Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Stavil jsem se s Outbackem na Subaru Family Day v Bělé pod Bezdězem. Na lesním silničním okruhu to bylo celkem prima ale chtělo by to poštelovat geometrii. (Nemá to žádné odklony). Zkusil jsem i malý teréní okruh co tam mají. No musím říci, že na to že je to jen zvednutej rodinej kombík bez lepších diferenciálů tak to funguje pěkně.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Mrkejte! 😱🥰👏👏👏 Ceskej Last V8 Interceptor Mad Max😱😱😱 http://1stmadmaxinczech.cz/ 💪

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Trochu jsem tvoril navrh samolepek na Camelku. Udelal jsem takovej mix, co by se mi libil. c.1 oznacuje grafiku, co mely Diskosky 3dverovy v roce 1990. c.2 muj navrh ... co myslite? ;)


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaše auta 1:1

Udělal bych si to podle sebe...čili č2.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Jj udelam :)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

To už stejně nikdo nezná, jak to bylo polepený. Hlavně velblouda na dveře

A co, když otevřeš dveře bude to červený nebo ....?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

... taky nějaká sranda z mojí strany, ať se pořád nesmějeme tadyhle Zidonovi, jaký to má shnilý a neperspektivní 🤣🤣

Práh už tam místy není, tady nepříjemně na očích.. po vydloubání perníčku zbyla jen díra. Připravovat pod tmel pečlivým odrezením a ošetřením není možné 😬 takže na prasáka. Podporu zajistila nerezová trubička pro zedníka, který nechce, aby mu kotva vytekla do dutého zdiva a plastový košíček mu není dost dobrý.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Vida
Do zimy se to rzí obkreslí, ale jsem připravený, sprej ještě zbyl 😊

.. taky tekl posilovač, každý týden tak deci, že by tudy?

Obrázek

takže po třetím nebo čtvrtém litru mě to přestalo bavit a udělal jsem klasický parkovišťový zákrok

Obrázek

Obrázek

No, bypass proveden a dokonce do původního držáku, to vždy potěší 🙃😀😀. A jsem pyšný, že jsem chladící smyčku serva zachoval a neulehčil si práci jejím vynecháním a krátkou spojkou.


.. eště líznout světlomety...

Obrázek

Obrázek

A je zase fešanda a hurá na technickou 😀😀😀

Obrázek

A vstříc sedmistům tisícům kilometrů

Obrázek
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Hezky - je videt, ze jsi modelar :D

JJ po otevreni dveri to bude cerveny/bily ... to se poresi pak nekdy .. ( nejak to zabliju :D )
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Tady se neřiká modelář ale sochař.
Akorát je to poměrně zbytečná práce. Tmel se v relativně krátké době odtrhne a pak se může začít znova a s horším výchozím stavem..
Vyříznout, chemicky oštřit, vzít základem na sváření, zavařit, zabrousit, nabarvit a člověk má na 5-6 let pokoj. A netrvá to o moc déle.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

To jo, souhlasím, tady bych potřeboval spíš výřez karoserie 🤣 ale zdravá jako dárce neexistuje. Lepit to svářečkou.... Se podívej kam až to je, jak vysoko, kdybych měl hledat kam až to uříznout na zdravej plech.... Moc by mi z auta nezbylo. Prahy od B sloupku..

Šlo o optiku na TK

Je jasný, že mě to za chvíli opustí...

Proč japonec neumí ocel 😭😭 takový výborný auto a shnilý jako nějakej Opel
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Japonci mají jiný přístup k antikorozní ochraně a hlavně se u nic nevyplatí mít staré auto. Čim staší auto, tím vyšší daně. Starší auta jsem potkával jen na vesnicích.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Tak projekt repliky Camelky pokracuje ... kdybyste si nahodou mysleli, ze nee ;)
Bohuzel pomalu... bylo doost komplikaci, zadrhelu a podobne :/ ale pomalu kupredu.
Auto skoro nastrojeno, udelano dost veci, bohuzel jeste toho spoooousta zbyva .... dnes jsem zadal objednavku potisku, pristi tyden to vezu borcovi na strikani a pak dalsimu na vyrobu zahradky .. no a pak udelat, dodelat jeste tak milion dalsich veci ( kryt podvozku, navijak, uprava vnitrku, atd, atd ) ...
Myslim, ze uz ji to slusi ted :) Tak snad barva, zahradka a to dalsi se povede :)
Akorat mi trochu dela vrasky: po prerazeni a ppusteni spojky jsou celkem razy od podvozku - kardan ( ten se kontroloval a krize atd je pevny, namazany..) nebo diferak, ale spis myslim, ze to bude nejaka vule v pridavce :/ ( co se tam nejcasteji vymacka/vykurvi?), zda se mi taky trochu vule v rizeni - kdyz fouknul bocni vitr tak jsem to trochu "honil" po silnici .. nevite o nekom na Vysocine, kdo by omrknul? Nebo kluci v Koline jsou sikovni?
Tak drzte palce do dalsich fazi vyvoje :)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

No to víš že jsme si mysleli, že už to nemáš, že ti to žena zakázala a zatrhala v katalogu kuchyni a sedačku do obýváku a dovolenou a .... 🤣👍

Těším se hlavně na to, až to bude v barvě a budeš mít zatřený ty vnitřky, jakože tam nikdy nebyla jiná než žlutá.

A není umírající jen spojka?
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Spojka ne .. .tam je slyset, citit raz od kardanu atd .. ale zatim netusim jestli to je nejaky ulozeni neceho nebo vykurvena ta pridavka nebo neco .. budu to konzultovat a uvidi se .. :)
Zatim nezakazala ... ale skoro omdlela :D ;) :P

Hele v barve to bude snad behem mesice, ale jesti budou i vnitrky dveri atd nevim ... spis se to "poblije " jen z venku ... k´jakoby to bylo ve folii. Na uplnej celolak nejsou chcechtaky..a muselo by se to odstrojit do mrte ..
Hlavne, ze to bude aspon trochu zluty :P
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Já myslel že jsme domluvený a zevnitř uděláš štětkolak. Necháš míchnout o půl kila víc a molitanovým válečkem to krásně doděláš zevnitř.
... A pak budeš na srazech známý tím, že nejrychleji nastupuješ a vystupuješ a ukrutně rychle dveře zase zavíráš 😁

Zpět na „FreeKec“