magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

maztekk co je vhodne pouzit na promazani?? Nejaka silikonova vazelinka treba??
Je to muje prvni tak se radeji ptam jak truhla...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

magoss píše:maztekk co je vhodne pouzit na promazani?? Nejaka silikonova vazelinka treba??
Je to muje prvni tak se radeji ptam jak truhla...

Dej tam co najdeš...hlavně néé jen vodní... ;-)
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Já mažu většinou tím co mám po ruce, mám tu vazelínu pro rychlé modely, pak nějakou plastickou a A00 ale to je spíš hustý olej. Ložiska máznu rychlou, ozubení pak namíchám plastickou okolo otvorů a trochu ozubení. Pak do ozubení naleju (spíš natáhnu :lol: ) A00 a je to. Nezapomeň že kdo maže ten jede ale pozor, méně je někdy více i vazelína dokáže udělat odpor a pak zbytečně namáháš to co se má volně točit.

Zítra by měl něco málo naskladnit RCSTORE, tak kdo je datumem po mě mrkněte se do mailu. Třeba na vás taky dojde :OK:
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

ja som kupil tu modru voduodpudivu vazelinu a s tym mazem. Ked len tak trochu, tak mam tekutu vazelinu v spraji.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

maztekk píše:Já mažu většinou tím co mám po ruce, mám tu vazelínu pro rychlé modely, pak nějakou plastickou a A00 ale to je spíš hustý olej. Ložiska máznu rychlou, ozubení pak namíchám plastickou okolo otvorů a trochu ozubení. Pak do ozubení naleju (spíš natáhnu :lol: ) A00 a je to. Nezapomeň že kdo maže ten jede ale pozor, méně je někdy více i vazelína dokáže udělat odpor a pak zbytečně namáháš to co se má volně točit.

Zítra by měl něco málo naskladnit RCSTORE, tak kdo je datumem po mě mrkněte se do mailu. Třeba na vás taky dojde :OK:

Jo,joo..na mě už asi dojde..už mi psali z MZ..že zítra budou..že zasílají... :tleskam:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Tomhabmw píše:
maztekk píše:Já mažu většinou tím co mám po ruce, mám tu vazelínu pro rychlé modely, pak nějakou plastickou a A00 ale to je spíš hustý olej. Ložiska máznu rychlou, ozubení pak namíchám plastickou okolo otvorů a trochu ozubení. Pak do ozubení naleju (spíš natáhnu :lol: ) A00 a je to. Nezapomeň že kdo maže ten jede ale pozor, méně je někdy více i vazelína dokáže udělat odpor a pak zbytečně namáháš to co se má volně točit.

Zítra by měl něco málo naskladnit RCSTORE, tak kdo je datumem po mě mrkněte se do mailu. Třeba na vás taky dojde :OK:

Jo,joo..na mě už asi dojde..už mi psali z MZ..že zítra budou..že zasílají... :tleskam:


Haaaaajtra :FINE:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Promodels má šedou verzi skladem k okamžitému odběru.
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

koukám že to tu bude mět každej... eště že to nakonec tenhle stroj u mě nevyhrál, vlastnil bych tuctovku :D
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

xbs píše:koukám že to tu bude mět každej... eště že to nakonec tenhle stroj u mě nevyhrál, vlastnil bych tuctovku :D

Tak jako axial a podobné....takže nevím co tady řešíš...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Milan3528 píše:Promodels má šedou verzi skladem k okamžitému odběru.


Nooo..do čr myslím poslali jen šedé...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Bobby B
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 03.07.2017 15:55
Bydliště: České Budějovice

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

xbs píše:koukám že to tu bude mět každej... eště že to nakonec tenhle stroj u mě nevyhrál, vlastnil bych tuctovku :D


To dlouho potrvá, než z toho bude tuctovka :D Tě tu klame těch pár zapálených bláznů ;)

Buďte rádi za každej stroj na trhu - aspoň už to není o výběru mezi různobarevnými Axialy ;)

Tomhabmw píše:
Milan3528 píše:Promodels má šedou verzi skladem k okamžitému odběru.


Nooo..do čr myslím poslali jen šedé...


Sám mám červeného a vím o minimálně dvou dalších, takže tak... :)

-

Každopádně gratuluju všem novým majitelům! Teď už aby dorazil i kontejner s náhradními díly, potřebuju ulovit tu čirou kastli :D
TRAXXAS TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6
TRAXXAS TRX-4 Cliffhanger
RC4WD Gelande II Land Rover Defender D90
HPI Venture Winnebago Indian
MST CMX Toyota Land Cruiser 40

www.zonerama.com/ortolez
www.facebook.com/groups/ortolez/
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

Bobby B píše:
xbs píše:koukám že to tu bude mět každej... eště že to nakonec tenhle stroj u mě nevyhrál, vlastnil bych tuctovku :D


To dlouho potrvá, než z toho bude tuctovka :D Tě tu klame těch pár zapálených bláznů ;)

Buďte rádi za každej stroj na trhu - aspoň už to není o výběru mezi různobarevnými Axialy ;)

Tomhabmw píše:
Milan3528 píše:Promodels má šedou verzi skladem k okamžitému odběru.


Nooo..do čr myslím poslali jen šedé...


Sám mám červeného a vím o minimálně dvou dalších, takže tak... :)

-

Každopádně gratuluju všem novým majitelům! Teď už aby dorazil i kontejner s náhradními díly, potřebuju ulovit tu čirou kastli :D

Myslím barvu v tomto závozu....neb jak píše Milan mají jen šedé a MZ dostal také jen šedé...Ale o barvu nejde..jde o to,vyzkoušet něco nového,co tu nebylo,a zítra už ho mám doma a těším se...Vyzkoušíme,uvidíme...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
magoss
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 12.06.2017 21:37
Bydliště: Hradec Kralové

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

To je pravda na barvu to nejezdi a proto mam obednaneho cerveneho....
Tesim se na nej uz taky a moooc ale mam jeste pred sebou necelej mesic.
Dnes jsem ale sedel na chate u pivka a nasel jsem si hezky okruch kolem chaty ohniste a tady v lese kde budu drandit:-D

Kluci zavidim vam ze ho zitra budete mit doma,radne otestujte a dejte vedet sve postrehy.
Jake baterky jste si k tomu obednali??
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

magoss píše:To je pravda na barvu to nejezdi a proto mam obednaneho cerveneho....
Tesim se na nej uz taky a moooc ale mam jeste pred sebou necelej mesic.
Dnes jsem ale sedel na chate u pivka a nasel jsem si hezky okruch kolem chaty ohniste a tady v lese kde budu drandit:-D

Kluci zavidim vam ze ho zitra budete mit doma,radne otestujte a dejte vedet sve postrehy.
Jake baterky jste si k tomu obednali??


Také jsem objednal červeného...ale nejsou....tak beru co je... :? :? Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše... :-p
A baterky...zatím na své Lipo 2S...pak se uvidí zda do toho hodím 3S co to podporuje..
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Bobby B
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 03.07.2017 15:55
Bydliště: České Budějovice

Re: TRAXXAS TRX-4: tipy a postřehy

magoss píše:Jake baterky jste si k tomu obednali??

Jezdím v tom šestitisícovou Zippy, 2S. Stojí pár korun, vydrží solidní tři a půl hodiny expedičního poježdění a ve Slashovi dá cca 30 minut.

Tříčlánek v tom za mě nedává moc smysl, síly už moc nepřidá a větší rychlost je to poslední co TRXku chybí :D Jde snadno přes boudu už se dvěma články.
Motor se na 2S sotva zahřeje, ale u réglu bych asi s 3S rešil i aktivní chlazení. Možná narvat do toho jiný výrazně silnější, ale taky výrazně pomalejší motor, pak bych o tom teprve uvažoval ;)

Ale je fajn mít jednou z výroby něco naddimenzovaného...
TRAXXAS TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6
TRAXXAS TRX-4 Cliffhanger
RC4WD Gelande II Land Rover Defender D90
HPI Venture Winnebago Indian
MST CMX Toyota Land Cruiser 40

www.zonerama.com/ortolez
www.facebook.com/groups/ortolez/

Zpět na „Traxxas TRX4“