Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Nováček Dvůr Králové nad Labem

Včera se mi kamarád zmínil, ze by prodal svojeho axiala s rubikonem. Disky ma plechace bealocky, naviják, radio FS GT3C, motor 55T, regl a servo nevim. Pokud bys chtěl, na xichtbooku je David Krajíček, pokud by jich tam bylo víc, tmavý vlasy a modra mikina ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Fridrich.dk
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 17.04.2016 17:56
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Re: Nováček Dvůr Králové nad Labem

gecko-x píše:Včera se mi kamarád zmínil, ze by prodal svojeho axiala s rubikonem. Disky ma plechace bealocky, naviják, radio FS GT3C, motor 55T, regl a servo nevim. Pokud bys chtěl, na xichtbooku je David Krajíček, pokud by jich tam bylo víc, tmavý vlasy a modra mikina ;-)

Ok díky za tip! Zkusím mu napsat
Mochys
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 26.12.2018 21:03

Re: Nováček Dvůr Králové nad Labem

Zdar chodis ve Dvore nekam jezdit? Pokud si uz poridil. Jsem z Jaromere a potreboval bych uz nekam vytahnout trxko
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Nováček Dvůr Králové nad Labem

Já jsem z Náchoda a taky bych se rád někam podíval. Doma mně to už nebaví. Jen přes zimu mám problém s pohotovostí a prací. :BYE:
Mochys
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 26.12.2018 21:03

Re: Nováček Dvůr Králové nad Labem

Byl jsem na Čertovských Hradech u Dvora Králové. Jinak u Náchoda musí být tak nějaký dobrý terény kopce tam jsou. Já mám zase v zimě volno takže není problém vyrazit
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Nováček Dvůr Králové nad Labem

Tak to je dobrý, já v zimně moc času nemám ale nějaký by se našel. Nějaký terén tu je, tak bychom se mohli domluvit. Telefon na mně ti pošlu v SZ.

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“