Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Olomouc

No jooo no.To je tím Jeepem a americkou pomstou....já na něj nadávám a dupu se s ním zrovna teď v 1:1... :oops: :-(
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Olomouc

To víš...zima a ruský stroj !! To ani jinak nejde aby to dopadlo... :-I
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Olomouc

Zítra, tj v neděli 2.4.2017 pohodové poježdění ve starém lomu Bělkovice, sraz v 10:00
https://mapy.cz/turisticka?vlastni-body ... 23.094%22E
bflmpsvz
pavel222
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 23.07.2017 20:49

Re: Olomouc

ahoj chci se zeptat jezdíte ještě expedice jsem nováček chtěl bych zkusit expedici ale hlavní můj záměr je vyzkoušet si trial závody myslíte si že by to šlo s tímhle modelem FTX Outback Ranger 4x4 4WD 2.4GHz RTR
nebo poradíte jinej v podobné cenové kategorii jinak říkám předem že jsem v tomhle úplný lajk díky za rady
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Olomouc

pavel222 píše:ahoj chci se zeptat jezdíte ještě expedice jsem nováček chtěl bych zkusit expedici ale hlavní můj záměr je vyzkoušet si trial závody myslíte si že by to šlo s tímhle modelem FTX Outback Ranger 4x4 4WD 2.4GHz RTR
nebo poradíte jinej v podobné cenové kategorii jinak říkám předem že jsem v tomhle úplný lajk díky za rady


A už ho máš,a nebo se chystáš koupit? Na expedice ti to stačit bude,tam je celkem jedno s čím jedeš,hlavně být zapálen do Rc..časem poznáš a uvidíš jak jezdí jiný model atd....A řekneš si,zda jsi spokojen nebo ne...Tak stejně u trialu...Každý soudruh má jiné nároky....
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
pavel222
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 23.07.2017 20:49

Re: Olomouc

právě že ještě žádnej nemám a v záplavě těch všelijakejch druhů a značek se vyznat je skoro nadlidskej úkol tak se ptám jestli dá někdo radu či tip
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Olomouc

pavel222 píše:právě že ještě žádnej nemám a v záplavě těch všelijakejch druhů a značek se vyznat je skoro nadlidskej úkol tak se ptám jestli dá někdo radu či tip


Tak to jen tady čti,čti a čti a hlavně dotazy ve vlákně tomu určeným..tady se domlouvají jen akce už na ježdění... :BYE:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Olomouc

Ahoj, ptáš-li se na expedice konkrétně Olomouc a okolí (nepíšeš odkud jsi), tak jezdíme, ale spíš na jaře, na podzim a v zimě. Jsme tu již jen dva a v létě jsem já na chalupě a kolega pracovně mimo. Nějací další na Hané jezdí, ale utajeně. :-D
Co se týká toho modelu, osobně ho neznám, něco jsem si o něm přečetl a myslím si, že je to dobré tak pro velmi malé dítě, 3-5 let na procházku po rovné lesní pěšině bez jakýchkoli překážek. Na trial ani náhodou. Ovšem každý ti bude radit podle sebe a názorů naprosto rozdílných bude spousta. Za mne, nejsme tak bohatí abychom kupovali laciné věci, a také bych nekupoval hotové auto, raději stavebnici a sám si to poskládat, se vším se důkladně seznámit, poznat jak vše funguje. Já bych doporučil tento podvozek http://www.rc4x4-shop.cz/CFX-KIT-d264.htm
Jednoduchý, plně funkční na expedici a i na seznámení s trialem. Nejlepší by pro tebe bylo se přijet podívat na nějaké poježdění, ať už expediční nebo trialové. Tam všechno uvidíš, prohlídneš zblízka, vyzkoušíš a pokecáš. Pak se lépe rozhodneš.
Milan
bflmpsvz
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: Olomouc

Hmm, dobré rady na trial.nevim,co se da z toho pouzit !pneu nic moc, řízení malý úhel, těžiště vysoko, baterie na zadní nápravě,to se mu bude dobře jezdit.chlapi poraďte mu lépe,dop.auto od ruzabmx,balu,dmr atd.at zbytečně neutraci.
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Olomouc

:-D :-D :-D Tak jestli MST má malý úhel řízení, tak já jsem čínský bůh srandy :-D :-D :-D

Slávku, Slávku, tys tomu dal korunu, viděl jsi jeho rozpočet?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Olomouc

milan008 píše::-D :-D :-D Tak jestli MST má malý úhel řízení, tak já jsem čínský bůh srandy :-D :-D :-D

Slávku, Slávku, tys tomu dal korunu, viděl jsi jeho rozpočet?


Svatá pravda Milane.. :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: Olomouc

Super rady od vás, jeden nejezdi vůbec, staví jen na poličky nebo procházky, druhý " bůh srandy" jezdi na konci.Dobre a levné auto postavil třeba Storm
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Olomouc

:-D :-D :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Olomouc

milan008 píše::-D :-D :-D

I těch smajlíků je škoda....na to není co říct..
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: Olomouc

Zdravím Vás "pozůstalé"....

Jsem taky nováček, zakoukal jsem se do TRX-4ky, tak čekám jak mi dorazí.... a mám ještě čekat až do podzimu...? :-(

No nic, Pavle222, nečekej, až Ti někdo řekne co máš koupit, to Ti nikdo s rozumem v hrsti stejně ani neřekne.... přečti si tady co nejvíc, kup to nejlepší, na co máš peníze, případně ještě přidej a napiš, kdy by jsme mohli spolu vyrazit... :OK:

Zpět na „Domlouvání a pozvánky na akce“