Kroci
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 13.08.2012 0:00

Jeep Rubicon

Ahoj pánové,

tady je můj rozdělaný projekt na čísnkém podvozku HG p402. :wink:
Jeste musim vyresit presunuti motoru dopredu a baterku a pak to snad bude i pojizdny :)

Obrázek
Obrázek

K.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Rubicon

Zajímavej projekt, na JK se taky chystám, ale ulehčím si to použitím šáska GCM Skeleton. Jak máš řešený osvětlení? Vzadu je to v základu takový hračkoidní...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Kroci
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 13.08.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon

Ahoj,

trochu pozdě ale přeci :) osvětlení vzadu jsem zatím neřešil jinak, než že jsem tam dal ledky. Ale je pravda, že mi vadi jak prosvítají krz ten plast, to jeste nekdy budu resit :). Skeleton, bude urcite privetivejsi podvozek :)

Nicmene u me se to trochu hnulo, avsak stale cekam na nejake dily. Motor mam chyceny vepredu , jeste cekam na baterku a treti kardan a uz to snad i pojede. :)

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Jeep Rubicon

Doprejes mu kovovy narazniky?
Kroci
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 13.08.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon

Mira píše:Doprejes mu kovovy narazniky?


rád bych :) mám vybrane, ale celove bych to tak nejak rad dal dohromady a taky si zajezdil :))
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Jeep Rubicon

Dej vic obrazku at se vidi jak ses popral s tim motorem
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Rubicon

Taky čekám na další věci, zatím vypadají auta dost podobně. Co to máš za dveře? To nejsou ty z Shapeways, ne?

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Kroci
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 13.08.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon

Hezke :) u me skoda, ze ja to takhle nizko proste nedostanu :(
Dvere nejsou ze shapeways, jelikoz ty jsou astronomicky predrazeny. Hledal jsem alternativu a nakonec jsem nasel nejaky free 3d model a nechal si to vytisknout tady v ČR. Stejně tak ty nášlapy.

Na podvozku toho neni moc ke koukani, zatim je to spis bordel, nechci to davat dohromady dokud nemam vse a jelikoz mi cinani poslali jinej regulator, nez jsem si objednal tak jeste zase musim cekat na redukci. :-(

Obrázek
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Rubicon

Nejenom drahý, ale ten materiál s nylonem je i prý dost těžkej, takže taky koukám po dalších možnostech. Ten tisk vypadá moc pěkně, kde jsi to tisknul? To je ABS?
Je fakt, že šásko GCM výborně hospodaří s místem, i tak dozadu dávám cantilever. Co máš nejvýš, motor?
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Kroci
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 13.08.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon

virtual píše:Nejenom drahý, ale ten materiál s nylonem je i prý dost těžkej, takže taky koukám po dalších možnostech. Ten tisk vypadá moc pěkně, kde jsi to tisknul? To je ABS?
Je fakt, že šásko GCM výborně hospodaří s místem, i tak dozadu dávám cantilever. Co máš nejvýš, motor?


No ono to vypada dobre na tech fotkach, ale ten tisk se mi popravde moc nelibil, bylo to strasne "prouzkovany" takze to chtelo hodne zbrousit a asi to casem vemu jeste jednou, pac je to furt videt. Jinak je to klasickej plast. No a tisknul mi to kamarad kamarada na nejakym zakladnim Průšovi a jelikoz za to nic nechtel nemuzu a ani si nechci stezovat :)) .

Co se tyka mista, tak motor je jednocnacne nejvys, ale tam by se jeste nejaky milimetry daly sundat, ale napr. vzadu ty drzaky tlumicu jsou tak vysoky, ze jsem musel do zadnich sedacek udelat diry. No a je tam proste par mist, pres ktery uz se dal nedostanu (resp. nedostanu bez toho anichz bych rezal interier :) ).
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Rubicon

Tlumiče by šly přepákovat viz obr., rozvodovku máš pěkně nízkou, na druhou stranu to nemáš zas tak vysoko, s baterkou si to ještě sedne a většina Jeepů do terénu má stejně lift podvozku...

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Kroci
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 13.08.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon

uz to funguje! :))
rejdy jsou dost naprd, to se musi poresit.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „Scale projekty“