Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Myslim, ze by se toho muselo prezout trochu vic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

:mrgreen: Tuhle Felicii si pamatuji před lety na akci. Ale jestli jezdí to nevim.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:-D ja myslel, ze tu ma Lubos doma taky. Ze kdyz doskoci tak jsou kola normalne v blatnicich :-D tak asi ne


Edit
Pri trose fantazie vypada jako X5ka
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

By člověk ani neřekl, že jsou to 35 tky, co ? :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Na tom bočním pohledu rozdíl mezi předním a zadním kolem je dost velky. To se zvedne auto hodně nahoru. :-p
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Malyyy ...... to chce MNOHEM vetsi gumy!! :mrgreen: :-D
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:twisted: :wink:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

No vida - hned vypada mnohem lip :tleskam: :FINE:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Leštěnka ... :oops: :twisted:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Ta samolepka dela hodne
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Sežeňte někdo konečně pořádné auto jako je toto. :mrgreen: :mrgreen:
To jsem dneska fotil na skvělé akci.

Obrázek
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Ukazujete samy prdacky kary tak to vemem z jinyho soudku.

Renault Clio II 1.6 a celych 8V

Divocak ma (mel) papirovych skoro 100 koni :hura: :-D

Tenhle exemplar vevnitr smrdi, ale je to pozirac fabii. Zadni kolo rozpadle lozisko a naboj nejak nakrivo, takze se do kazde prave zatacky vrha s chuti do driftu. Toho casu brzdi jen prave predni kolo (a teda rucka), nekde to prdlo :-D . Pro odlehceni nema zadni dil vyfuku vubec, prostredni je prichycen peclivym omotanim alobalu a dratu. Vzadu polozeny na naprave. Propujcuje tomu az desive sportovni projev s brutalnim praskanim do vejfuku (kdyz este polechtas plynem aby tam vlitlo neco smesi tak to boucha na prani)

Obrázek

Lity kola vid, lak je ten drahej menavej, jak z kazdyho uhlu hazi nejaky jiny mapy.

Obrázek

Tachometr casteji nejde, takze tezko rict jak to vlastne jede, ale rozhodne je to dabel. Remen altiku atd chodi z polovicky mimo remenice ale chce tam tak bejt, jinak pada :mrgreen:

Obrázek

Jenom lejes benzin a jezdis. Jakakoliv jina udrzba je zbytecna. A pozor, TK do kvetna pristiho roku :hura: :hura: pecka.

Kdyby nekdo chtel, asi bude k mani :YOP: neco jako ze muzes na demolicni derby dojet legalne po ose... :-D dokonce dostal fungl nagl pera s tlumici ze srotaku na predek, ty svoje totiz rencek zlamal :-D ale jak, pero rozlamany na nekolikrat a tlumic jak pistole Rumcajse

Samozrejmosti jsou vytluceny ramena, takze pridas a jede doprava, uberes a jede doleva. Kazdy prerazeni znamena caknuti volantu o ctvrt otacky doleva doprava :-D no nesmis se bat
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Tohodle prcka bych bral do práce. Škoda, že už mám Passata.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Kdybys nemel, co bys za nej dal? Kdyby...? :-D to soupnu do marketu a muzem se domluvit :hura:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

A abych nebyl uplne za kojota tak rencek budiz nahrazen ovci. Jednickova pochcavka, tady zaplesa 3/4 vlastencu.

Jak ja je nemam rad. Vepro knedlo zelo octavka cssd, to ma proste kazdej. Cesky sen. Uz pred 10 lety kdyz jsem mel maly to vetsi dite tak volba padla na 406 hdi misto 1.9 tdi, kultura chodu commonrailu a to, ze nechci bejt ovce v ovci me od ni vzdy distancovalo.
Ale to jsem neznal 1.8 t :-D nikdy by me nenapadlo, ze 9l /100km me bude v jakymkoliv ohledu bavit.
Ale potrebuju do neceho posadit pani, chodi do prace s pytlem fotbalovych micu a ten kufr.... oooo ten kufr, hlavni parametr srovnavani aut v CR. I kdyz jsem prodaval novy volva a novy mercedesy tak stal u Ecka v sedanu chlapek, drbal se na hlave, stal u otevrenyho kufru, mega a pul na tu srandu v kapse a presto prohlasil " octavka ma ale vetsi kufr"... :-D

Prvnich 250 tis km byla na meste a jezdil s tim primator (autorizovanej servis, naplne vcas atd, ma to svy pozitiva kdyz se v tom nehrabe kdejakej strejc), pak to od nich koupila naka urednice, natocila 100tkm a prodala to borcovi, kterej se vzapeti vybodoval a tak to 2 roky stalo. Nasel jsem ji pod stromem, zapadanou jehlicim, slovo dalo slovo a ja mam octavku :-D za me bomba, je to jedina pripustna varianta, Klement&Gottwald nebo jak se to... Laurin&Klement... ve zmeti sedych plastu typicke octavie bych asi bejt nechtel.

Obrázek

Mel jsem od skodovky akorat facko, takze vcelku zmlsanej jizdnima vlastnostma, ktery mel dany fanousek konstrukcne proste dost dobry, jsem udivenej, jak "nijaka" octavka je. Naturbenymu benzinu, kterej je bozi, krasne jde za plynem, toci se tak pekne lehce, az je navykovy ho pouzivat, absolutne nestaci podvozek a prevodovka. Kvalty dlouhy jak tejden, ale kolem a kolem je to vcelku sladeny. Jen proste drobet premotorovany, ze na ty limity dosahnes hned. Ale 150 k neni vrazda takze fakt jen drobet.

Vsechno tomu funguje, sprejem na zahrade ve vetru jsem dolakoval blatnicek a rovnanej ruzek kapoty a finito.

Az ji preblejsknu voskem tak bude takhle pekne granitova :-D

Obrázek


No a jasne ze to chce bily 17, mozna klasicky rally paprsky, mozna neco elegantnejsiho, ale bilej lak je nemine. Octavka je na kola velmi vdecne tema, ze prej 40% dojmu z auta delaj kola, u octy je to snad 80% :-D Na plechacich jsem mel naposled fakt toho favorita :hura:

Zpět na „FreeKec“