Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Mira píše: 01.10.2019 17:05 Kdybys nemel, co bys za nej dal? Kdyby...? :-D to soupnu do marketu a muzem se domluvit :hura:
Zaleží jaký to je ročník a kolik má nalítano. Uvedené technické závady jsou drobnost a dají se lehce opravit.Nic vážného na zavadách není tak to někdo ještě doladí. Nemáš napsano jak to je s doklady a stk zda je platná ,ale v tomto stavu za cca.10-13000 by šel prodat pokud má platné papíry.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Obrázek

Jedna podzimní ... :wink:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Obrázek
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Dnes jsme pekne zadrandili v kolejich po harvesterovi a pak probehla ocista v brodu ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Copak to blato, ale na te horni fotce to vypadá jaky si cuclo saní vzduchu vody z louže. Nebo se pletu?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Proc by si to cuclo? :-p Vzdyt ma snorchl :wink: a tech par kapek, co vystriklo az nahoru ...
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Z te první fotky to vypadá, že šla voda z toho brodu až nahoru na boudu a u střechy šnorchl končí. :mrgreen:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Aktuální daily s nesmrtelnou 1.9 TDi (81 kW AHF). :wink:

20 let stáří, 305 tisíc km a vypadá stále k světu.

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Zdravim.
V brzke dobe asi budu shanet nejakyho "veterana" - nejlepe stary piano W123 ( rok 1982 +- ) .... pripadne neco i jineho ... cenovka tak do 100.
Nemate nekdo neco nebo nevite o necem? ;)
Diky ;)
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Zdarec klucí. Zidone, já být tebou, tak jdu spíš do W124. Sleduji to 9 let a tak nějak i stále hezky stoupají na ceně. Což o to. Nevím na co a proč to chceš, ale sehnat pěknou 123 za 100 000 je nesmysl. To bude zrezlý na sračku. Venku se můžou zdát třeba hezký, ale u těch už chce kouknout kamerkou do dutin a dalších částí abys poznal stav. Díly už se budou i špatně shánět a ve finále by jsi se dostal na mnohem vyšší částku. Já už jsem na fórum nedával strašně dlouho své Medvídky. Adolf je stále stejný. Je to nezmar co má letos krásných 30 let, ale kupé prošlo velkou proměnou :tleskam:

Dlouho jsem sháněl opět AMG kola. Chtěl jsem je nechat leštit, ale nakonec jsem sehnal z Anglie už leštěné a ještě k tomu dvourozměr jako mám na Adolfu. Vpředu 17"x7,5" ET 42 a vzadu 17"x8,5" ET30. Tudíž jsou vzadu víc vylezlí a mají větší límec a daleko větší hodnotu.

Obrázek

Pak přišla na řadu dekontaminace, strojní broušení laku, bílé boční blinkry, teleskopická chromová anténa a super vosk a to auto strašně prokouklo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na interiéru se kvaltní kosmetika a mé ruce také pěkně podepsali :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dále také čištění motoru :OK:

Obrázek

Obrázek

No a takto jsou po dekontaminaci a voskování obě auta. Ten vosk zvýrazňuje barvu a dává větší zrcadlový lesk.

Obrázek

Obrázek

Jó a málem bych zapomněl. Kupé ještě dostalo celochromovou masku a já novou rodinku s kterou čekám rodinku :BYE:

Obrázek

A takto to beru, když už chce člověk veterána. Adolfa mi je fakt líto, protože je to srdcovka a zažil jsem s ním za těch 9 let vše možné a nikdy mě nikde nenechal a to má najeto 580 000 km. Kupé je investiční záležitost a líbí se mi, ale nemám k němu takový citový vztah, přes to je to pro mě vždy jak svátek, když se jdu projet a nikdy se mi nechce do garáže. Přitom je to ten samý interiér. Je takové víc kultivované modernější, strašně mě baví ten zvuk motoru, seriová Bose muzika a ten výkon. Je to fajn mít budoucího veterána, teď youngtimera s kterým si člověk užije. Asi by mě to zas moc nebavilo, kdyby mělo motor 220, který by byl na dnešní poměry líný. Mě baví jezdit v klidu a užívat si to, jenže fakt boží sešlápnout na chvilku plyn a cítit to tlačení do sedačky a předjet dnešní nové auta bez duše a jet si zas svou pohodičku :lol: A ty ceny s tímto motorem začínají být magořinec. https://www.mobile.de/cz/osobn%C3%AD-v% ... :sportscar Jsem rád že ho mám a hýčkám ho moc a proto Ti radím raději připlať a užívej něčeho co tě nezrujnuje, či nestrávíš víc sháněním dílů a starostmi jak to dát do kupy. A věř, že plno dílů seženeš v pohodě, ale spousty už ne, nebo za obrovské peníze. Třeba jen ta origo anténa stojí v Mercedesu 14 000. Já dlouho sháněl a sehnal ze slovenska za 3 000,- Ale to jsou detaily. Třeba zadní blatník na kupé stojí 15 000,- a plno věcí může stát i víc.

Dlouho jsem tu nebyl, tak jsem se zase rozepsal jako vždy a i chápu proč. Je to takové hezčí popsat každou fotku zvlášť než na Fb udělat krátky text a hodit fotky. Mějte se všichni hezky a zase někdy :CIAO:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

A buď rád že seženeš.
Plechařina třeba pro mě v čechách neexistuje. Podle posledního sčítání je u nás 200ks Nissanů 200SX S13. A ceny aut letí nahoru jako blázen.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Pita W - no mas to moc krasny cece, vo tom zadna ;) :tleskam:

Ja to uplne jako klasickyho veterana nechci .... mit to schovany v garazi a jen to lestit ...;) To by mi bylo az skoro lito .. bych to mel jako druhy auto do rodin ... normalne s tim jezdit - do prace, skoly, na nakupy a na vylety ... a obcas na nejakej ten sraz a podobne ... zas nebudu to kupovat za 300+ -

A jak je to ted s veteranskejma znackama? Muzu s autem na veteranech normalne jezdit? Nebo je to nejak omezeny?
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Jsou ruzny rezimy, zalezi jak ti to udelaj v prislusnym veteranklubu, je s tim spojena forma technicky a tak. Denni jezdeni jde taky.

Pitaku, to je naser :hura: :FINE:

Bomba

... i z dalky vidim tu steklou kapku na zadnim blatniku na Adolfovi ehmmmm aaáaaaaa :-D

Ne fakt na to jdes od lesa. I na tu investicni stranku.

Tyhle moderni auta je ale treba provozovat a to Pitak dela. To nemuze stat v seniku. Elektronika a takovy ty gumovy prechodky a cousatka, to zcepeni, kdyz to parkrat za rok poradne nevyvencis...

Pita Adolfem jezdi normalne do prace na vartu k zavore a tadyhle pise, ze si vylucuje nejaky ty endorfinky za peknyho pocasi ins benzinakem a tak je to spravne... :FINE:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Zidone já ti rozumím. Ale jak píšu, tak se blbě shání v pěkném stavu do 100K. Myslím to tak, že aby jsi pak na tom víc dělal a sháněl věci než jezdil. Jak píše Míra, tak já s obojím jezdím také furt. S Adolfem celoročně a s kupéčkem jen když je hezky. Za mokra nevyjede a jelikož je to medvěd, tak v zimě spí medvědím spánkem až do jara :lol: Ale i tak ho jen neleštím. Každý rok s ním najezdím kolem 5000 km. No a na Adolfu je servis dražší, protože jezdí furt, ale i tak to jde. Tuhle se mistalo, že mi prdla trubka na Nivu a zjistil, že už nejde nikde sehnat. To se mi stalo poprvé a musel jí pájet můj mechanik.

Jinak ty veteránské legislativy jsem dlouho nesledoval, tak vůbec nevím, každopádně značky dávat nebudu. To pak ztrácí hodnotu a plusy ani moc nevidím. Abych jezdil každý rok na technickou a platil 1500,- Jen je levnější pojistka, jenže na kupé platím pojistku 1800,- což je na 3,2 obsah o 162kW super a proto to neřeším.

Míro jsem rád že jedem ho tenkrát sehnal. Trvalo to přes rok a už jsem měl strach že díky zvedání cen to bude nad moje finance a už si ho nebudu moct dovolit.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

zidon155 píše: 14.05.2020 17:40 Zdravim.
V brzke dobe asi budu shanet nejakyho "veterana" - nejlepe stary piano W123 ( rok 1982 +- ) .... pripadne neco i jineho ... cenovka tak do 100.
Nemate nekdo neco nebo nevite o necem? ;)
Diky ;)
Obrázek
Na jaře tohoto roku byl v H.K.za 20 papíru, ale jak kolegové rádi připlatit a koupit v dobrým stavu. Ten z H.K.byl do dilny na stolici a na pár víkendů se zavřít do dilny se svařečkou.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „FreeKec“