Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: URAL

george_m píše:Tak to je moc hezký stroj,a máš to i hezky postavené :OK: .Prozradíš kde se dá koupit ta stavebnice?
Případně za kolik?Dík. ;-)



http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... -Truck-Kit
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: URAL

Tak dnes jsem prohnal URALa po truck trial tratích, přední široký nárazník, nášlapy, nádrže a absence závaží v kolech, udělaly své, ale jinak se celkem držel statečně :tleskam:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: URAL

Tohle bych chtěl nekdy videt na zivo. To musí bejt parada takovej macek.
Obrázek
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: URAL

Tak si udělej výlet k nám na Moravu, rádi tě u nás uvidíme :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: URAL

Třeba na to taky jednou dojde... :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: URAL

A kde su fotky? :-I To si len tak chodis po drahe a nefotis? :-( Ta to uz v jakej dobe to zijeme?! 8o
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: URAL

Když řídím nefotím, to totiž obojí výsledek nestojí za nic, ale možná časem budou nějaký fotky ve vlákně z Ludgeřovic ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: URAL

Tak po delší odmlce kdy jsem hlavně jezdil, trhal kardany, ztrácel výfuky, nádrž a polámal všechny bočnice, hlavně v našem lomu, přišel čas na nějaké změny. A to v přestavbě korby na expediční nástavbu. Po slibném začátku mne zabrzdila silná alergie na lepidlo, tak jen pár fotek.

Obrázek

Obrázek
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: URAL

mas nejaky pokrok? co sa tyka jazdnych vlastnosti ako na tom je. Tych vsetkych veci, co si urval je skoda, ale to je cena za scale/offroad. Ak ta mozem poprosit, tak mi posli do spravy plusy a minusy. Dakujem
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: URAL

I mě by to zajímalo. Tak jestli můžu poprosit šoupni to sem.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: URAL

Tak jízdní vlastnosti, no, je to hodně scale, pokud je rozumně vybraný scale terén pak jsem spokojen. Do kopců jede hezky, trochu hůře zatáčí, pneumatiky mohly být měkčí. Pohledově zadní nápravy pracují pěkně, přední hůře, je na listě a moc prostoru nemá. Na naše procházky po lesních pěšinách s občasnými kořeny, kameny, loužemi a menšími potoky je to skvělé. V kamenolomu se to dost ničilo. Takže na pohodové ježdění dobré, na extrém si stavím Unimoga.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: URAL

a prevracanie sa na strany vzhladom na vyska/sirka? Davat zavazia do kolies? dat do pneu maksie vlozky? co myslis tym, ze horsie zataca? je to kvoli rejdu, alebo pneu/pruzenie?
Dakujem
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: URAL

Boční náklon není až tak špatný, závaží v kolech by asi pomohlo. Rejd je malý, ale spíš je problém v uzavřených diferenciálech, přece jen vzadu tlačí čtyři kola, tak ale to je obecně problém více náprav. Ono se velmi těžko laboruje se závažím a s vložkami, pneumatiky se totiž velmi těžko a špatně usazují na disky. Složení jednoho kola je tak na hodinu práce, gumy jsou podle mého o nějakou tu desetinu větší než by měly být. Možná by pomohl větší vnitřní kroužek, ale tak, zas mám poněkud omezené možnosti.
bflmpsvz

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“