Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

To tunění podvozků je hodně zrádná věc: většinou to dopadne tak, že se přidá ještě něco a ještě něco, vymění se kluzná ložiska za kuličková ... atd. Nakonec cena překoná i TRX-4 a bohužel to základní omezení celého podvozku se nepřekoná a i ten vytuněný podvozek CC-01 nedosáhne na TRX-4 ( nebo obdobné ) podvozky v základu.
Ale na to si musí přijít každý sám.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Má pravdu přecedo. CC byt se dlouhé roky drželo je již definitivně překonáno. Ale jeho ABS karoserie jsou pořad nepřekonané kdo jný vyrabí tak hezké Pajero nebo Jeep YJ a když seženeš Subaru Brat to je potom kára.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Pokud chceš aby CCčko trochu jezdilo, tak se řádně prohneš. Ve finále zjistíš že si na ceně AX2, nebo podobných. Teď sem jedno dělal a celkově se to blíží k 8500. Má to zatím origo gumy, regulátor a motor.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Pajero CC-01 PAVIK

mara126 píše:Pokud chceš aby CCčko trochu jezdilo, tak se řádně prohneš. Ve finále zjistíš že si na ceně AX2, nebo podobných. Teď sem jedno dělal a celkově se to blíží k 8500. Má to zatím origo gumy, regulátor a motor.


Ale pokud chceš mít scale podvozek,funkční pod Nivu , Pajero..tak se to stále vyplatí !!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
PAVIK
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 24.11.2018 23:02
Bydliště: Strakonice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Přesně tak, s tím jsem do téhle akce šel. Chci něco, co vypadá a jezdí jako zmenšenina skutečného vozu (samozřejmě v rámci možností daného stroje - nejsem naivní) se všemi jeho limity. Není problém mít podvozek se 4linkem vepředu i vzadu, ale takové auto po silnici nejezdí. Je mi jasné, že za ty prachy můžu mít třeba MST CFX a na to hodit boudu Pajera, ale chybí tomu ta přední ramena...
Mitsubishi Pajero - CC01
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pajero CC-01 PAVIK

:-p osm a pul??
Ja myslel ze se urizne kus toho plastu a z pshcka nebo cehokoliv dodela chlivek pro servo, zbytek je hrst kloubku a zavitovka a fikanej kus plechu co si doma upizlas a co dal....?

Ja nereju :-D taky bych chtel mit pekny CCcko s nivou, prave nevim co to obnasi, mrakovo verze 1 a 2 jsem si davno prostudoval, tak se klidne pochlub co konkretne si tam dal a treba i teda co to kostuje, vsichni chcem mit hodne modelu prvotridni kvality za malo penez :-D to je jasny ale kde je ta realita neska ve 2019 by me zajimalo :FINE:
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Mira píše::-p osm a pul??
Ja myslel ze se urizne kus toho plastu a z pshcka nebo cehokoliv dodela chlivek pro servo, zbytek je hrst kloubku a zavitovka a fikanej kus plechu co si doma upizlas a co dal....?

Ja nereju :-D taky bych chtel mit pekny CCcko s nivou, prave nevim co to obnasi, mrakovo verze 1 a 2 jsem si davno prostudoval, tak se klidne pochlub co konkretne si tam dal a treba i teda co to kostuje, vsichni chcem mit hodne modelu prvotridni kvality za malo penez :-D to je jasny ale kde je ta realita neska ve 2019 by me zajimalo :FINE:

4000 CCčko z bazaru vč. vysílačky, 2000 baterka+nabíječka+uzávěrky+upravený obal zadní nápravy pro instalaci 4-linku, 670 kopie WK převodovky, 350 upravený převod, 730 ložiska, kloubky, konektory, 900 poloosy.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
PAVIK
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 24.11.2018 23:02
Bydliště: Strakonice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

No a pak si začneš vymýšlet ještě hezká kola a funkční pneumatiky, světelný modul, plastové kryty světel, nalepovací závaží do kol a kastle, přídavná světla, stěrače, vymezovací podložky do převodů, rychlejší motor, nějakou barvu a jseš tam za dalšího bůra. :mrgreen:
Mitsubishi Pajero - CC01
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero CC-01 PAVIK

PAVIK píše:No a pak si začneš vymýšlet ještě hezká kola a funkční pneumatiky, světelný modul, plastové kryty světel, nalepovací závaží do kol a kastle, přídavná světla, stěrače, vymezovací podložky do převodů, rychlejší motor, nějakou barvu a jseš tam za dalšího bůra. :mrgreen:

Světelný modul tam byl, převody jsem vymezoval, to nestojí nic. Gumy to chtít určitě bude a časem lepší regl, ten ze stavebnice neumí lipolky.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
PAVIK
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 24.11.2018 23:02
Bydliště: Strakonice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

U mě bylo osvětlení jen základní, zbytek světel. malovaný. Tak teď brousím otvory pro skla světel. Moc se mi líbila offsetová kola, co dával Mrak na jeho Pajera, neodolal jsem a i s novými pneu jsou už doma. Lakuji je do klasické stříbrné. Do každého kola se vešlo 35g nalepovacích závaží, zbytek pak dovážím podle potřeby na kastli až bude auto komplet složené.
Mitsubishi Pajero - CC01
Uživatelský avatar
PAVIK
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 24.11.2018 23:02
Bydliště: Strakonice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Jak jde čas, začíná se auťák pomalu rýsovat:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) PAVIK dne 06.03.2019 18:26, celkem upraveno 1 x.
Mitsubishi Pajero - CC01
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Paráda! :tleskam:
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial
Uživatelský avatar
PAVIK
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 24.11.2018 23:02
Bydliště: Strakonice

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Děkuji, je to moje prvotina, ale jsem celkem spokojený. Ještě musím dodělat přední blinkry, osadit světla diodami a natahat nějak kulturně vodiče, aby to vypadalo a bylo přehledné. Budu pokračovat vozíkem a kluk se taky nadchl, takže bude stavba dalšího auta s ním.
Mitsubishi Pajero - CC01
Uživatelský avatar
lachim369
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 29.03.2018 11:08
Bydliště: Nitra

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Velmi pekne, tiez som sa prave dostal k jednemu kupenemu tu na fore, takze by som snim chcel pokracovat v upravach.
CC-01 Mitsubishi Pajero 1
CC-01 Mitsubishi Pajero 2
CC-01 Mitsubishi Pajero 3
MST CMX Mitsubishi Pajero wagon 2
MST CMX Mitsubishi Pajero wagon 2 facelift
RC4WD Defender D110 Camel Trophy
wilima
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 25.04.2018 14:46

Re: Pajero CC-01 PAVIK

Máš někde prosím ten model toho tažnýho háku k tisku? Díky :)

Zpět na „CC-01“