no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jen doufám, že do toho rychle udělají konverzi aut (karoserií) ze spintires. Chápu asi byly problémy s licencí protože ve ST byly auta dokonale shodné s originálama jen bez znaků, ale ural s předkem ze zila a naopak je děsný, stejně tak kamaz, ale věřím, že v první řadě modů to upraví.
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Tak tohle bývá obvyklý "nešvar" oficiálních her, co jsem zatim viděl, tak to bývá "shodou okolností" "snadno opravitelné".
Já spíš doufám, že přežije funkčnost ST+ (nebo že se toho opět chopí nějaká šikovná ruka a zfunkční to) neb si nedovedu představit ten návrat ke kořenům s půlmetrem lana na navijáku, FOV jak dopisní schránka a spousta dalšího... Taky už jsem si HODNĚ zvykl na minimapu na vedlejším monťáku.

Myslíte že je hodně troufalé snít o pořádný simulaci motoru? Na klávesnici to až tak nevadí, ale co jsem začal používat volant s pedálama je to iritující. Každá závodní hra to má, otáčkový rozsah, průběh kroutícího momentu, tomu odpovídající "vytí" motoru...
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Sodoma píše:Tak tohle bývá obvyklý "nešvar" oficiálních her, co jsem zatim viděl, tak to bývá "shodou okolností" "snadno opravitelné".
Já spíš doufám, že přežije funkčnost ST+ (nebo že se toho opět chopí nějaká šikovná ruka a zfunkční to) neb si nedovedu představit ten návrat ke kořenům s půlmetrem lana na navijáku, FOV jak dopisní schránka a spousta dalšího... Taky už jsem si HODNĚ zvykl na minimapu na vedlejším monťáku.

Myslíte že je hodně troufalé snít o pořádný simulaci motoru? Na klávesnici to až tak nevadí, ale co jsem začal používat volant s pedálama je to iritující. Každá závodní hra to má, otáčkový rozsah, průběh kroutícího momentu, tomu odpovídající "vytí" motoru...

jj hlavně by mohlo být propracovanější uzavírání diffu, případně redukce atd.
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

To ani nevim, jestli je bug nebo fičura: na HC mod se mi při hraní na klávesách diff vyhazuje a způsobuje poškození kdykoli se jen přiblížim k pevnýmu povrchu (reálnost neřešim), na volantu můžu sjezdit mapu křížem krážem a nic. Trošku mě mrzí že tam neni vůbec nic, co by mě nutilo ho vypínat. Teda krom snížené schopnosti zatáčet samozřejmě.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Sodoma píše:To ani nevim, jestli je bug nebo fičura: na HC mod se mi při hraní na klávesách diff vyhazuje a způsobuje poškození kdykoli se jen přiblížim k pevnýmu povrchu (reálnost neřešim), na volantu můžu sjezdit mapu křížem krážem a nic. Trošku mě mrzí že tam neni vůbec nic, co by mě nutilo ho vypínat. Teda krom snížené schopnosti zatáčet samozřejmě.

no já hrál jenom HC mod, a ten dif jde zapínat jen globálně, já myslel, například předek, zadek, mezinápravový a to na pevným povrchu tak bylo celkem naprd, pokud jede auto rovno tak přece se nemůže diff nemůže poškodit, v zatáčkách je to jasný. Ale mohlo by to být nějak promakanější, například na jednoduchý mod tak každej kdo natáčí videa tak zapne diff a už ho nikdy nevypne ... to je fakt takový až směšný ...
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jo to je přesně ono, zapneš a už nikdy nevypneš, bez klávesnice i na HC.

Jako myšlenka zajímavá, jen nevim, jestli by to bylo ku prospěchu věci. V jistých věcech i simulátory musej zjednodušovat skutečnost, jinak je to nehrtelný.
Za mě by nějaký zpoplatnění jeho nadužívání docela stačilo. Třeba by mohl čerpat damage, podobně jako když brodíš moc hlubokou vodu...
Uživatelský avatar
mech1
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jak je to s Mud Runner? Je zatim skutecne Pavel?
Puvodni Spintires me stvou jak se nepohli. Rucni dohravani map, kadej mod ma jinak udelane zmenu barvy kastle ... spousta rucni prace.
Je sance ze se to nejak pohne? Nebo je to stejnej princip? Zaplatit a zapomenout?
dik
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ano, Pavel za tím skutečně je.
Šance že se to pohne k lepšímu tady skutečně je.
Na zbytek si musíš sehnat postarší cikánku, spoře osvětlenou místnost, spoustu kouře a svíček a hlavně křišťálovou kouli...
Všechny dostupný novinky asi obecně najdeš tady:
https://forums.focus-home.com/
Uživatelský avatar
Rewqa
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.01.2016 22:31
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Huráááá! :hura:

Jenom doufám, že hra bude mít tak obsáhlý workshop jako původní spintires.

55% procent sleva na Steamu pro majitele původní hry potěší. Předobjednám :)
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

workshop bude nanovo.. teda nanovo to budu musiet robit modéri
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Já doufám, že mody budou co možná kompatibilní, nevim nevim, jak moc se to bude hctít těm co už toho tolik udělali předělávat.
Tajně doufám, že se shledám s mou nejmilejší T813 například... :-p

Nicméně, pokud ještě někoho vůbec interesuje původní hra, připravil jsem Vám mapu:
https://ulozto.cz/!lPkWHspoFVNI/level-higway-rar
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Sodoma píše:....
Nicméně, pokud ještě někoho vůbec interesuje původní hra, připravil jsem Vám mapu:
https://ulozto.cz/!lPkWHspoFVNI/level-higway-rar

Ahoj, začal jsem ale při na couvávání k vleku se mi takhle zvrátil, 8o máš jich tam víc než je potřeba nebo se s tím musím nějak pooprat. Nemám to zatím odkryté celé. :NO:
Obrázek
A to jsem se ho ani nedotknul. :-p Ale zapojit takhle nejde. :HOPS:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Hm to neni dobrý...
Jsou na počet, ale nacouvat blíž a mělo by to pomoct. Dostat svislej průmět připojovacího bodu do kruhu stačí. Pak je samozřejmě sázka do loterie stran výbuchu Havoku.
Nenapadá mě jak tohle polepšit.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Sodoma píše:Hm to neni dobrý...
Jsou na počet, ale nacouvat blíž a mělo by to pomoct. Dostat svislej průmět připojovacího bodu do kruhu stačí. Pak je samozřejmě sázka do loterie stran výbuchu Havoku.
Nenapadá mě jak tohle polepšit.

Ani když jsi úplně pod ním tak to nedá, :-( poradil jsem si po svém a na oko přívěsu jsem přidal WinchSocket se stejnou pozicí jako InstalSocket a za oj si ho stáhnul dolů. :HOPS: Takže vesele pokračuji dál. :CIAO:
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jo, to by mělo bejt vestavěný u těch vleků nativně.
To jsem designově nedořešil. :-(
No pak dej vědět co zbytek mapy ;-)

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“