Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Párkrát jsme spolu jezdily a mě se to auto v akci hodně líbilo. Zajímavej stroj :OK:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

PitaW-jj,taky na tebe přišla řeč Petře,v dobrém samozřejmě.No hlavně ta kára vypadá,že přežije nějaký ten případný kotrmelec,takže nebudu stále muset šilhat,jestli to někam neposlala,to si pak člověk v klidu nezajezdí.

Jinak ta voda na Složišti je pěknej hnus,to bahno je nějáký divný-myšleno agresivní.Jsem v noci rozhodil Rubicona,s pěti ložisek vzadu se točilo jen jedno,ale to by skončilo i po topení na Ortech to je jasný,jen tady to je fakt megahnus a je to do všeho úplně zažraný.Tak tam i ponorka jako já příště raději jen po kola.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

takze fando zitra uz taky jedes x2 jo? :tleskam: :HOPS:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fando tak to jsem rád. Dle mého by mělo vydržet hodně. V tom blátíčku budem jezdit i příští týden na akci ? Doufám, že jo :lol: Sice jsou na autě na pár místech funglovky ložiska, ale to mi žíly netrhá. Už jsem Tacomu dlouho pořádně nazaprasil. Zrovna dnes jdu bláto hledat u nás.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Wolffe čto pořádně :-D ,Pajerko půjde na repas,barva,panenka dovnitř,dodělávky,atd.Navíc nemám druhou půlku elektroniky,takže ti budu muset stačit MAN a já :-D Ale neboj,budu chvátat,taky se na to klepu :OK:
Petře to blátíčko je jinde,je to bláto,písek a vzhled k místu i nějaká ta zbytková chemikálie.Na Ortech je sice taky hnus píseček ve vodě ,ale čistá voda.Diferáky po několika Složištích vypadaly jak kdyby v nich bydlel Ropák.
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:Wolffe čto pořádně :-D ,Pajerko půjde na repas,barva,panenka dovnitř,dodělávky,atd.Navíc nemám druhou půlku elektroniky,takže ti budu muset stačit MAN a já :-D Ale neboj,budu chvátat,taky se na to klepu :OK:
Petře to blátíčko je jinde,je to bláto,písek a vzhled k místu i nějaká ta zbytková chemikálie.Na Ortech je sice taky hnus píseček ve vodě ,ale čistá voda.Diferáky po několika Složištích vypadaly jak kdyby v nich bydlel Ropák.

naprostej souhlas po slozisti jsem daval všude nova ložiska natvrdo zadreny ještě ze jsem se na to naposledy vybodl.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Tak to máte teda drahé ježdění po Složišti :-D A já už se těším tedy na ten píseček a vodu. Já dnes hledal marně. Viz vlákno Vaše auta 1:1 na poslední stránce :|
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

hej ten vypada hodne dobre :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

prodlouzenej axial tzn 3 napravy http://www.youtube.com/watch?v=KIGoD4JeYSI :FINE: jak se da rychle vyrobit 3 napravovy auto :FINE: to Tom byl jsi na tom model hobby? ;-)
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Ano byl jsem na ModelHobby
pro predstavu.. Budejicky pavilon T tak takovejch tam bylo 7.. 2pavilony jen pc hry, volanty, strilecky a ruzne x-boxy atd .. 1 pavilon Deskove hry atd.. 1 pavilon kocarky a obleceni pro prcky.. a asi 3 pavilony Letadla, vrtulniky, qvadrokoptery ci milion rotorove litadla obrich rozmeru a pak ruzne stanky s rc zbozim... ale nejake levnejsi veci jsem tu nevidel.. Hodne stanku s Rc maketama 1:10 tanku jak mrdky china za 1500 tak super modely za 13tis..
velka expozice lodi a plavidel, velka a hodne super expozice tahacu kamionu a uplne nejvice stavebnich stroju, buldozery CAT a vozitka a nakladace, rypadla..to bylo pro me DOKONALE podivani, dalsi hezka expozice byla RC Drift klukum to mooc slo..a na konec SUper expozice RCOffroad 4x4 kde jsem jezdil asi 3h moc povedene
Lidi na vistave dle meho milion, cisla presne neznam hlavne u pc a her se nedalo projit, samic se nedalo ani nekoukat ooou

vystava na me udelala velikej dojem.. ale i male zklamani..odjizdel jsem ze se pokouknu po kastlich lexan na Drift a nenasel jsem ani jeden stanek co by mel kastli..dalsi co me mrzi znacka jako... Tamiya, Hudy-Xray, yokomoto, HPi zde vubec svuj stanek nemeli!!!!! dalsi vec strasne moc veci tech radoby modelu zpise chinasmejd tech tam bylo take mraky..
jedine prekvapko byl stanek kde meli offroady od Dinga az po Rubicona, pak ruzne ty buggy a ty rychle potvory , Summita atd..
Ale jako celek povedena vystava..pak jen musim zjistit kolik lidi zde bylo..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

...hele kucii musim oponovat tomu slozisti. najezdil jsem tam nejvic hodin a zadna rozborka netreba. vsude mam vazelinu a tak v difech sucho atd. jediny, co odeslo, byl motor, kterej jsem tam kompletne znicil, a ty Acka na prednich kolech mi to taky udelalo pac mi to vymlelo loziska, ty v Cckach - protoze jsou nabiledni a bez vazeliny. taky trochu vic trpely cvd klouby kardanu (na predku uz jsem kvuli tomu menil vybrousenou osicku trikrat). stejny duvod. a proc? no protoze je to vsechno pisek a v ty vode holt ten jemnouckej vybrousi a zadre kam vleze. ale takovy fajny bahynko jinde neni a tohle jsou prijatelny ztraty, kdybych netopil motor tak ho mam furt. staci jezdit po sousi nebo jen spinit gumy a sloziste je skejl teren bez poskozeni auta...

pitaw- je to kousek jinde nez orty, kdyz bude cas a chut tak jsem uz klukum rikal, ze bysme mohli zajet i tam :-)... no a nebo priste, da se tam udelat trat na pul dne s prstem v nose
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Tak to ti budu oponovat-to co jsem tam oddělal já byl Rubík z RTR setu,a bylo po všem.Na mém autě,vyčištěné a zaplněné nápravy mazivem je taky vše OK,nicméně to bahno je do plastu zažraný víc než kdekoli jinde,to mi nikdo nevymluví.
Jen mimochodem,na to Složiště by to chtělo nějakej short cource truck,sakra HPI,Losi,nebo Traxxas,ten by tam zalítal a zaskákal :OK: To nemůžu ted ani vyslovit,pon tak čerstvém nákupu,ale je to místečko jak dělaný :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Wolffe-ty jsi král odkazů :OK: ,krása.Jen jak to tam opře o tu"větev" :-(

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“