Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Mluvis mi z duše....
Chcu tam obout dirt grabbery, ale nikde jsem neviděl, jak ty kooa sundat. Na jednom videu se o to pokusil, ale nepřišel na to, tak to vzdal....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Normálně se odšroubují. :OK:

Jako u dospělého auta, hodíš to na hever a vezmeš klíč. Tady v tom případě 4mm a povolíš šest šroubů. ;-)
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Desert truck hero - f150 raptor

suhlasim s Mirou. nie je umenie vsetko prejst vdaka obludnosti, ale prejst to vdaka umu a si najst cestu.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Worlusho píše:Normálně se odšroubují. :OK:

Jako u dospělého auta, hodíš to na hever a vezmeš klíč. Tady v tom případě 4mm a povolíš šest šroubů. ;-)

To jsem psal výše....na jednom videu se o to pokusil a po odsroubovani 6ks 4mm sroubku to páčil, ale nesundal.....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Desert truck hero - f150 raptor

JJ, to jsem četl, že se o to pokusil, leč z tvého popisu není poznat jak. Podle manuálu RC4WD by mělo stačit demontovat těch šest šroubů. Je tam i foto jak vypadá disk z druhé strany, tam už ho nemá co držet.

EDIT: Tak jsem koukl YT a našel tam toho borce s kleštěmi. :-p Ještě že to vzdal.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Jj, to byl on ;-) s kleštěma :-D
Doufám, že mě to půjde lip, bez kleští ....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Dle mého skromného názoru se mu kouslo těch šest pomyslných šteftů závitem do plastu toho disku. Ono to dovede docela dobře podržet.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Model je to nádhernej, opravdu zase vyšší level, doufám, že budeš hodně fotit! :wink:
Jen mám pocit, že to je už spíš maketa, asi bych neměl odvahu plánovat nějaké pevnostní nárazníky apod. Jsem zvědavej, jak to pojmeš ty.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Pojmu to urcite jako leštěnku, do prvni jizdy ;-)
Pebnostak ani nic takovyho neplanuju, zatim. Jen lak, gumy, ledky a interier. Je tam i dost mista na servo za volantem :-p
Jeste pul hodiny, uz mi volal ridic ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Tak za hodinu očekávám fotku sundaného kola ;)
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Desert truck hero - f150 raptor

gecko-x píše:Pojmu to urcite jako leštěnku, do prvni jizdy...

No, jestli ty schopnosti v terénu nebudou moc "skejlový". Já to tak měl s Fordem v avataru, taky se mi líbil civilní vzhled, ale projel už zas až moc málo...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Kuciii, vono taky zalezi na terenu. Ne nadarmo se s autama jezdi kolikrat nemale dalky, kde je ten teren treba opravdu desetinovej a pak jsou z toho hezky fotky a clovek si jizdu uzije.

Druha vec je ze kdyz jdu nekam za komin na prochazku, tak mam skejlovyho terenu min - blba tenka vetev pres cestu, spoustu 120mm pneu ji prejede, no ale kolik si videl offu ktery preskakujou padlej strom nebo silnou vetev... sup ven, pilu.. kolik si videl offu co vyjizdeji nesmysly jako my s malejma, kamen velkej jak kolo a my to mezi tim tahame, zustanes viset na brichu atd... vzdyt to neni spravne meritko.

Na prujezdnost bych se tu vubec, ale vubec neodvolaval. Vezmi to do spravnyho terenu a prujezdnost je naprosto v poradku.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Přesně jak píše Mira, ale...uz jsem to psal výše...kolik jste jeli scale expedic? Ja jen ty svoje, co jdu se psem...
Nicméně. Uz je doma, takze jen v rychlosti. Kola jdo dole jak u velkych aut, pod diskem je kotouc i s třmenem a podrzte se...kooa jsou plast, ale beatlock!
Jen v rychlosti, nez odjedem na oslavu (vubec se mi tam nechce ;-))
Porovnani s trx4 raptorem....

Obrázek

Obrázek

Zbytek na rajským
https://gecko-x.rajce.idnes.cz/Raptor_rc4wd/
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Mira píše:...se s autama jezdi kolikrat nemale dalky, kde je ten teren treba opravdu desetinovej a pak jsou z toho hezky fotky a clovek si jizdu uzije.
Druha vec je ze kdyz jdu nekam za komin na prochazku, tak mam skejlovyho terenu min...
Na prujezdnost bych se tu vubec, ale vubec neodvolaval. Vezmi to do spravnyho terenu a prujezdnost je naprosto v poradku.

Tam jde pak o to, vyladit poměr mezi kvalitou a kvantitou. Jezdit jednou za rok v "nemalé dálce", nebo každý víkend "za komínem"... Každopádně mám taky raději skejlové ježdění, než "beztrestně" válet kotrmelce s lexankou.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Desert truck hero - f150 raptor

da sa aj s tym jazdit bezne, len si treba lepsie zvazit trasu. Kolko krat sme isli tu istu trasu axialy, TRX, Mexy a CC01 a vsetci to presli, ked nie, tak sme im vystavali trasu ako v realy. Tie obludne gumy a portaly vas naucili byt akurat tak pohodlnym a plnymi sebavedomia. Klamlivo ste si vyberali nezmyselnu trasu, lebo ste vedeli, ze to date. Byt hrdy nato, ze to udajne nedam a ja to dam, to jeto, preco take modely maju vyznam. Pouzivat rozum, dopredu rozmyslat a planovat. podla mna spravny krok vpred. Je to ako si zahrat staru hru, kde ti na obrazovke neukazuje ktore tlacidlo mas stlacit a nic ti nepomaha k vyhre, len tvoje schopnosti.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „RC4WD“