za super expedice a už se těšíme m na další.

Tady přidávám to 360° video. Nekoukejte na to dokonce je to strašně dlouhý a nezáživný, ale nechtělo se mně to stříhat.Jen jsem zrušil místa kde jsem vykonával potřebu a zapomněl vypnout kameru :-)

https://youtu.be/2_E44pOmvQk
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Už se mě z toho motá šiška.... :YOP:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak nesmíš tolik nasávat. A nebo nesmíš stím motat do kola. Jinak ten pán na kameni je dobrej, prý smazání se zamítá a příště takových fotek fotit více. Jo už mám plány na dlaší expedici, tak se koncem týdne svoláme.
Uživatelský avatar
Honza285
Nově příchozí
Příspěvky: 36
Registrován: 11.02.2016 17:16
Bydliště: Hradec Králové

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

skotty píše:Už se mě z toho motá šiška.... :YOP:

Ideální je dát to do VR brýlí, to se ti teprve bude motat hlava. Vezmu je příště sebou ;-)
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Bohužel jsem neměl moc času a fotky jsem začal upravovat až včera večer a dnes jsem je vyexportoval a jsou jako obvykle na KEČUPU :BYE:
Sobota byla pro mně po delší zimní odmlce první akce. Co dodat k expedici? Vše podstatné tu už je ale přeci se ještě něco najde. :-p
Žádné reklamace a mazání fotek nebude :!: :!: :!:
Po projížďce na ledu jsem lehce nezvládl řízení a zapadl jsem do močálu 8o Díky duchapřítomnosti a obětavosti Speryho který se vyzul a
auto vyprostil svojí Boží rukou ven se model neutopil. Díky ti za to. Doufám, že to nebude mýt zdravotní následky :-D :-D :-D

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „Galerie z akcí“