Coach
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 09.03.2016 18:58

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

@Strangy.xl: Podľa mňa by to malo fungovať aj v hardcore, keď tam hodíš dve stredné klady. Skúšal som na autonákladke v testovacej zóne hodiť tank na podvalník. Potom som dal drop load a ostali dve stredné klady na podvalníku, ktoré išlo znova zbaliť na tank.

@korvetak: Ako sú na tom Redpowove Tatry? Normálne fungujú? Dalo by sa, že by si ich niekde uploadol?
Strangy.xl
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 08.11.2015 12:34

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

@Strangy.xl: Podľa mňa by to malo fungovať aj v hardcore, keď tam hodíš dve stredné klady. Skúšal som na autonákladke v testovacej zóne hodiť tank na podvalník. Potom som dal drop load a ostali dve stredné klady na podvalníku, ktoré išlo znova zbaliť na tank.


Máš recht, funguje to se středníma kládama, díky za impuls :OK: Zkoušel jsem totiž jen dlouhý a krátký klády a s těma to nešlo. Na střední už jsem neměl nervy, všude jsem měl poházený klády :wink:
Jinak má dnes ta Tatra update a je jí teď vidět zepředu na motor :HOPS:
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Coach píše:@korvetak: Ako sú na tom Redpowove Tatry? Normálne fungujú? Dalo by sa, že by si ich niekde uploadol?

Tatry makaj, jen nejdou na worschop, vkládám je do hry postaru přes JSGME a přidal jsem si k nim do balíčku ještě starou Pragu V3S, nějaké doplňky na T813 a ještě scháním po netu tatru 805, nemáte ji někdo na wokschopu do spintires, konvert na MudRunnera se dá zvládnout. ;-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek :HOPS:
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Pokud sem ještě někdo chodí tak tady je zajímavé poježdění s "pásovci" ;-) čti "stroje na pásech" :-D
[youtube]aqSMyuwImC8[/youtube]
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Dobré video. Já sem chodím průběžně. Čekám zda sem někdo upne odkaz na tu Tatru 805.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Chlapi kdo umí v 3d maxu s map chalelem potřebuji poradit jak 2 a víc textur dostat na jeden model, popřípadě vyrendrovat z více textur jednu texturu díky
:-)
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Zdravím ,

Korvetak: videa i fotky jsou super. Mě se nepodařilo v xml T815 (od Redpowa) upravit to nakládání klád a s texturou toho vleku jsem taky mimo.Tak čekám jestli někde se neobjeví ta 815 opravená. Přes JSGME mi to nechce jít vložit (jako u starého spintires). Asi je jiná verze nebo se musí ještě něco někde změnit. Tak jsem vyzkoušel jinou věc. Když k autu/modu z WS staženému nakopírujete všechny položky z jednotlivých složek auta staženého mimo WS, tak se Vám ve hře objeví a je hratelné.

Max: kdysi jsem měl ještě (myslím) z dema T805, ale po tom co mi odešel disk je to všechno fuč.

Jestli si dobře pamatuju, tak když vydávali Mudrunner, tak prohlašovali, že tam dojde i na pásová vozidla. A skutek utek. Tak zase to musí někdo řešit místo nich a vydají zase novou hru.

P.S: když na tu V3Sku s přívěsem nakládáš klády z toho pásáku, tak čáry máry fuk a není to "ještěrka"? :-)
P.S2:prošel jsem i WS - auta necertifikovaný u Spin tires a tam Tatra 805 není. Je tam Ifa, PV3S, i kolečkový křeslo , ale T805 ne.

Zdar a tvrdý bahno :-)

Jaryn
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

jaryn píše:Zdravím ,

Korvetak: videa i fotky jsou super. Mě se nepodařilo v xml T815 (od Redpowa) upravit to nakládání klád a s texturou toho vleku jsem taky mimo.Tak čekám jestli někde se neobjeví ta 815 opravená. Přes JSGME mi to nechce jít vložit (jako u starého spintires). Asi je jiná verze nebo se musí ještě něco někde změnit. Tak jsem vyzkoušel jinou věc. Když k autu/modu z WS staženému nakopírujete všechny položky z jednotlivých složek auta staženého mimo WS, tak se Vám ve hře objeví a je hratelné.

P.S: když na tu V3Sku s přívěsem nakládáš klády z toho pásáku, tak čáry máry fuk a není to "ještěrka"? :-)

Jaryn

JSGME v MudRunneru funguje jen musíš ještě přidat k modu auta ke složce Media upravený soubor config.xml

<Config Version="20151004">
<System
Height="1080"
Maximized="true"
Width="1920"
Windowed="false"
/>
<MediaPath Path="Media.zip" />
<MediaPath Path="Media" />
<MediaPath Path="_dlc_valley.zip" />
<MediaPath Path="_dlc_ridge.zip" />
<MediaPath Path="_dlc_usa.zip" />
<MediaPath DoPrepend="true" MountPoint="_t/" Path="TextureCache.zip" />
<MediaPath DoPrepend="true" MountPoint="_m/" Path="MeshCache.zip" />
</Config>

Okopírovat ze hry a pak stačí přidat to tučné, jinak Media složku hra nenajde, možná by stačilo ji zazipnout, to jsem nezkoušel.

Pokud něco nahraješ k straženému modu do worschopu, hrozí že až to bude autor aktualizovat, tak ti to zmizí a navíc když budeš hrát mulťák tak to bude vadit těm co to nemají stejně.

Ješte je možnost stáhnout si SpintiresMod a dát to tam, mělo by jít i v mulťáku, ale musíš hrát s těmi co to mají taky. ;-) nebo v MP spintiresmod vypnout.

A na tu Pragu V3S mi to nakládá stejný kulomet jako na vlek, :YOP: ten je tuším u Gaza 66 na schopu. S klenicovou korbou to bere dřevo stejně jak to udělal do spintires V12. :OK:

Tu T805 jsem taky hledal a nic, jen je v nabídce do spintires u rusů ke stažení za peníze.
Tak jsem koupil před cca 2-3 lety T815. Do MudRunera ale není.
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Zdravím,

Korvetak: děkuju, config.xml upravím a vyzkouším. A pokud bude nějaká aktualizace modu, tak mám stále uloženou složku z WS bokem s dopsaným autem. Já to momentálně moc nehraju (i když neustále sleduju co se okolo děje:-) . Není moc času a mladej mastí Farming simulator 19 a já občas asistuju a na noťasu to neběží :-) Díky a hezkej večer. Jaryn

P.S: ta 815 vpn na WS má už nástavbu UDS
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

:OK: Joo, to bejvali časy co jsem s tim lítal.

Obrázek
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Koukám, že mají na Steamu akci. :OK:

-40% sleva na zakoupení.

Obrázek
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2392
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Tak Kvicalu v MR mam - sam Max mi psal, ze s tim ma nejakej problem .... kdyz dam na ws hledat Tatra tak ji to nenajde, musim na jeho profil a zobrazit polozky na ws co vytvoril ... divny ... ale potom se da stahnout ... ? :-p

Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2392
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

korvetak: Co to mas za mod s tim druhym tankem na podvalu prosimte? ( jeden je T34 a ten druhej T72? odkud presne?)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Nedá se stáhnou. Asi mu to tam Steam smazal. Koukal jsem tam včera a předevčírem a nemá tam download.

Edit.:
Psal jsem Maxovi a pořád mi tvrdil, že dělám něco špatně já. Pořád nechtěl pochopit, že tam nemá download. Fotky modelů tam jsou, ale není tlačítko je stažení.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Zidon155.- prosím tě. S Maxem se znáš déle než já.
Včera jsi byl na Steam hrál jsi s Maxem a komunikovali jste spolu na chatu.
Vysvětli Maxovi ten download na Steamu. Že mu to musel Steam smazat tu Tatru 805.
Snažil jsem se mu to vysvětlit,ale nechtěl to pochopit a házel to na mě a (opakovaně) ať si to vyřeším sám.
Což není zrovna běžná praxe z jeho strany.
Ale to nejde, když majitelem módu je on a Steam mu to smazal z Workshopu.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“