disco trx4
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 09.12.2018 14:41

Stridave combo

Zdravím, kamarád si chce koupit kit a má doma stridave combo https://www.rcprofi.cz/sky-rc-combo-che ... torem.html bude to šlapat nebo ne?
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Stridave combo

Fungovat to bude, ale volil bych k tomu motor s nižším počtem závitů a nekoupat.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Stridave combo

Worlusho píše:Fungovat to bude, ale volil bych k tomu motor s nižším počtem závitů a nekoupat.



nekoupáním se kamarád ošidí o neuvěřitelné zážitky při řádění v bahně a ve vodě s expe autem.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Stridave combo

Já netvrdím, že se neošidí, jenom jsem specifikoval rozsah použití. ;)
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Stridave combo

Worlusho píše:Fungovat to bude, ale volil bych k tomu motor s nižším počtem závitů a nekoupat.

S nižším počtem závitů? Na scx mi uz 13,5T přijde jako dost rychlé.... já bych volil spíš vyšší počet závitů, 17,5T je dle mně ideal....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Stridave combo

Moje chyba, myslel jsem s menšími otackami potažmo menším výkonem a tak jsem napsal s menším počtem závitů.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
x.line
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 08.06.2017 14:18
Bydliště: Jaroměř

Re: Stridave combo

Jetsli stříďák, vřele doporučuji z vlastní zkušeností AXE od HobbyWingu. Mám ho v SCX10 II a kolega v TRX-4 a naprostá paráda.
https://www.zonerama.com/MODELCENTRUM
Axial SCX10 II
HPI Venture


http://www.modelcentrum.cz/
napiště si o lepší ceny pro expedičáky ;-)
maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Re: Stridave combo

Zdravím všechny přítomné. Jsem to já ten "kamarád" co potřeboval radu.
A teď mám otázku ohledně téhle věci, setkali jste se s tím už? Myslíte, že to má smysl?

https://m.banggood.com/cs/CNC-Aluminum- ... 74263.html

V první řadě nevím jestli tomu rozumět jen jako rámu, nebo jako kompletu co se objevuje na fotkách. Tady v ČR se kit sežene za nějakých 5000-5500,-. Nicméně tohle se za menším příplatkem tváří úplně jinak. Navíc jsou zde i kola (podle obrázků).

Jinak díky moc za odpovědi a rady ohledně toho comba.
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Stridave combo

Mam starsi verzi tohohle podvozku. Tenkrat stala 10k. Ted uz to je vyprodej. A ten karbonovej ram jsem ted kupoval.
Tlumice se prodavaj jako Topcad a jsou celkem prima zaklad. Pouzival je Pita a ja je porad mam na aute cislo 2. Jen si zjisti jak se plni.

Ram je dobre vyrobenej, lehkej a tuhej. Jen oproti plechu je trosku sirsi, takze muzou trosku kolidovat tlumice s ramem. Ale nic neresitelneho.
Prevodovka celokov. Kovovej spur dela trochu ramus ale stale cela prevodovka stale slouzi. Jen jsem dokoupil Axial kryt.

Tyhle napravy a kardany neznam. Moje kardany vydrzeli asi 2 roky. Ted mam Odolnejsi od Slicka.

No a pokud nezmenili material a kloubky linku naprav, tak to bude prvni vec co budes menit. Kloubky se rozpadli, linky ohnuly.

Jezdim se stridakem Mystery 17,5z 2200kv 2s baterka. Na expedici je to krapek rychlejsi auto. Chybi tomu zaber od nizkych otacek. Hobywing 13,5z 3000kv jsem kdysi zkousel taky. Akorat to bylo hodne zbesile a zralo baterku.

Ted budu davat TenShock 1750KV 6 Pole Sensorless a 3s baterku.

Zpět na „SCX10 II“