Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

Michale09, elektroniku mas vyfocenou na mem rajceti.
Bohuzel napajeci kabliky jsou ponekud kratky a tak jsem to vzal poradne od podlahy. Koupil jsem nove o prumeru 4mm se silikonovou izolaci, metr 45Kc. Chce to je nastavit tak o 20cm.
To same se zapinanim, premyslel jsem kam s nim aniz bych musel porusovat karoserii a jediny misto ktery pripadalo v uvahu je vzadu pod kridlem.
Naposledy upravil(a) kilator dne 20.10.2012 13:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Project EXO

Nakonec jsem neodolal a pořídím ho.Držet krok s Michalem vyjde draho.. :-D

Krásnej záběr od 4:50 http://www.youtube.com/watch?v=rMOZ3IEZ8Ws
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

Vazeni, mam novej poznatek. Loziska nic moc. Po 4 hodinach jizdy se odporoucelo vnejsi lozisko na levem zadnim kole a s tou svetelnou rampu to neni zadna slava. Ani se nedivim, ze nekteri autori videii ji maji dole. Je to vylozene magnet na hlinu a ty dve vzpery se radi porouceji i se sroubky ven z kastle, tak bacha na premety a dopady na boudu.
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Project EXO

ja zadny problem...a ze uz jsem byl dosti na boude..
rampa:jsem si rikal,ze to bude problem,ale zase super a to mam o jeden sroub min co je oprenej o strechu a vklidu:))

jen stredovej dif tece..musi do hlinikoveho domku

tlumice stale drzi :hura:

EXO ma najeto cca 7hod
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

zdravim kluci, měl sem v plánu kupovat exo příští měsíc, ale pořád se nějak nemužu rozhodnout :D leží mi v hlavě asso SC10 4x4, ale to je kvůli o dost lepším tlumičům a líbí se mi jeho pohon řemenem. Zase na druhou strasnu, EXO je láska na první pohled .. ale štvou mě ty nedostatky.. klasika co se probírá, za ty nemalý prachy plastový tlumiče, teď koukám že tu píše jak mu odešlo ložisko atp. Co vy, kteří jste si ho koupili, šli byste do něj znova kdybyste vybírali ?
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Project EXO

z me strany proste 100% a to auto fakt neresim:)

a kdyz na to kouknes z druhe strany..k cemu ti bude modelareni,kdyz pojezdis a uklidis...auto musis stele opecovavat:)))

prece nechces mit auto dom a neschanet na nej stale nejake to vylepsani
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Project EXO

Petan.22:
a jestli se nemuzes rozhodnout, tak si to nekde puc a mas jasno:)))
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

o tom vylepšévání mi nic říkat nemusíš, v podstatě auto co teď mám je celý překopaný a druhý auto je komplet stavěný doma .. Jde mi spíš o to že když už teda do toho ty prachy vrazím, aby ta kvalita za něco stála .. revo a podobný věcisi koupí každej .. neříkám že je to špatný, ale je to vidět všude. Pujčil bych si to, ale v mým okolí exo nikdo nemá a asso má jeden člověk, ale ten bydlí v liberci :D
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Project EXO

Taky bych to neresil. Ted sice nejezdim, ale jasna volba. Mouchy se vychytaj. Nemam to na uplnou destrukci, vzdyt je to "scale" buggyna :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

tak to vypadá že je to jasný, protože ten design nemá konkurenci :D mohl bych koupi už i teď, ale zbytek měsíce bych asi musel žrát suchej chleba :D:D .. tlumiče bych vzal časem ty Gmade, koukal jsem na jejich skládání a vypadá to, že budou stát za to ..
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

To je to na co ted budu mesic cekat abych se vyhnul zrani kameni a zapijeni ho piskem :OK:
Ty tlumice jsou opravdu na ho... Predni pravej vyzkocil ze zavitu a komplet vytekl. Nastesti ho stacilo poradne vycistit, naplnit a zase slape jak ma. Otazka je na jak dlouho.
K tem loziskum je to to nejmensi. Loziska AVID 29kc. A EXO? To je laska na prvni pohled. Mouchy se casem vychytaj a bude to.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

to ložisko, to už byla jen třešnička na dortu :D k těm plasťákům, pokud vyskakujou ze závitů častěji tak by nebylo od věci vysoustružit na ty čepičky takový kroužky, který se na ní trochu ztuha nasunou, tím pádem už se ti čepička nebude moc roztáhnout a vyskočit ze závitu těla tlumiče. Radil mi to jeden kluk z fora, je to dobrej nápad :) každopádně to teda vypadá že budu příští měsíc jeden z vás :D
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

Vitej v klubu
Dival jsem se na ty Gmade a jsou ponekud siroky. Merim to tady pravitkem a origo maji na sirku 17mm a ty Gmade 19mm. Na predku by to vadit nemuselo, ale zadek je spatnej, tam uz by to drelo o karoserii.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Project EXO

Petan.22 píše:... k těm plasťákům, pokud vyskakujou ze závitů častěji tak by nebylo od věci vysoustružit na ty čepičky takový kroužky, který se na ní trochu ztuha nasunou, tím pádem už se ti čepička nebude moc roztáhnout a vyskočit ze závitu těla tlumiče...

Jelikož mi obecně tlumiče od axialu nepřijdou zas tak hrozný, akorát tyhle plasty se prostě nepovedly, budou jen kovový těla a čepičky. Jako bonus v barvě budky. Už aby to přišlo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

to ten milimetr vzadu tak zavazí? nevadí, nějaká malá úpravička to určitě napraví :) jinak k těm plasťákům od axialu, nevím jakou mají nebo nemají kvalitu, axial jsem ještě neměl .. Jen sem se zhrozil když jsem všude četl jak jsou tyhle špatný. propust oleje problém nebude, dají se zrovna při stavbě jen těsnější oukroužky a bude vystaráno :mrgreen: a nejsem přiznivncem nějakých velkých skoků. jen občasný poježdění na dráze a hlavně vychutnávat jízdu všude kde se dá :D

Zpět na „Axial“