Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Něco málo jsem ještě udělal. Ten plac před servem řízení, co jsem o něm psal dříve, jsem pozdeji pochopil, že je alternativně určený k uložení baterie. Vleze se tak krásně baterie typu shorty. Dokonce je v podbězich nachystany i prostor pro uložení menších baterii, vlezla se mi tam 2S 2200mAh od turnigy. Ja jsem nakonec do toho prostoru uložil jeden z článků sadle packu a druhý hned za příčku mezi tlumiči, nad motor.
Obrázek
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: TRaptor X4 z kitu

Dobrá práce, výšku jsi nenastavoval v těch držácích? já tam přidával rozpěrky asi 5mm, stejně i na řazení,aby to nebylo moc vychýlený.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Ano, jsou podlozene valeckama, cca 4mm
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: TRX4 kit

Koukal jsem na usazení těch tlumičů, nic moc, stejně kdybys použil Raptora musel bys dát zadní tlumiče jinak. Dnes mi přijdou savery pro malý tisícíhrany, tak ti poreferuju. Dnes objednávám to druhý servo na test. Kdyby ses rozhodl pro toho Wraníka, tak ti dám odkaz a poštu z Německa umím (mám tam dost kamarádů)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Vcera se mi podarilo koupit toho raptora. S ulozenim tlumičů pocitam, ze budu muset menit, i ty podbehy asi budou muset dolů.
Serva mam vyreseny, viz výše, a i do budoucna to uz tak necham. Nepocitam, ze by nejak rychlé odešly...
A nakupy venku nejsou problém ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: TRX4 kit

Jasan, jen to chci zkusit s těma malejma sejvrama. Kolik ti napsal poštovný? Uložení pro pickupy je příčný, nebo křížem, někde na youtube jsem viděl jak to borec řešil u trx4. Ty serva jsou háklivý na přesný uložení, jinak hrozně mručej, je to na ně velká páka. Už jsem to našel, pro inspiraci -https://www.youtube.com/watch?v=C5g3p0Sevhw&t=64s
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Postovny zadny, sehnal jsem u nas....
A s uložením tlumičů.... Nechapej to špatně, ale neuč orla lítat. Mrkni se, jak dlouho jsem na fóru a přičti 13let, tak dlouho se tomuhle koníčku věnují ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: TRX4 kit

Nebylo to myšleno zle, jen jako inspirace co s tím ve světě dělaj.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

:FRIENDS:
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: TRX4 kit

gecko-x píše:Postovny zadny, sehnal jsem u nas....
A s uložením tlumičů.... Nechapej to špatně, ale neuč orla lítat. Mrkni se, jak dlouho jsem na fóru a přičti 13let, tak dlouho se tomuhle koníčku věnují ;-)

Jen obecně - rozhodně to není nic konkrétního vůči Tobě - ale jak je kdo dlouho na fóru a kolik let se kdo věnuje svému koníčku vůbec nic neříká, jak je kdo šikovný a má to v hlavě dobře poskládané. Znám několik lodních modelářů, co se svému koníčku věnují dvacet a více let a dělají to pořád blbě a z toho se objeví někdo, kdo postaví svou úplně první loď a ostatním spadne brada ...
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Obecně vzato asi ano, ale uz podle profilovky lze predpokladat, ze jsem uz pickupa měl....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: TRX4 kit

Borik píše:..Jen obecně - rozhodně to není nic konkrétního vůči Tobě - ale jak je kdo dlouho na fóru a kolik let se kdo věnuje svému koníčku vůbec nic neříká, jak je kdo šikovný a má to v hlavě dobře poskládané. ...


:hura: Souhlasím s vyjádřením v plném znění. :OK:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Tak jste mě obecně umravnili a prosil bych k tematu, jo?
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: TRX4 kit

Tak dneska přišla bouda ;-) a překvapivě sedla jak prdel na hrnec.
Musel jsem něco upravit, třeba přední podběhy jsem říznul celkem dost. Zadní musely jit úplně pryč. Kapota sedi na podbězich, ale i tak by chtěla cca 1cm dolu, nebo větší kola, ale to se mi nechce, gumy z MST cfx se mi líbí a co jsem potřeboval, tak přejely. Navic tyhle tam parádně sedí...
Bohužel baterky budu muset umístit jinde, ta přední je tam vysoko...


Obrázek

Obrázek

Obrázek
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Chazzy93
Uživatel
Příspěvky: 411
Registrován: 06.06.2015 19:18
Bydliště: jižně od Brna

Re: TRX4 kit a f150 Raptor TRaptorX4

Tohle je naprosto TOPOVÁ bouda a ještě ta barva, no prostě hotovej orgáč! :-D :-D Ten cenťák dolu by neškodil, ale i takhle by to šlo, nevypadá to špatně.
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mercedes-Benz Unimog 1:10
Ford F-250 Super Duty Cab
Zbytky podvozku CC-01
http://kenny666.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Traxxas TRX4“