KukaJ
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 05.03.2018 8:55

Ocday regulátor, jeden směr jízdy

Ahoj, stavím si auto a koupil jsem si z Aliexpresu regulátor od Ocday střídavý 80A. Jenže když jsem ho poprvé zapojil, tak se motor rozjel na plné otáčky a po pár sekundách přestal (používám vysílačku Graupner mx-12), při dalších zapnutí se nevytočí na max. Jenže když dám knipl nahoru auto jede dopředu, ale když dám knipl dolů nedělá nic. Při přehození kabelů u motoru jede auto akorát na druhou stranu. Když dám revers ve vysílačce, tak akorát se stane, že když dám knipl dolu tak auto jede, ale nahoru zas nic. Při prvním zapnutí to nepíská na kalibraci kniplů a návod k tomu nebyl a na netu nic nemůžu najít. Má s tím někdo zkušenost? Nastavuje se to nějak ve vysílačce nebo se mám rovnou podívat po jiném regulátoru? Díky za rady
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Ocday regulátor, jeden směr jízdy

Ahoj KukaJ kalibrace :
1. Turn the Transmitter on.

2. While you are holding the red button on the switch of the ESC, turn on the ESC.

When it turns on, while still holding the red button down, red LED should flash, let go of red button.

(Don't hold down red button longer than 3 seconds because it will restore ESC settings to default instead of go into calibration mode)

3. Now, leave the throttle in neutral position on the transmitter and hit the red button once. The ESC will flash green once.

4. Now, hold full throttle and press the red button again. The ESC will blink green twice.

5. Lastly, Hold full reverse and hit the red button one last time. The ESC will blink green three times.

The ESC is now calibrated.

je to stejný jako u reglu TSKY 120A a na programování se dá použít programovací karta: https://www.mz-racing.net/hw30501003-pr ... hobbywing/. Mám vyzkoušeno, reverz motoru neumí.
KukaJ
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 05.03.2018 8:55

Re: Ocday regulátor, jeden směr jízdy

Diky,vyzkouším jak budu doma.

Zpět na „Pohony a regulátory“