Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Dotaz před koupí

Budeš spokojený ... a hlavně je dost hezkých doplňků, co to auto ještě víc vymazlí. :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Dotaz před koupí

Proc chces, aby to za tebe rozhodovali druzi?? Ja bych si koupil axiala.

A kdybych ho uz mel tak HPI :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Dotaz před koupí

TRX dobrá volba + nějaká dobrá a neotřelá kastle :OK:
bflmpsvz
chesburger
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 18.10.2014 0:39

Re: Dotaz před koupí

Zdravim,


Nejprve bych rad zodpovedel dotaz od MIRA : to proto, ze v tomto oboru nemam ani tucha co je ta tzv. zlata stredni cesta. V mem oboru jako jsou Lode a Letadla problem nemam. Po pravde pocatky byly ostatne jako u aut stejne, ze se dalo na radu fundovanejsich. Dale pak nemam problem koupit auto od RC Modelex za 27 k napriklad bo Full TRX 4, ale vzdy se snazim investovat tak, aby investice nebyla jen vyhozena oknem.

Taky jak jsem psal v predelych zpravach rad bych aby to byl universal jak na normalni jezdeni, tak i do extremu, ktery po case vzdy vyhledavam ...

Kdybych tusil jak rozhodnuti bude tezke asi bych to postavil ze dreva :-D :-D :-D


Nyni k Milan008 - kastli jsem pokukoval v USA pac tam maji pomerne dobre kastle 50-80 leta. Nicmene cena dost nasponovana. S nejvetsi pravdepodobnosti se pokusim udelat formu podle nejakeho vzorku a pak bych ji udelal z GFK.

Preji pekny den
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Dotaz před koupí

Držím palce, ať se stavba daří. Hlavně dávej pravidelné info z postupů. :OK:
bflmpsvz
chesburger
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 18.10.2014 0:39

Re: Dotaz před koupí

E
Dobrý večer,

tak mám velmi špatnou zprávu. Před chvílí jsem se vrátil s rodinnou z CR, kde jsem ji vyzvedávám a strávil jsem víc jak 2 hod v obchodě s modely materiálem atd. Myslím 2 největší v CR.

Natáčení tam přijdu a povídám, že se chci doporučit s pořízením modelu. Prý není problém. Tak povídám...... pánové autickari mi doporučuji půl na půl Axial a Trx4. Pánové povídá... Tak to se musíte rozhodnoudnout sám. My preferujeme Trx4. Axial je pro nás jako plevel.

Tak pánové povídám, že jeho nadšení chápu... Nechal jsem ho tedy při jeho a spletl mi cenu trx4 a s díly z moravy na 35.000kc :NO: :-D

Říkám mu tedy, jestli by pro mne jako začátečníka Axial nestačil. Prý že ne ať vezmu ihned trx4.

Nakonec jsem znejistěl a odešel s prázdnou a celých 900 km domů jsem přemýšlel, kde jsem asi udelal chybu :-p :-p :-p :-p

Takže sem opět na začátku a velmi zklamán. Nevím úplně jestli svou neschopností se rozhodnout či přístupem v obchodě, který logicky nebudu zmiňovat, aby n3doslo k jakemuko,i nedorozumění.

Přeji pěkný vecer
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Dotaz před koupí

No,za celý svůj nedlouhý modelářský život, jsem nekoupil jediné auto v kamenném obchodě :-( a ještě abych si nechal poradit od prodavače radit, vždyť jeho jediným zájmem je výše celkové částky bez ohledu na spokojenost zákazníka. Rad od modelářů zde bylo víc než dost, takže sednout doma, sepsat objednat, počkat na dodání a sestavit. Pak už jen být šťastný :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Dotaz před koupí

Zase to tolik nehroť 😁 Radost budpu delat oba podvozky.,páč jsou oba na urovni. Nakonec vzdy zalezi kolik do toho chces nasypat.
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: Dotaz před koupí

mam Axial i TRX4. Co do spolehlivosti a vydrze jednoznacne trx4. A ma ebay kupoval ted soused trx4 sporta za cca 9500,- rtr.
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Dotaz před koupí

pro chesburger: Jen se neunáhli, počkej, dobře si to rozmysli. Brzo bude k dispozici Axial verze VII a TRX-4 verze 2026. Tak není třeba s koupí spěchat.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Dotaz před koupí

Ideální model neexistuje, lepší než neustále vybírat a zvažovat ze všech stran, je prostě koupit, stavět a jezdit, případně vylepšovat. Vždy se budou objevovat novější a "lepší" modely, ale to by jsi mohl také vybírat do důchodu ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
mirovito
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 04.06.2012 0:00
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Dotaz před koupí

To by me tedy docela zajimalo, ktery je ten 2 nejvetsi obchod v CR?
A taky by me zajimalo, co to bylo za specialni dily z Moravy za cca 20000,-?
Jinak osobne neverim, ze si cheesburger nejaky model nekdy koupi, kdyz se rozhoduje 5 let a stale nic nema.
A pokud je problem koupit neco pres eshop, tak to uz vubec nechapu. Traxxas dnes prodavaji na kazdem rohu, dokonce ho ma i alza, tak nevim, kde je problem...
RC4WD TF2 BLAZER K5, MST CFX Holidajka, Traxxas TRX-4 Sport, WPL-B16, 3DSETS Rancher
http://mirovito.rajce.idnes.cz/
chesburger
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 18.10.2014 0:39

Re: Dotaz před koupí

Pekny vecer,

Mirovito,

Dily z Motavy to nebyly zadne. Nakonec jsem tu psal ze jsem obchod dohledal. Byl to Rc Modelex.

Co se tyce problemu koupit model pres eshop rak ten nemam at uz v Cr bo zde v De.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Dotaz před koupí

To si jako kupoval trx-4 na modelexu...sem vůbec netusil, ze je něco takového mozny. :mrgreen:
Obrázek
chesburger
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 18.10.2014 0:39

Re: Dotaz před koupí

V uvodu jsem.psal, ze jsem kdysi pred lety nasel d110 na jednom Ceskem eshopu za x penez a ze si nemohu vzpomenout na jeho nazev.

Na zaklade pripomenuti jedne dobre duse jsem to nasel a sdelil ze to byl Modelex. Nikde neni receno, ze trx 4 se koupil na Modelexu.

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“