Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Nejnovější novinky: :BYE:
jelikož jsem neschopný vložit video, tak holt musíte klikat...
[youtube]4GZj_blvF3o[/youtube]
EDIT zidon: tak ted uz to jde ;)
Nejnovejsi gameplay video z Gamesconu ;)
Nooo - moc tam toho kluci neukazali, ani nerekli ( moc to nemuje :D ) - ale je tam videt nejaky pokrok vseobecny a tak ;)
+ simulace naplni paliva a motoru ....
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

ta kamera je totalny humus.. už len kvoli tomu lutujem ze som to kupil :( uvidime ked to zahrame..
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ano, bohužel, pokrok je spíš vidět než slyšet, nicméně i tak jsem vcelku potěšen.
Celkově to graficky vypadá docela vyleštěný a zpracování obecně vypadá už spíš jako hra a míň jako techdemo.

BTW, jak tam ke konci topí to E-čko, všimli jste si těch bublin od výfuku? :FINE:
Coach
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 09.03.2016 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ja som si na kameru v SP zvykol, takže mi nebude nejako moc vadiť ani tu.
kolobech
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 04.07.2014 12:02

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Za mě + ukládání multiplayeru. Editor map.
jestli jsem to pochopil kameru udělali tak aby automaticky nepřibližovala?
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

na ps4 to bude fest vadit ta kamera.. som zvedavý ako to porieši

Coach píše:Ja som si na kameru v SP zvykol, takže mi nebude nejako moc vadiť ani tu.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2399
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Obrázek
Sure you have noticed "xray fuel efect" in Gamescon video .... here answers from devs about it ;)
-Fuel swaying in tanks doesn't make the truck sway, although it might arrive in a future update. We'll keep you updated about that.
-The amount of fuel in cistern does affect the truck weight.
-It's currently not possible to switch xray feature (showing transparent fluids) off for the vehicles we have in the game, but it could be added if the community requests it. I already mentioned the fact that it was a frequent request on the forum.
-Modders can choose whether they include xray effects in their trucks.
https://forums.focus-home.com/topic/692 ... el-tanks/2
Btw this pic is from old game build-when xra efect was in development
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

lukino343 píše:ta kamera je totalny humus.. už len kvoli tomu lutujem ze som to kupil :( uvidime ked to zahrame..

on to ukazuje na playstationu ne? na komplu věřím, že ta kamera bude dobrá.
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

zidon155:
Docela by mě zajímalo, co se odehrávalo v mysli člověka, kterej s tímhle rentgenovým nápadem přišel... Jakýs takýs smysl by to dávalo, pokud by chování tý kapaliny uvnitř mělo nějaký vliv na fyziku vně, ale jelikož sami potvrzují že nemá tak co to má probůh za smysl? Jako u prezentačního dema bych to ještěpochopil, "hele co umíme a jak jsme hustý" je poměrně platný argument, ale teď už snad dělají hru jako hru, ne? Něco takhle do očí bijícího tam přeci "nemůžou" nacpat se zdůvodněním "proč ne", MUSÍ za tím být nějaká myšlenka...
Strangy.xl
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 08.11.2015 12:34

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jo je to pěkný ta kapalina, chvíli, ale jako k čemu to. Stejně měl jsem za to, že cisterny jsou dělaný z přepážkama a to právě proto, aby to neovlivňovalo vozidlo při brzdění nebo zatáčkách, tak že mi tohle příjde úplně zbytečný.
Mek85
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 31.08.2017 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Já fakt nevim jest-li mají v těch hlavách piliny nebo co? To jako ti lidé co na té hře pracují přemýšlí asi nějak takhle?
"No už jsme jim dlouho nedali žádný nový obsah do hry...., ale už se těším jak jim tam přidáme tu ikonu pro třetí kameru přímo na STŘECHU AUTA. Já vím oni tam pro ty původní dvě kamery mají klávesu jedna a dva, a tak by se nabízelo dát ji pod klávesu tři, ale až se dozví tohle tak budou škemrat aby jsem to už konečně uvolnili... To budou mít teprve pořádnou pařbu."
To si myslim, že jim s těma pilinama v hlavě ještě fandim...Pro koho jako dělaj tyhle věci který totálně narušujou atmosféru hry--- ta ikona kamery, značka jednosměrky obepínající celou mapu kolem dokola (dřív tam byla prostě mlhavá dálava, která působila naprosto přirozeně), červenající diferenciál (čevenající nápis dif. v rohu obrazovky bohatě stačí), naskakující poškození (stačí upozornit při kritickém poškození nemusí mi to hlásit po jedné!!!)
Jako jest-li se to někomu líbí mně je to putna, ale ať tam proboha dávaj možnost, abych si mohl tyhle zobrazení vypnout...
Mám nahráno přes 700 hod. Spintires, mám zakoupenýho MudRunner, ale mezi prvníma informacema které prosakujou se dozvídám, že tam nějakej inteligent zase vymyslel spoustu "ikonek" do obrazu a to mě fakt ser* (narážím na x-ray všeho možnýho co ty **** napadlo).
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

V principu s tebou souhlasím, ale ve výrazivu bych se mírnil.
V neposlední řadě nezapomeň, že v podstatě všecko (víceméně) na co se v souvislosti s touhle hrou nadává, je pod hlavičkou Oovee. Takže buď optimista a věř, že nový vydavatel se vytáhne a využije potenciál, kterého je v tý hře schovanej kopec.
Osobně tomu hodlám věřit tak dlouho, dokud mi neprokážou opak...
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2399
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Par novych obrazku z MudRunnera ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jeví se mi poněkud smutným, že oficiální kanály zatím žádné nové informace nepřinášejí. Plus mínus za měsíc to slíbili vydat a zatím je asi nejkonkrétnější informace, že černý tornáda nahradí rozhledny...
A pak samozřejmě že nová hra bude mnohem víc úžasnější s víc autama a novejma mapama. :-(
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2399
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Prosimte kliiid ;)

Pristi tyden by melo byt nejake nove video s gameplayem ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“