Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Neboj u tebe to neplatí, ty jakožto dlohodobý člen a nejvíce naježděných expedic a dle mého deníčku nejmíň černých puntíků jsou ti pozdní příjezdy odpuštěny. :OK:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek, no co dodat, děkuji za krásnou neděli s pohodovými lidmi, kteří nepokazí žádnou legraci. Mé dítko to zmáklo, protivná nebyla, tudíš akci nenarušovala. Marťas se postaral o legraci jak se patří halvně na závěr, smekám. Toníček pohoda, jen asi zklamání z palačinek, neboj budou příště. Igorovi to z oblohy nezpadlo, Jiří s dětma napohodu s úsměvem jak se patří. O jistém kolegovi raději psát nebudu, ještě že byl pořízen video záznam, který mluví za vše. Moc velké díky jak já tak i Kaťule spokojená a docela sem čuměl co snědla. Dlabanec byl opravdu luxusní a taková třešnička na dortíčku. Fotečky dodám za chvilinku, je jich nějak moc. Jo a Marťas já být tebou dodělám ruční brzdu. Jinak doufám že jste se nezpálily a neodradily vás lítající komáři a pod. Zdar JMK
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Chlapci a děvčata díky za dnešní parádní expedici. Už jsem se hodně dlouho takhle nezasmál. Ta řítící se šestikola mě fakt dostala do kolen. :-D No a ta luxusní párty s podpisovkou šéfa Komety a hlavně to božské žrádýlko to byla pecka na závěr. :hura: :OK: :OK:
Uživatelský avatar
Chazzy93
Uživatel
Příspěvky: 411
Registrován: 06.06.2015 19:18
Bydliště: jižně od Brna

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Zdravím, dnešní expedice byla opět suprová. Když tedy pominu moje neustálé opravy a tu skutečnost, že sem asi třetinu expedice nesl Unimoga na rameni :-D :-D Já sem už Unimoga zase lehce odstrojil a ladím si zase Forda, Unimog si bude ještě muset počkat. Každopádně, když jsem se marně snažil doběhnout Unimoga uhánějícího z nekonečně dlouhého kopce a viděl jsem, jak se závratnou rychlostí řítí do stromu, moc příjemný pocit to nebyl, kdybych si blbec nechal zaplou vysílačku... :-D Ale tak naštěstí mám doooost odolný rám, takže byl akorát malinko pochroumaný nárazník ( Takže konečně taky proběhl pořádný test odolnosti nárazníku) a ničemu se nic nestalo. Hlavně, že byla sranda :-D No a na závěr vynikající jídlo, fotečka s šéfem Komety, to byla tečka za krásně stráveným dnem. Všem moc děkuji za super strávenou něděli a těším se na přístě. :-)
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mercedes-Benz Unimog 1:10
Ford F-250 Super Duty Cab
Zbytky podvozku CC-01
http://kenny666.rajce.idnes.cz/
ajgor
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 13.12.2015 9:39
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Igor Vlahovič (já se za své názory nestydím). Jinak redaktor portálu Masters.cz, redaktor portálu copterdji.cz.
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Vyrazili jsme z parkoviště v přesně daný čas. U kapličky jsme se trochu zdrželi, neb jsme částečně odložily vrstvu oblečení.
Byl jsem poslední a tak jsem byl trochu popohnán se slovy, že Igor je už na Dívčím hradu, teprve po té mi došlo že je sice nahoře, ale se čmelákem a stojí opodál.
Hned zkraje cesty jsme však objevily cedulku o nějaké zrušené akci.
Počasí bylo slunné, jen Dívčím hradu foukalo, ale tam fouká pořád.
Cesta na vysílač proběhla s několika výzvami a nádherný výhled od vysílače vše završil.
Natáčelo se z blízka i z dálky a ve dvou případech byl čmelák hóóódně daleko.
Cesta zpět byla celkem rychlá, neb auta jela jak neřízená....
Protože děti šlapaly a nezlobily byla v podobě výborné krmě tečka s plným bříškem.
jo jo to byla panečku neděle.
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek mooc se omlouvám, ale nějak nestíhám. Fotečky zde : http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Palava/
Jinak počasí na víkend domluveno , mělo by to být zase jako vždy, sluníčko, takže opalovací krém sebou, tak se koncem týdne zase domluvíme. Expe zdar
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak tady slíbené videjko od Tondy : https://www.youtube.com/watch?v=71TCSq3Fs4E
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Díky za video. :BYE:
Toto video je perfektně zpracované. Nevím, jestli se to já někdy naučím :-p :-p :-p
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek po dosti náročném víkendu. No jak to napsat, sobotní akci bych hodnotil hořší 5. :-( ne dělám si prd... :-D naprosto luxus, taková akce se podaří asi jen jednou za hooodně velkou dobu. Kolektiv sedl jak se patří a o dobrou náladu nebylo vůbec nouze. Ráno v 5 budíček v 6:20 odjezd a v 9 na parkovišti. Trasa 13 km a ve 21:40 odjezd směr Brno a před domem ve 23:59. Příště to už snad dáme tu 24 hod. Takže všem velké díky za velice krásný den, plný sluníčka , navrcholu dobrého jídla. Co se týče mé výbavy v krabičce, tak sem to raději vyndal a už to nosit nebudu, aby nedocházelo k nějakým omylům o malé gumové věci. Co se týče medvěda, doufám že ho nikdy nepotkáme abych se nemusel potírat a Toníčku příště ty zvířata tak nezkoumej jo. Jinak díky Tondovi a nedostupné a dalším , kteří se zůčastnily a snad brzy se shledáme zase na podobné akci.Jo jinak Kubo doufám, že ses zase nezaleknul a nezačneš zase lepit ty plastikové modýlky.Takže expe zdar.

Foto : http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Serak_-_Ramzova_2017/
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Počkám si na nezaujatý komentář od Kubíka... :YOP:
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak a jsem z toho hotovej.......... 8o
Nádherný fotky a věřím, že i expedice byla suprová. Velká škoda, že ten Ještěd jsem měl slíbený dlouho dopředu. :-(
Sice se nás tam sešlo asi 110 ale, fotky nemám žádné, společné foto??? no kdyby jim to nebylo líto tak si auta rozdupali navzájem. :-I
O počasí ani nemluvě, sice bylo teplo ale skoro celý den pršelo, tak že jsme byli promočený až na kost a spousta to hned v začátku vzdala. :NO:
No pro příště, nebudu nikomu nic slibovat a budu se tam muset jet podívat s vámi. :HOPS:
Moc vám to závidím, Jo koukal jsem, že jste měli nového sršáně. ;-)
havran 75
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 07.01.2014 18:36

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Zdar borci,díkec za suprovó prochajdu po šeráckým kopečku betelná sajtna se tam sešla :YOP:
Tělo pěkně utahaný rypáček opálený :FINE: pánové kdo nejel ten se mlátí čelem o pracovní stůl :-p
a ta oprava plechového terén kozla s ukopnutejma koulema se nepovedla páč si šéf místo pájky
vzal dvě šprcky :-p :YOP: zřejmě jinej oddíl :-D jinak fotečky povedený :OK: a videjko taky asi bude
tak doufám ,že oranžová želvička dostane víc prostoru a ne jak v maštalích žlutej fordík Tondo :-I
Se loučím váš Toníček a expe Zdar
JO a Kubíku japak se ti líbila prochajda :HOPS: :HOPS:
tonysch
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 19.05.2017 16:10

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Ahoj borci.
tak jsem zde Tonda a nedostupná.
pokud vám to nevadí tak sem budu taky občas přispívat a dělit se s vámi o informace.
začnu tím, že zde je link na video z Expedice šerák 2017 https://www.youtube.com/watch?v=OKeF0dfLDd4&t=44s
doufám, že se bude líbit.
Akce to byla moc moc super :FINE: již jsem se tak dobře nenasmál pěkně dlouho a jsem rád, že jste mne pustili mezi sebe.
pokud jsem ve videu někoho preferoval méně předem se omlouvám, ale měl se dotyčný víc motat před objektivem. :-D
zatím zdar a už se těším na další akci.
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

A ted na cisto reknu nazor ja, jo? ....vy bando podlizacu, by jste tim vychvalovanim Sperymu vlezli pres koncak az k mandlim, jak se na to divam. Pritom vsichni vime, jak to bylo doopravdy. Uz je jasny, ze kdyz pisu reakci na tuto expedici az po nekolika dnech, ze jsem to musel vse vstrebat a hlavne...poradne rozdychat. Rek jsem si, uz mam slepeny vsecky plastaky, ktery Rewel vyrabi, tak dam Sperymu sanci. Rikam mu:.."jede se expe?"...on: "jo, prijed v sobotu v noci ke me, odjezd neco malo po pulnoci smer Jeseniky" (jak kdyby nam nestacila hromada pisku tady za rohem). No dobra, rikam si, nepujdu spat, jak pujdu z hospy, sednu do auta a valim rovnou k nemu, spat se nebude. Dojedu tam, Tonda samozrejme aktivne musel dojet prvni, aby mohl sedet vepredu, kdyz jsme jeli jednim autem. A to uz mi bylo jasny, ze kdyz si veme ten dvacetikilovy deseticentimetrovy modylek, ze na nej budem cely den kazdych 50metru cekat, jak se mu na kardan namotaj sedmikrasky, takze jsem cul zradu hned, nez se vyjelo. No nic, streka pres pul Evropy, samozrejme jen ve Fabce, komfort nula, kafe na benzince jak voda z z umytych psich kuli. Po umorne ceste dojedem pod kopec, tam...nikdo..par nejakych masitych mladych holek, to jsme ocenili, ale nesly s nami, takze nam to bylo pekne k hovnu. Samozrejme, Opavaci, pul roku zpozdeni, prej zacpa. Pritom jeli Favoritem a zdrzeli se, protoze chteli byt frajeri, tak si pujcili kousek pred lanovkou Superba, na ktereho by normalni smrtelnik bez mafianskych konexi vydelaval tak pul milionu let. Takze, pokus dobrej, ale priste si radsi pujcte neco verohodnejsiho, treba jety Yeti. Navic, Opava, mesto u hranic s Polskem (polsko neni stat, je to zivotni styl), tam se auto nad pul mega neudrzi, to proste nejde. Prej, mam funglovku v nejhustejsi vybave se sedackama z pandi kuze a cudlikama z delfinich zubu. Leda prd. A expedicka...no, Axialy tahly a bez nich by to expe nebyla, ale jak jsem videl, jak se tam placaj s tim Summitem, tak priste si vezmu na expe TT01, abych dosahl podobnych jizdnich vlastnosti a nebyl moc napred. A kastlu jsem mel hezkou jenom ja, ostatni mi stejne zavideli. Pepa mel v krabicce s naradim SPRCKU...v krabicce s NARADIM...od kdy je sakra sprcka naradi...No mel jsem celou dobu pekne stazeny pulky. Prubeh expedice klasicke fiasko, vyskovy profil vypadal jak moje EKG, kdybych si snupnul jed na krysy. Uz nekdy nekdo videl lidi v triku, kdyz u nohou maji snih? My uz bohuzel jo. Rychlost presunu? Asi 24 metru za hodinu. Super, clovek ma hlad jak slapka po dvojite smene, ale oni jeste musi vytahnout kilak od hospody drona, aby se zamachrovalo. A pak.."honem, za hodinu zaviraj hospodu, a je to jeste minimalne dve hodiny cesty porad do kopce, proc se loudate? delejte..!!" Sklon kopce asi 98 stupnu. Dojdem tam, to uz jsem mel strach, ze jsem mrtvej, protoze sice jsme tam sedeli, ale servirka delela, ze nas nevidi, toz jsem si myslel, jestli nejsem uz jen duch. No, pak dosla, vycucnul jsem dve pivka jak jed z hadiho kousnuti, dali jsme par knedliku se zelim a valilo se dolu. Cestou jsme potkali ocelovyho kamzika (viz foto), kdy si Tonik splnil svuj davny sen a zahral si na zverolekare, kamzikovi vysetril prostatu a nahmataval mu bulku. Kamzik nastesti vysel se vsemi testy dobre, ovsem u aut si Tonik nahmatal bulku sam, primo na svem pytlu. Az uplne na dne, nevim, jeslti byla se salamem nebo jen tak sucha se sezamem, ale ostatni byli smutni. Protoze uz zadny jidlo nemeli. No, cesta domu po tme, Opavaci spechali, aby neplatili v pujcovne den navic...my jsme jeli v klidu, nebot diky tomu, jak dlouho to trvalo, nase zeny uz doma urcite necekaly a sly spat, nebylo kvuli cemu spechat. Diky Pepo, ses prvni clovek, kterej dokazal prekazit nekomu sex, aniz by byl nablizku. No, dosel jsem dom v nedelu, presne v 00:16 a zmohl jsem se na to sundat batoh, boty, ponozky oprit do kouta a jit spat. No nic, musim koncit, valim na rehabilitace, mam otlaceny palecek, protoze jsem dlouho drzel vysilacku. Expe zdar.

Zpět na „Galerie z akcí“