Coach
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 09.03.2016 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

sMERIn píše:Díky. Pak ještě jeden dotaz. Síťově pak můžu s konzolovou verzí hrát jen zas s někým s konzolí? Nebo ba tom už nezáleží? Dík

Pokiaľ viem tak môžeš hrať iba s hráčmi na tej istej platforme. Ciže PC s PC alebo PS4 s PS4 hráčmi.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Coach píše:
sMERIn píše:Zdar.

asi to tu bude někde psaný, ale 533 stránek....

Když hru pořídím na PS4, budu moct nějak doplňovat další auta, mapy a tak? Díky


Nie, konzolová verzia Mudrunneru nemá podporu módov.


sMERIn - jeste doplnim, ze nemuzes pouzivat mody, ale ofiko DLC ( tudiz mapy a auta ) uzivat muzes ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Coach
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 09.03.2016 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

zidon155 píše:sMERIn - jeste doplnim, ze nemuzes pouzivat mody, ale ofiko DLC ( tudiz mapy a auta ) uzivat muzes ;)


Ale certifikované módy už nemôže sťahovať že?
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ale jestli jsem se díval dobře, tak na webu PS je jenom jeden takovej. Nějaký mapový rozšíření a to je vše. Teda pokud nepočítám rozšíření na americkou verzi.

Omluva za takový "začátečnický" dotazy. Ale na PC nehraju od střední... to už bude nějakej ten pátek a synek mi zatím ve dvanácti sám jako začátečník s PS neporadí ;)

Jo a pak ještě jeden dotaz... Co jsem si pročetl, volanty jsou přijatelný asi jen od TrustMasteru. Chci ho teda primárně pro synka na GT, rally a tak. Vždy na PS. Má smysl kupovat základní verzi 80... nebo odvozeniny kolem 2T, nebo je víc než rozumný jít do verze 150. Ale to už je když ne za hranicí mé finanční ochoty, tak rozhodně na ní.

Každop velkej dík za rady :FINE:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

jaryn píše:For Coach: na WS (v necertifikovaných) je TATRA TURBO (T815 ze Spintires - převod). Některé nástavby nesedí (většinou ty od defaultních aut) to jde poladit a některé zřejmě bude nutné vyházet (špatná textura u vleku). Nakládat dříví na origo Tatra korbu či vlek zřejmě nefunguje. Klasická tatra 815 + verze s nižší kabinou. Jaryn

Nakládat na auto i vlek jde, musí se jen zvýšit parametr loud area aby mohla kláda čouhat z korby a hra ji brala jako naloženou (jsou delší a do sklápěčkové korby je nenarveš).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A u rusů jsem našel skoro funkční jeřáb, tak jsem si ho na 815 taky nalepil. Funguje ale jen když hra jede na SpinterMod.exe :-p Do Workshopu se mi to nepovedlo napašovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ten jeřáb vypadá dobře.
Koukám na fotku té jedné Tatry a ta má balony? To jsi upravoval a nebo to je již z výroby modelu do hry?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Max píše:Ten jeřáb vypadá dobře.
Koukám na fotku té jedné Tatry a ta má balony? To jsi upravoval a nebo to je již z výroby modelu do hry?

To jsou jen nahozené Tatry do MudRunera co tu nechával Garminbreak na stažení. Jen jsem si hrál s barvama a udělal korby a vleky na zelenou a žlutou. :OK: Jenže mi nejdou nahrát narozdíl od ostatních jeho modelů na Workschop. :-( Jeřáb mají na ruském servru na uralu https://stmods.ru/spintires_mudrunner/m ... mudrunner/
potřebuje ale k fungování
SpinTiresMod.exe
:-p
Coach
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 09.03.2016 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

korvetak píše:To jsou jen nahozené Tatry do MudRunera co tu nechával Garminbreak na stažení. Jen jsem si hrál s barvama a udělal korby a vleky na zelenou a žlutou. :OK: Jenže mi nejdou nahrát narozdíl od ostatních jeho modelů na Workschop. :-( Jeřáb mají na ruském servru na uralu https://stmods.ru/spintires_mudrunner/m ... mudrunner/
potřebuje ale k fungování
SpinTiresMod.exe
:-p


Uploadol by si tie Tatry na workshop bez žeriavu?
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Uploadol by si tie Tatry na workshop bez žeriavu?[/quote]
Na Workschop mi nejdou. Něco je tam špatně a nevím co. :-p
Coach
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 09.03.2016 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

korvetak píše:Na Workschop mi nejdou. Něco je tam špatně a nevím co. :-p


Skús napísať Ziddonovi155.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Dotaz pro hráče této hry. Mám jen PS3 a na ní Spintires: MudRunner není. Poohlížím se po X-boxu ale nevim na které verzi pojede. U hry je napsáno, že pouze na X-box One ale X-box 360 tam napsán není.
Nezkoušel jste to někdo?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Osobne mam ps4 1tb a som max spokojny ovela lepšie nez xbox


Max píše:Dotaz pro hráče této hry. Mám jen PS3 a na ní Spintires: MudRunner není. Poohlížím se po X-boxu ale nevim na které verzi pojede. U hry je napsáno, že pouze na X-box One ale X-box 360 tam napsán není.
Nezkoušel jste to někdo?
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jasné kolego, ale zajímalo by mě zda MudRunner pojede na jiné verzi X-boxu.
Cenově je na mě PS4 dost drahá a X-box mohu sehnat za poloviční cenu a tady nastává otázka na který X-box je hra MudRunner stavěná.
Na obalu hry v obchodě je pouze zmínka o X-box One a jiná verze ne.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Nevíte někdo jak se správně nastavuje a kde kardanka? Zkouším oživit RedPowovo Tatry ze Spintires do MudRunera a narazil jsem na problém. Kardanka se točí ale drží jen na jedné straně na druhé volně poletuje. 8o
[youtube]KtVjU3UXdLg[/youtube]
Stejně tak Vasilovy poletují ruce okolo volantu a i ta univerzální přístrojovka, tak jsem ji vyhodil. :-p
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Krásné Vánoce a všechno nejlepší ,hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů v roce příštím Vám všem přeje
Jaryn

P.S: korvetak - držím palce s tatrovkama

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“