Uživatelský avatar
Loskuták
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 20.10.2017 21:22
Bydliště: Mladoboleslavsko

Re: Výběr modelu

Nejsem zatížený na Traxxas. Značku vůbec neřeším. Jen prostě dvě auta co se mi líbí jsou Traxxas. Přepájet konektory není pro mě nic složitého a klidně to udělám.
Tady je video obou a TRX4 zvládá i tyto cesty docela pěkně.
https://www.youtube.com/watch?v=NxBzkBvHPDk
Traxxas TRX-4 Defender 1/10 Brushless
Losi Night Crawler SE 1/10
Losi Rock Rey 1/10 Brushless
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Výběr modelu

ja ta chapem, len konektory, co ma TRX4 maju v sebe uz aj konektory od balancera, cize je to dalsi pohodlnejsi a uzitocny ktrok vpred. prepajkovanim konektorov je to akokeby sa vratenie spat, kde musis mat plno kablikov cize osve +/- a balancny. tak to mas v jednom a nemusis sa bat, ze to prepolujes a tak
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Mack
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.12.2017 11:59

Re: Výběr modelu

Ahoj chtěl jsem si koupit první RC a docela se mi líbí expedice ale bohužel jsem na mě docela dost drahé :) chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s tímto modelem ECX Barrage 1.9 4WD Kit RTR cena solidní a je jen potřeba nalakovat kabina, co myslíte? :)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

Cena odpovida kvalitě. Ale urcite se ozvou i ti, co to koupili a nejakym zpusobem to provozuji.
Expedicni model, kdyz podives na bazar, koupis i za tyhle penize. Myslim si, ze koupit jety axial bude rozhodne lepsi volba. Žila ted na bazaru rozprodava krasny kusy
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Mack
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.12.2017 11:59

Re: Výběr modelu

Tady na foru v marketu jsem jen díly nebo myslíš ještě jiný bazar?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Výběr modelu

Modelbazar. Objevi se i tady - musis hlidat :FINE: nebo si zadej poptavku. Koupim expe podvozek do XXX kc.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

I na xichtbooku

Nebo ja ti prodam mojeho mazlika :-D
Obrázek
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Mack
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.12.2017 11:59

Re: Výběr modelu

Tolik peněz nemám :D Mám na to cca 5000
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

Mack píše:Tolik peněz nemám :D Mám na to cca 5000

To se obavam, ze si moc nezajezdis. Co vse mas, vysilac, batrky, nabijecku? Nebo vubec nic?
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Mack
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.12.2017 11:59

Re: Výběr modelu

Vůbec nic, bude to první RC ale takový to ježdění po trávě by mě nebavilo, tak jsem chtěl něco do hlíny, písku apod. :) to už zbývá asi jen nějakej crawler za 2000 co?
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

To ircite nedelej, vydrz a prisetri. Za ty penize koupis jen trapeni a hoodne hlubokou studnu. Pokud to myslis jen trochu vážně, tak jeste jednou tolik, pac kdyz to sectes:baterka 500
Nabijecka 400
Regl 400
Servo 300
Vysilac od 500
Da se koupit mst cmx novy 5500 ( jety tu byl i za 2900)
Kola , ofbouda a cca 1000

Pockej, jezisek treba donese nejaky auta clenum a po svatkach tu treba neco bude
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Výběr modelu

No to si nezajezdis tuplem. Crawler stoji 30, aby to byl crawler :FINE:

Laciny veci nefungujou. Lepsi bazarovy a znackovy, kdyz to napisu polopaticky. Jeste prisetri druhejch 5 a uz se muzes rozhlizet.

A eventuelne to ecx barage neni spatny. Koupis do toho servo, obcas nejaky nahradni dil (tu kolecko, tu kardan, tu lozisko, tu poloosu) ale je to dostupny. Vzdy ovsem za par set. Ale lepsi barage nez nic a lepsi i nez cokoliv za malo z ciny rekneme.
Mack
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.12.2017 11:59

Re: Výběr modelu

Takže než např ty crawlery 1:10 co je toho plnej internet za 2000-3000 tak raději ten barage?
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: Výběr modelu

Sledoval bych inzerci a trpělivě čekal na zajímavý kus. Mě se povedlo na aukru před lety vydražit SCX10 za necelých 8 a bylo k tomu všechno vč. nabíječky, baterek, vysílačky, náhradních dílů a dokonce přívěsného vozíku. Tehdy zdaleka nebylo tolik dobrých expedičních modelů, takže teď by měla být šance koupit něco solidního ještě větší. Třeba po někom, koho to nechytlo nebo kupuje něco nového. Sysli a pak kup už rovnou něco, co ti vydrží.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Výběr modelu

Jednoznacne.


Ecx je levnejsi znacka od skupiny Horizon Hobbies. Ty maji znacky Losi, Vaterra, tzn jedny z nejkvalitnejsich RC nacini.

Oproti klasicky velky expedicce je tady polovicni motor, maly vsechno - kardany, prevodovka atd. Ale dostanes funkcni auto s obstojnejma gumama (a to je dulezity) a pohoda.

Kdyz se ti nechce pockat po tech Vanocich... Opravdu budou nejaky nabidky jak ti tu pisou kluci, mohl bys zadobre prijit k velkemu a drive drahemu autu

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“