Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

jerry-mouse píše:
Trewor píše:Pánové potřebuju poradit. Když mam ve velkym techničáku napsaný disky 6x15 ET 52,5 a gumy 195/65 R15 (gumy už mam) musim se tědlech hodnot držet? Já, že mam v merku disky 6,5x15 s ET 48 a nejsem si jistej jestli by se nemusely zapisovat nebo jestli se to řídí jen aby kola nevyčuhovaly? Ďikes
Vycuhovat ti budu maximalne 4,5mm do stany a to sotva uvidis okom , a ked pride na to tak tam kludne vojde aj 7 palcova sirka! Na technicak sa kludne vyse. kto ti bude sundavat dole kola z auta aby zistil co mas za rozmer? :lol:


Mimochodem - když by jsi chytráku narazil na silnici na pečlivku dopraváka (nebo na mě) - nebudu se s tebou na silnici dohadovat. Prostě ty úžasný papuče na autě nafotim, zpracuju oznámení přestupku a s potřebnou dokumentací odešlu na příslušný úřad. A věř mi, že tam dostaneš takovej flastr, že příště větu> na techničák sa kludne vyse. milerád vynecháš, a začneš sám koukat, co tam vlastně máš psanýho...
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

a teď jsi na sebe prásknul že jsi polda a už se s tebou nikdo nebude bavit a jezdit :lol: :lol: :lol:
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

má jedině pravdu, já s ním souhlasím...... miluju týpky co radí a přitom vypouští do éteru naprostý blbosti. Je mi uplně jedno co si každý na auto dá, ale ať ví co tím získá nebo způsobí. Ono ten rozdíl půl palce a ETčko nižší nikdo na první pohled nepozná....
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Maximo píše:a teď jsi na sebe prásknul že jsi polda a už se s tebou nikdo nebude bavit a jezdit :lol: :lol: :lol:


Myslim,že už to ví tolik lidí, že mi to nemůže ublížit víc :D Ale vytáčej mě takovýhle puberťácký rady.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Polda tělem i duší. :-D
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

hele ja bych to tak nebral,vzdyt je to tak ze kazdy dela neco jineho aby se uzivil a jestli je nekdo polda nebo hasic ci prodavac atd...tak to snad je jedno je to stale kolega co jezdi expedice takze bych to nako nehrotil a to ze nekdo nema rad policii tak at si to necha prosebe nevis jaky je a tak nemuzem soudit nic vezlem.....
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Mě to nevadí, kdybych měl být nasraty jen proto, že si někdo rejpne, tak nemůžu vyjít na ulici, protože bych do 20 minut někoho zastřelil :lol:
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Pajik_CZ píše:
jerry-mouse píše:
Trewor píše:Pánové potřebuju poradit. Když mam ve velkym techničáku napsaný disky 6x15 ET 52,5 a gumy 195/65 R15 (gumy už mam) musim se tědlech hodnot držet? Já, že mam v merku disky 6,5x15 s ET 48 a nejsem si jistej jestli by se nemusely zapisovat nebo jestli se to řídí jen aby kola nevyčuhovaly? Ďikes
Vycuhovat ti budu maximalne 4,5mm do stany a to sotva uvidis okom , a ked pride na to tak tam kludne vojde aj 7 palcova sirka! Na technicak sa kludne vyse. kto ti bude sundavat dole kola z auta aby zistil co mas za rozmer? :lol:


Mimochodem - když by jsi chytráku narazil na silnici na pečlivku dopraváka (nebo na mě) - nebudu se s tebou na silnici dohadovat. Prostě ty úžasný papuče na autě nafotim, zpracuju oznámení přestupku a s potřebnou dokumentací odešlu na příslušný úřad. A věř mi, že tam dostaneš takovej flastr, že příště větu> na techničák sa kludne vyse. milerád vynecháš, a začneš sám koukat, co tam vlastně máš psanýho...
Mas pravdu ,ale zakon plati iba pre obycajnych ludi na ktorych by si si zrejme uzil ako na niejakom zlocincovi ktory okradol haldu ludi a ktory si zeztak zozenie dobreho pravnika a je za vodou , ale ja mam o 5mm sirsie ET-cko tak ma treba potrestat lebo ohrozujem cestnu premavku a bezpecnost! Neviem ci si taky aktivny aj pri pokutach spravcom ciest za ti dezolatne cesty co si na nich obycajny ludia poskodzuju svoj sukromny majetok! Ked mas fotak a vies zdokumentovat taky vazny priestupok ako sirsie ET-ko, tak sa ta pytam kolko mas zdokumentovani o poskodenych vozovkach resp. uspesnych pripadoch kedy spravca cesty zaplatil vami ulozenu blokovu pokutu? Ak si uz niekedy postupoval aj voci spravcovi cestnej komunikacie rovnakym sposobom ako voci nam beznym vodicom , tak potom sa ti ospravedlnujem a smekam klobuk pred poctivim policajtom ktory sluzi vsetkym a nielen statu ako vyberca pokut! :wink: ps; dufam ze ma zato nezastrelis? :lol: :lol:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

pajiki píše:má jedině pravdu, já s ním souhlasím...... miluju týpky co radí a přitom vypouští do éteru naprostý blbosti. Je mi uplně jedno co si každý na auto dá, ale ať ví co tím získá nebo způsobí. Ono ten rozdíl půl palce a ETčko nižší nikdo na první pohled nepozná....

Paji , ze to rikas zrovna ty, s ohledem na me auto a s ohledem te prace, co jsem mel s Tebou a Tvejma kolama....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink: :wink:
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

jerry-mouse píše:Mas pravdu ,ale zakon plati iba pre obycajnych ludi na ktorych by si si zrejme uzil ako na niejakom zlocincovi ktory okradol haldu ludi a ktory si zeztak zozenie dobreho pravnika a je za vodou , ale ja mam o 5mm sirsie ET-cko tak ma treba potrestat lebo ohrozujem cestnu premavku a bezpecnost! Neviem ci si taky aktivny aj pri pokutach spravcom ciest za ti dezolatne cesty co si na nich obycajny ludia poskodzuju svoj sukromny majetok! Ked mas fotak a vies zdokumentovat taky vazny priestupok ako sirsie ET-ko, tak sa ta pytam kolko mas zdokumentovani o poskodenych vozovkach resp. uspesnych pripadoch kedy spravca cesty zaplatil vami ulozenu blokovu pokutu? Ak si uz niekedy postupoval aj voci spravcovi cestnej komunikacie rovnakym sposobom ako voci nam beznym vodicom , tak potom sa ti ospravedlnujem a smekam klobuk pred poctivim policajtom ktory sluzi vsetkym a nielen statu ako vyberca pokut! :wink: ps; dufam ze ma zato nezastrelis? :lol: :lol:



Evidentně víš, jak systém funguje :FINE:
Na chytání "velkých" podvodníků je kriminálka, na dohled nad BESIP, veřejným pořádkem atd. jsme my, pěšáci.

Pokud se vztekáš kvůli rozbitým silnicím , tak kvůli nim máme dát pokutu komu - správě silnic a dálnic, nebo ministrovi, nebo prvnímu dělníkovi, kterýho na silnici potkáme? Nevim, jak je postavený zákon u vás v SVK, ale v ČR je taková větička že ŘIDIČ MUSÍ přizpůsobit rychlost a styl jízdy povaze a stavu vozovky. To, že vymeteš nějakou lochnu je čistě tvůj problém. Pokud samozřejmě vidíme závadu ve sjízdnosti komunikace, tak to hlásíme operačnímu důstojníkovi, který to hlásí dál, takový je postup. To, že mu správce komunikace řekne, že nemá lidi/techniku/materiál/prostředky je věc jiná, a tu opravdu z chodníku nevyřešim.

Jako u každýho samozřejmě při řešení přestupku přihlížim na osobu, která přestupek spáchala, když bude s dotyčným rozumná řeč, často postačí vyřešení domluvou, když to bude nějakej frajírek s názorem :na to , co je v techničáku se vy.er , tak domluva nepostačí...

Ale když už kritizuješ, tak na to koukej objektivně, a ne jen z pohledu ublíženýho řidiče, kterej dostal pokutu kvůli tomu a tomu....

EDIT > střílet tě nebudu, diskuze mi nevadí :wink:

EDIT 2> pokud u vymeteš nějakou lochnu, je možné po správci komunikace žádat náhradu, ale většinou se musí dokázat, že díra nebyla vidět, nebylo možné se jí vyhnot atd... je to běh na dlouhou trať
Naposledy upravil(a) Pajik_CZ dne 17.05.2010 20:34, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

pavelini píše:Paji , ze to rikas zrovna ty, s ohledem na me auto a s ohledem te prace, co jsem mel s Tebou a Tvejma kolama....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink: :wink:

Pájo však jenom díky tobě mám kola zapsána ve VTP a určitě ti to vynahradím :tleskam:
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Jé-é pánové tohle jsem z toho udělat nechtěl. Že nemusim mít všechno v cajku podle předpisů a stejnak bych prošel technickou vim ( koukněte kolik pevnostních nárazníků je v ČR homologovanejch a kolik se jich používá atd...to jde jednoduše zařídit). Že je naprosto minimální šance, na to, že mě bude kdy policie kontrolovat a hledět i na kola vim taky (poprvé a naposled mě policie kontrolovala až v řecku v 17 letech :roll: ). Ale tohle jsem prostě zařizoval pro tatíka a tak jsem to chtěl udělat na 100% dobře.
Jinak kola už jsou na autě a nevypadaj zle i přes to, že trochu zvýrazňujou přirozený utopení vršku kol u Focuse II. Ale budu kvůli nim muset obrousit a nabarvit vzadu bubny a vpředu brzdiče páč na tu rez se koukat nechcu :SHIT:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Nic jsi neudělal :D já jen reagoval na zcestný názor, že na to co je ve VTP se můžeš vykašlat :) Můžeš, ale musíš počítat s tím, že může přijít den, kdy se to vymstí :) Hele, co vám budu nalhávat - v 98% kontrol není třeba hledat nedostatky. Když auto vypadá rozumě, tak to semtam i pochválim. Nesnažim se být ku.va :lol: Ale když někdo vysírá, tak se pak hledá, ale to doufám chápete. :wink:
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

Byl jsem deset let řidič z povolání a mám najeto cca 800 tisíc kilometrů. Teoreticky bych měl být na opačné straně barikády než Pajik_CZ, ale nedokážu než s ním souhlasit ve všem co řekl.

Auto umí být zbraň, záleží jen na tom kdo ho vlastní a řídí, pokud se někdo vydá na silnici ve vraku kterej neviděl STK ani z dálky posledních 5 let od té doby co ho vyhodili pro nezpůsobilost je stejnej blázen jako ten kdo narve na auto neschválený kola, spoilery, křídla a další kraviny.
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Šak jo, já nerazim, že pravidla jsou tu od toho aby se porušovaly a některý blbosti jako řídit nadranej bych nikdy neudělal ale třeba povolený rychlosti vcelku ignoruj(no jo ještě mladej-blbej). A ruku na srdce, kdo z vás poctivě jezdí 20km/h přes prahy a v obytný/pěší zóně, 30 kolem škol a 40/50 po vesničkách :?:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat

Zpět na „FreeKec“