skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nač ta skromnost šéfe s těma opravama... :-D Jinak expedice opět v naprosté pohodičce. Kolektiv přežil i potmě, akorát to rádoby country s bubny a vrtícíma se ženskejma mám ještě pořád před očima. Takže myslím docela fest legrace, akorát to halogenové slunce co sem tam vysvitlo bylo takové zvláštní. Jo a nezapomeňte si pojmenovat ta auta jak nám říkali. Jinak to dopadne jako s tím"Rozsypalem". :YOP: Takovej zkroušenej obličej se hned tak nevidí. Takže dík a zase někdy na expe. :OK:
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Pěkně popořádku, občas se stane že člověk řídí jiné auto. A i když nevíš kudy, tak jedině z kopce dolů, ale asi ne tak rychle,
jenže já se těšil do hospůdky na tanec hula-hula. A co týče pana "rozsypala" no co dodat...
Já říkal, že si na Vás posvítím.
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Hezké fotky. :BYE:
Velká škoda, že jsem nedojel. Nejprve se začalo ozývat silné pískání a když jsem otevřel okénko tak se v půlce zaseklo a poté spadlo dolů a už nešlo zavřít. :-(
S kamarádem jsme zjišťovali co se stalo a nakonec jsem mu auto přistavil k opravě. Naštěstí to byla jen odpařená brzdová destička. 8o
Auto je částečně opraveno protože jsme našli další závadu a to korozi prahů. :-I
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak dnešní poježdění v nové lokalitě. No náš malý mraveneček cestu zmáknul a docela dejchal na záda axialu, paráda. Jinak bašta supr a nálada také. Moc díky a pár foteček zde : https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Skryje_6.10.2018/
Uživatelský avatar
Shaman
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.11.2017 21:27
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

A tady ještě pár fotek ode mě https://shaman666.rajce.idnes.cz/Skryje_6.10.2018/
Traxxas TRX6
Vaterra Ford F-100
Axial Capra
Traxxas UDR
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Zase jednou parádní expedice. Já si to teda i s tím Mravencem užil a myslím že to bylo i vidět.
Poté co Mravenec překulil i ten autobus tak jsem od smíchu i zaslzel. A ten kámen na předním nárazníku vylepšil jízdní vlastnosti téměř k naprosté spokojenosti. Zdá se že Mravenec v sobě skrývá slušný potenciál.Tak zase někdy na expedici. :-D
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Hezké fotky. :OK:
Škoda,že jsem to nevěděl? Kopal jsem se doma do pr,,,e :-(
Kde jste to vůbec byli?
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek expedičáři, tak velké díky za dnešní velice dosti vydařenou akci. Vítr nebyl tak hrozný jak sem si myslel, ranní mrazíky nás též neodradily a raději se odporoučely. Když to vemu taková štreka a ani jedna oprava. Vrchol jsme zmákli a i když jsme nestihly dlabanec jak se předpokládal, vše bylo vynahrazeno dle náčelnické navigace. Jinak jako vždy super parta lidiček a plno humoru jak to má být, díky všem. Fotečky zde a expe zdar .

https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Kralicky_sneznik_2018/
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Expedice luxusní a počasí parádní. Jak píše šéf tak opravdu vítr nebyl, :-p to se jen Axial kolébal radostí ze strany na stranu. :-D Parádní procházka a legrace kopec. Škoda že není videjko jak Shaman na vrcholku v té vichřici měnil baterku. To byl fakt mazec. Akorát za mě raděj sobota. :OK:
Uživatelský avatar
Shaman
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.11.2017 21:27
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

No to teda jo, tezsi vymenu baterky sem jeste nezazil, ani sloup nepomohl, bez vas bych to ani nevymenil :-D Jinak to bylo skvělí, moc pěkný cesty od skalek po bažinky :-)
Traxxas TRX6
Vaterra Ford F-100
Axial Capra
Traxxas UDR
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Moc rád jsem vás zase vyděl, sice nás nebylo moc ale to nevadilo. :OK:
Počasí bylo nádherné až na to silné proudění větru na vrcholku Králického Sněžníku. :OK:
Jeep celou expedici přežil bez problémů. To mně těší. :FINE:
Po tak trochu zaneprázdněném týdnu přidávám pár fotek. :BYE: :BYE: :BYE:

Obrázek
Obrázek
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak dnešní hezké poježdění v maštalkách. Co se týče celého dne samé překvápko. Ranní snídaně luxus, poté objeveny i nové vodní plochy a první bruslení. Žádné újmy jak na vozech tak i na životech a co se týče toho přežrání v hospůdce, paráda. Díky všem kteří se akce zúčastnily a zase někdy. JInak doufám že fotečky dobrý no , na tu bídu. Příště si budu muset udělat seznam a ráno podle toho provýst kontrolu.

https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Mastale_17.11.2018/
havran 75
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 07.01.2014 18:36

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

... já to říkal šéf nikdy nespí!!!
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek kamarádi. Dnešní expedice se vyvedla ve všech směrech. Hned na začátku nás vítaly dvě krásné běžkyně, po té jsme zamířily na staré trasy a byla to paráda. Skottyho obavy z výjezdů byli hned pryč a my to frčely jak po asfaltce. Jinak dnešní cíl akce nebylo vrácení se na stará místa, ale hlavní cíl dnešní expedice byla schůze v nedaleké hospůdce. Po dostavení několika členů proběhla debata a poté proběhlo hlasování. S velikou převahou zvítězily klasické jmk expe kde pod 10 hod nelze chodit a poté se na termíny vybrali akce, tam sice šlo do tuhého, ale akce rozvrženy. Tudíš příští víkend sobota 15.12 , akce Egypt, pojedeme na sochy a poté na plápolající a hřejivý oheň. Další sobota tudíš 22.12. Expedice labirint a naše oblíbená krčma v podání hajzl je támhle. Další datum 29.12 Nakrmení hladových krků a možná lov divoké zvěře.
5.1.2019 To vypadá expedice slivovice , neboli kdo sejme nejvíce běžkařů na vysokém kopci. Pokud by měl někdo výhrady k expedicím, nebo rovnou k datumu rovnou se zamítá. Kdo nebyl na schůzi má smůlu. Popřípadně stížnosti i dotazy prosím kolega skotty.


Jinak díky za dnešní poježdění , škoda že někteří neumí ani odpovědět na soukromou zprávu. Fotečky zde: https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Ricky_8.12.2018/
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

škoda že jsem to nevěděl...

Zpět na „Galerie z akcí“