mates82
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 16.06.2017 14:52
Bydliště: Rychvald

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

díky, však ta tvá Vitarka je taky supr, jestli chceš přijeď se k nám podívat na klubový sraz - teď 23. - 25. 11. máme Valnou hromadu v Milovicích, v prosinci Pánovskou saharu, na příští rok ještě termíny nejsou..
http://www.terenakysuzuki.cz/uvod
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Super,dik ;) kouknu kdy budu mit volno...
Cumel jsem na fotky,ze Radek tam drandil s tim Samikem 6x6....pekna obludka :-D
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Jeeee a muzu taky k vam "do klubu" prosim? Kdyz mam taky Suzukiiii? :-D
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
mates82
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 16.06.2017 14:52
Bydliště: Rychvald

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

jasně že můžeš, může tam kdokoliv kdo má Suzuki a nebo je příznivcem značky, jezdí s námi Defendry, Jeepy...
Obrázek
Obrázek
jde jen o to zaplatit členský roční poplatek, ze kterého jdou pak do fondu peníze na brikety, a na různé vychytávky, třeba jako stolíky, projektor....Milovice teď budou pro členy zdarma. tak přijeď, kdyžtak dej vědět, nahlásil bych Tě že přijedeš

Radek je machr přes Samuraje! a šestikola je luxusní..
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Chlapci, uvidim se s někym z vas v milovicich?? Že bysme si dali trochu zeleny nebo jiny pochutiny na zahrati :-D co zidon nebo mates??
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
mates82
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 16.06.2017 14:52
Bydliště: Rychvald

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

já pokud dám auto do kupy tak bych měl být v Milovicích 24. a 25. 11. , momentálně mám nádrž a zadní nápravu venku...
mates82
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 16.06.2017 14:52
Bydliště: Rychvald

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Milovice listopad 2018:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

https://youtu.be/KLjVXe0GFsA
https://135glxi.rajce.idnes.cz/Milovice_podzim/

fajně bylo....i když jsem bez auta, za 2 týdny sraz na Pánově(Hodonín)
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

pěkný, koukal jsem i na video, že tam s váma jezdil i šrejmik. my jsme si užívali týden před. v noci jsem teda trošku vymrz v autě, ale stálo to za to.
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
mates82
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 16.06.2017 14:52
Bydliště: Rychvald

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

jojo byl tam s námi, já ho viděl prvně a je pravda, že umí, to co sjeli s Igorem(ten sešup kdy se už zvedaly zadní kola)to jsem valil bulvy, podle mě to byl jedno z nejlepších ježdění co jsem kdy byl, (možná to bylo tím, že jsem byl jen jako spolujezdec a mohl si dát pivko, můj Samík čeká stále v garáži), no myslel jsem na Tebe jestli se ukážeš...nevím jak daleko máš do Hodonína - tam budem 7.- 9. 12. , a ještě kluci mluvili něco Silvestrovském poježdění v Nýrově...tak snad se někde potkáme..kdyžtak příští rok Jihlava nebo Milovce?
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

joo šrejmik je blázen no :-D

My jsme tam právě byli pozvaní toho 17. a věděl jsem že tam chci spát právě kvůli pivku.
mám to asi 2,5 hodinky cesty tak je to pro mě takový náročnější jezdit tam každý týden. nehledě na to že tam skoro pokaždý něco odjebu na autě. teď třeba ohlá spojovačka. minule prasklá zadní kost.

Hele na silvestra už máme akci s klubem, takže já zase začnu lítat až příští rok.
Potřebuju trošku vyvařit asi dvě místečka. pořešit tlumiče, nějaký pevnostáky vymyslet, zástavbu intercooleru, interiér trochu zabydlet, go přední nápravy. chtěl jsem ještě řešit zadní nápravu se špérou místo toho svoru, ale to už asi nedám.

hele příští rok jsou milovice jasný. Pak mě trochu namlsali trialem Nivacup... takže asi budu muset koupit helmu :-D

Ale čeká mě maturita, takže ten duben, květen se budu trochu krotit no.
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek

Obrázek

až bude video tak ho sem postnu.
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
mates82
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 16.06.2017 14:52
Bydliště: Rychvald

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

pěkný fotky!
já to mám do Milovic 6,5hodiny když jsme jeli se Samcem na podvalu :-) po ose asi ještě 2hodiny delší, všechno je to daleko, ale když to člověka baví....že jo!
my vždycky postavíme vojenský stan kde se dá zatopit, takže pohoda, já ale stejně radši spím mimo, buď v hamace nebo ve stanu...to abych ostatní nebudil chrápáním :-)
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Moc pekny hosi ;)

Ja ted mam v oprave ten zadni kardan a bohuzel mi zacala blbnout elektrika - nejsis nekde bude zalomenej nebo vykodrcanej drat :(
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

nivak píše:tady to nějak zaniká, se mi zdá :-[

to my jezdíme, ladíme, opravujem...zatím teda musím zaklepat, tak Patrol drží až na pár drobností jako prasklá kost(zavařilo se, vyztužilo)
nasadil jsem zas plastový lemy, přes zimu musim sehnat 8" Mangels. Jinak ne že bych se chtěl chlubit ale podařilo se mi zlegalizovat 33"tky (a 35" taky) takže je mé svědomí, když to hudluju do školy zas o něco víc v klidesu. No a jinak jsem se pustil do nějakýho hledání výkonu v té zdechlé dvaosmě, takže plnící tlak z původních 0.7 na 1.1 baru, ještě otočím kohoutkem na naftě a válí se mi pod stolem věci na zástavbu IC.

že ti praskla kost hádám proto že máš všude na autě Elastomery co koukam podle fotek.... to ti bude praskat furt :D a 1.1B je dost, pokud nemáš hlavu po GO, a z dvaosmy vykon stejně nedostaneš.... musel bys mít hlavu čerpadla z Y61 nebo BMW variabilní turbo a pořadnej coler.... ale i tak to nemá smysl, ve finále zjistíš že to má o 20kw více ale žere to 30/100..... 8) 8)
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

No vystužil jsem je, a zatim je klid.

jooo polyuretany tam jsou no.
Tak jasně že z toho člověk nedostane nějaký záhadný koně :D Od zástavby turba z A6 mě odradil karlito, to jako asi nechci :D a hlava....no jednu do zásoby asi koupim. uvidíme
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...

Zpět na „FreeKec“