Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Ha
Tak se tomu protaci jedina kovova vec, a to prostredni naprava. Musim hrusku patrne nejak vymezit :-D je asi ponekud daleko, zadek se toci jen dokud to nezabere
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

V napravach krom hlavní osy a šroubků nic kovového není - tedy pokud nemáś ten upgrade :-D Ze všeho nrjdřív se začnou protáčet kardany , pokud ti to v nápravě "nehrká" jako že to jde přes zuby tak to bude spíš to protočení ....
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Jo, ta stredova je kovova jak je pruchozi a mam za to, ze kdyz rukou zatocim pres tu mez tak cejtim preskakovani, no ale je mozny ze to dela i kardan, okem jsem to nepoznal, zato jsem na partnerce poznal ze to rozeberu az vecer a ted se pojede do ZOO s detma :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Tak to byl fakt jenom kardan, unasec ma tisicihran tak to tim preskakovanim matlo :mrgreen:

Rozhodne z vyroby, prasklej material.. stalo se to tak na osmym metru jizdy :-D cili spis jsem si na osmym vsiml.

Zalepeno a jdeme do finale, zbyva predni naraznik. Kvuli uchyceni klece musim nejakej vysmahnout, udelam ho opet sirsi, pravidla sem nestudoval a nikdo erudovanej se mi nevyjadril zda to musi byt pres siri kol, no zase uriznout to muzu dycky :-D

Zejtra si udelam chvilku na nejaky testovani venku.

A nelibi se mi cerna klec :-p kdepak ja mam tu jedovatou oranzovou... :-D
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Ale bacha - jestli na tu klec strikneš dalši vrstvu barvy, zvýšiš tím celkovou hmotnost modelu a popraskaj ti kardany už všechny .... :-D
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

:lol: :lol:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Ha ha ha


Budu to strikat zespoda, takze vaha dole :FINE: vy tomu tryjálu koukam vubec nerozumite :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Obrázek

Je to nudny...

Obrázek

To uz je lepsi :-D
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Ty v..e, to je pěkná kára. Máš fotku z druhé strany a pořádnem světle.?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


:YOP:
Predni naraznik zatim doplnen pastelinou pro uchyceni klece vpredu, novy uz jsem vymyslel tak jen parkrat fiky fiky do hlinicku a bude

Auto se umi vsema sesti krasne zahrabat, pisek se tomu moc nelibi, vyjede to v nem hovno. Kazdopadne sily dost, motor omezenej na 60%, vse funguje jak ma.

:-D az na tu prevodovku ehm :-D
Nejdrive to ve vode zazblubka, pod brehem zakunka, v rakosi lupne, ve vrbe hrkne a pak se tam neco vocese :-D motorek uhani navolno tak sacuju hned to prvni kolecko stoceny, to bylo.jasny.

Snaha byla, ted jen objednat nejakou vhodnou. Na ceskym shopu to asi nebude, co, to budu muset rovnou z daleke Ciny... :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Taaak
Varianty jsou

Dvoukvalt, plastovy box, kovovy prevody, bez lozisek, jen hridelka do plastoveho ulozeni ve skrini a na ni rovnou kovovy kola

Aaaa neeebooo

Jednokvalt, skrin Al, loziska na hridelku ve skrini i loziska na kolech

Oboji cenove stejne.

Jako libi se mi ten dvoukvalt, ale libi se mi i ulozeni jednokvaltu na loziskach.

Co myslite? :-D
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Jednokvalt v ložiskách by byl asi pro tvé týrání v terénu lepší , ale ty určitě budeš potřebovat i druhý kvalt abys mohl přeřadit rychleji zdrhat před manželkou s destruktivní plácačkou na mouchy ..... :-D
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Tak

Jak rikas


Nuze, tadyhle Woyta ho opravdu nepotreboval, takze slovo dalo slovo a jakypak sakypaky, este jednoho a muzu jezdit zavody a rozdelit si pohary :twisted: :twisted:

Obrázek

Je teda znacne detailneji zpracovany nezli Jeep. Ten ma.kabinu ze 3 dilu (haupna, bouda, intos), tady je slozena snad z deseti. Je to takovy propracovanejsi. Teplousska zememericska nastavba je pryc :-D nemusi se ani rezat a ejhle, trialovka na svete.

Obrázek

Rozhodl samozrejme ruzovy chladic motoru, jinak bych to nevzal.
Jsem prekvapen, ze RTR ma normalne proporcni vysilajdu, i kdyz jeji pulcentimetrovy pohyb volantu vypadal nasucho jen jako dve polohy :-D a regulatoroprijimac funguje normalne hladce cili elektro muze zustat. Je k tomu i 7,4 lipo petistovka takze i to funguje normalne, myslel jsem ze bude nimh.

Znalci jiste vidi jednokvalt s redukckou a jakymsi motorem, druhy vuz vybavim dvoukvaltem, at mame tu techniku pestrou.

Chvilku jsem koketoval udelat tahac s cisternou, maj na to savle a tu houpacku na dve napravy, je to hezky

Ale zrejme zustaneme u trendu a udelame kamaradku trialovku
Naomak ma gumy o dost tvrdsi nez Jeep.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

https://images.app.goo.gl/9jch9h4SnSB7Uvcb7

No tenhle se mi libi nejvic
Borec ma i zataceci obe zadni napravy...

Ale uz mam zlutou :-D navic sem nikdy nemel zluty auto, cas to zkusit :FINE:

Takovejhle jezdi zlutej, nelibi se mi ten ram, takze spis volna inspirace..

https://images.app.goo.gl/frEZQjbFJ1uBnTZs7
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: WPL B - 16 6x6 1:16

Nezapomeň si pohrát s kardany. Ten cervik je daleko od hrušky diferaku a vstupní hřídel je kvůli plastovým kardanum kužel. Má to tedy tendenci sklouznout. Ale to by mělo poresit trochu pilovani.

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“