Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Hubičků Summit

Obsesi autama prestavam zvladat. Naposled to odnesl Summit. A jako zodpovedny ridic jsem uz koupil zimni gumy, na kola se jeste ceka.
pohon stridavy na 4s, servo JX.

Obrázek
Obrázek
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Hubičků Summit

4s?
A neni to malo? Na takovy gumy? To umi treba i 6s, ne... :YOP: :hura:
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: Hubičků Summit

no, Antone Pavloviči, neni to malo :)
Na 4s mi beha i UDR i tohle a nevidim zadny smysl aby melo vic vykonu. Oboji se na asfaltu stavi na zadni, lame hnaci kardany i poloosy, me to proste staci......
kykyryký oranzovou s hustokrutou grafikou jsem musel zahy znicit.
Obrázek
Obrázek

a reseni obou narazniku, resp. nosniku kastle, i vzhledem k tomu ze to neni scale ale spis bashcar u traxxasu naprosto nechapu. Nedokazu si predstavit, ze to nekdo mohl predproducne testovat a nasledne pustit do vyroby. Predni drzak kastle je nasunuty nad predni diferencial a zajisteny jednim M3 sroubem. Po prvnim, nebo druhym padnuti at na zada, nebo na drzku, kdy dostane kastle predozadni ranu, drzak za ocko z toho M3 sroubu vyrve. Takze jsem ho vyhodil, naraznik jsem propojil se spodnim bashguardem a za naraznikovym tlumicem i se sasi, takze to porad bude pruzit ale nebude uplne na volno, a upevneni kastle vyresim vpredu proste jinak.
Obrázek
Obrázek
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: Hubičků Summit

byli jsme na vejlete v jednom vybornym lomu.....

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
Lukas
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 04.02.2010 0:00
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hubičků Summit

jéé tam jsem se zatoulal o letní dovolené. jj je to tam na ježdění super
Moje galerie: http://defdrive.rajce.idnes.cz/
Moje auto:
Defender Brad 110 black
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: Hubičků Summit

my tam jezdime dvakrat rocne na R.stezky. Rc vezu dycinky ssebou :)
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________

Zpět na „NON-Scale projekty“