Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Dnesni cca půlhodinová projížďka ukazala 3 slabosti. Originalni servopaka, coz je vlastně servosaver, se ukázal a jako uplna blbost, v terenu nepoužitelný a pri uzavreni diferaku nejde zatocit ani v trave, na hline, ani na štěrku.
Druhá věc ... to scale tažný je akorat sběrač a tahač bordela...
A jak je auto pěkně scale, tak se i scale zasírá. Minimalne půlhodiny jsem ho čistil od bláta a trávy....
A taky se motor hpi saturn 35T ukazal jako celkem slabý.... Dokonce se mi kola uplne zastavila, nebyl schopn6y s něma zatočit, když se auto šprajclo....
Pokud se někomu (i mě) zdál trx4 hlučný, tak buďte v klidu, vedle tohoto traxxas slyšet nebude.... Jak je tam vše v kovu, tak se ten zvuk pěkně nese....
Ale většinou, co jsem projel trx4 na svých procházkách se psem, jsem projel i dneska....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desert truck hero - f150 raptor

... co mas, nakyho bisonka ne :-D
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

To opravdu ne..... Kříženec labradora a kokra. Vypadá jak setr, jen je pěkně Zlatý po kokrovi ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Desert truck hero - f150 raptor

gecko-x píše:To opravdu ne..... Kříženec labradora a kokra. Vypadá jak setr, jen je pěkně Zlatý po kokrovi ;-)


A na jakou vysílačku maká kříženec ??? :-D
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Míra se asi ptal kvůli světlé výšce a obecně offroadovým schopnostem toho psa... :idea: Ono setrovi by reálně nestačilo ani to TRX...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Vysílačku nepotrebuje, je to UI a světlost pod břichem cca 35cm, rozvor 45cm :-D takze ani trx se nechytá
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desert truck hero - f150 raptor

virtual píše:Míra se asi ptal kvůli světlé výšce a obecně offroadovým schopnostem toho psa... :idea: Ono setrovi by reálně nestačilo ani to TRX...



Presneeee :FINE: protoze geckova hlaska "co jsem projel na prochazkach se psem" nam nepomuze v imaginaci, kdyz nevime, jaky teren tim mysli. Podle typu psa muzeme drobet usoudit.. rekl bych ze ten pikap projede maximalne jako jezevcik nebo podobne

Skrizis labradora s kokrem a dostanes setra :-p hergot vy ste region
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Miro, nepomotal jsi to trochu? Průjezdnost jsem porovnával s trx, ne se psem
"....ale většinou, co jsem projel trx4 na svých procházkách se psem, jsem projel i dneska...."
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desert truck hero - f150 raptor

No jasne

Porad plati co my vime jak vypada prochazka se psem at jedes cimkoliv. Treba kdybys mel bernardyna tak si reknem hmmm, to projede asi dost, s bernardynem se chodi do hor s tim rumovym soudkem ne.

Zato takovy ty mysi jak se nosi v kabelce a v kapce.. dyt ten by na prochazce s bernardynem chcip...

Tak jen soudim podle psa kam si jako vyrazil pac fotky nejakyho srovnani v trrenu kam chodis na prochazku s oharem nevidim :HOPS:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

A jo, takhle....tak terén byl v podstatě polní cesta, povláčené pole a sem tam hromádka hlíny.... prostě scale expedice, žádný trial :-)
Něco takovýho..
Obrázek
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desert truck hero - f150 raptor

... takze bisonka :-D :FINE:
Uživatelský avatar
skabry22
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2013 12:53
Bydliště: Okres Č.K.

Re: Desert truck hero - f150 raptor

A jsme doma :-D Ono když napíšeš, projedu s tím to, co s trx4 tak si představím, že to vyjede hrozně moc (kamení, výjezdy, hrabačky). Něco jinýho je když potom dodáš, že s traxxasem jezdíš po cestách :-D
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Desert truck hero - f150 raptor

gecko-x píše:A taky se motor hpi saturn 35T ukazal jako celkem slabý.... Dokonce se mi kola uplne zastavila, nebyl schopn6y s něma zatočit, když se auto šprajclo....


To má tak brutálně těžký převod? Jelikož pro expediční rychlost má 35T síly dost i pro 4-5kg auto.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Je treba si uvedomit, ze jsem na trx4 a pred ním MST cfx měl pneu 87mm, coz uz to dost vypovídá o tom, ze po skalách uz davno nejezdim. A když napisu, ze jezdim expedice, ne trial. A pokud si člověk uvedomi, co je expedice, tak kazdymu musi byt jasne, ze kdyz prijedu v realu k padlemu stromu, tak vytahnu pilu a cestu si prořežu, nebo strom objedu. Ne jak s trx se 120mm, který to přejede..... V realu prijedes k sutru, ktery je velky po hranu kapoty, prejedes nebo objedes?
Naposledy upravil(a) gecko-x dne 08.12.2018 10:20, celkem upraveno 1 x.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desert truck hero - f150 raptor

Worlusho píše:
gecko-x píše:A taky se motor hpi saturn 35T ukazal jako celkem slabý.... Dokonce se mi kola uplne zastavila, nebyl schopn6y s něma zatočit, když se auto šprajclo....


To má tak brutálně těžký převod? Jelikož pro expediční rychlost má 35T síly dost i pro 4-5kg auto.


Nemá, jede to cca stejně rychle, vlastně pomalu jak scx10 se stejným motorem a 20T pastorkem....
Prevodovka je 1/16 x rozvodovka a prevod v naprave, pocitam, ze celkovy bude mozna i vic, jak 1/35 co je v axialu
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „RC4WD“