no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

ještě jen taková vsuvka, příjde mi že i průměrně inteligentní člověk by nezamkl nové mapy z map editoru pro platící hráče, zatímto neplatící hráči, kteří si to stáhli hrají starší verze kde ty nově přidané mapy fungují .... chytré jak koleno

Placená original - nové mapy nefungují
Crackuná zdarma stáhnutá - nové mapy fungují .....
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

Zapomněl si dodat že by žádné nové mapy nebyli, kdyby někdo neukradl editor :mrgreen: Potom by si tento problém nemusel řešit. Já osobně čekám až vyjde origo ;-)
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

taky už mě dost vytáčej, udělám půlku mapy a oni ji pak zmažou, veškerý věci co jsem ve hře udělal se mi několikrát resetovali už to neřešim a jenom jezdim, občas než mě to zas nasere
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

Nedavaj to na ofiko server, ale napr. na spintires.nl. Na to zrejme OOVEE dosah nema, je tam kadeco - od drobnych uprav, cez auta az po mapy.

Ja ale riesim iny problem - ako dostat do editora nove objekty. V MAXe nieco namodelujem, exportnem to do .x, dam medzi MESHES\MODELS, doplnim .xml, ale editor to nepozna. Ma niekde nejaky zoznam objektov, ktore pouziva ?
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

maztekk píše:Zapomněl si dodat že by žádné nové mapy nebyli, kdyby někdo neukradl editor :mrgreen: Potom by si tento problém nemusel řešit. Já osobně čekám až vyjde origo ;-)


nemůžeš řešit "kdyby", ale řešit to tak jak to je, stalo se a oni to vyřešili tak, že i pro ty co si ST nekoupili tak nemají důvod to kupovat, protože koupená verze nemá nic víc než cracknutá, naopak ...
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

jedu jen oficiální verzi nemam na to pořád přehazovat soubory když si chci zahrát multiplayer, už se těšim až bude konečně víc aut v multiplayeru, chtěl jsem je podpořit tak jsem si hru koupil a nemam z toho moc dobrej pocit
RC4WD Gelande II
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

Pro V12: zkusil jsem tu tvoji mapu desert challenge a ta funguje, co jsi udělal jinak, že tvoje mapa funguje, nebo máš nějaký novější map editor? Moje mapa právě na nejnovější verzi ze steamu navalí.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

Editor mam povodny, niekde som sem daval link. Len som .exe prehnal cez HEX editor a nahradil vsetky vyskyty ?R3 znakmi uz3. A cuduj sa svet, funguje to. Ma to ale jeden hacik - ked robis mapu, nemozes pouzivat objekty CLIFF a niektore referencovane bloky, myslim, ze sa jedna o ref_lumber_small. Ked strcim tuto referenciu do mapy, tak hra padne. Nie je to ziadny problem, pretoze hra berie vsetky modely, tak si tu pilu, alebo ukol vytvoris sam podla seba. Referencia na garaz nastastie funguje.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

V12 píše:Editor mam povodny, niekde som sem daval link. Len som .exe prehnal cez HEX editor a nahradil vsetky vyskyty ?R3 znakmi uz3. A cuduj sa svet, funguje to. Ma to ale jeden hacik - ked robis mapu, nemozes pouzivat objekty CLIFF a niektore referencovane bloky, myslim, ze sa jedna o ref_lumber_small. Ked strcim tuto referenciu do mapy, tak hra padne. Nie je to ziadny problem, pretoze hra berie vsetky modely, tak si tu pilu, alebo ukol vytvoris sam podla seba. Referencia na garaz nastastie funguje.

aha v tomto bude háček, reference nepoužívám a cliff se mi nepodařilo položit tak aby to vypadalo ... jak si prohnal to exe přes ten exe ... jako exe od combinu, nebo jak? mohl by jsi mi poradit jak na to, já hex editor poprvé použil dneska. Díky
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

no107064 píše:
V12 píše:Editor mam povodny, niekde som sem daval link. Len som .exe prehnal cez HEX editor a nahradil vsetky vyskyty ?R3 znakmi uz3. A cuduj sa svet, funguje to. Ma to ale jeden hacik - ked robis mapu, nemozes pouzivat objekty CLIFF a niektore referencovane bloky, myslim, ze sa jedna o ref_lumber_small. Ked strcim tuto referenciu do mapy, tak hra padne. Nie je to ziadny problem, pretoze hra berie vsetky modely, tak si tu pilu, alebo ukol vytvoris sam podla seba. Referencia na garaz nastastie funguje.

aha v tomto bude háček, reference nepoužívám a cliff se mi nepodařilo položit tak aby to vypadalo ... jak si prohnal to exe přes ten exe ... jako exe od combinu si to nebo ještě někde jinde?
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

V hex editore som otvoril combinetools.exe, dal hladat ?R3 a vsetky vyskyty prepisal na uz3, nasledne SAVE a hotovo. Po tejto uprave to potom generuje mapu s uz3 na zaciatku, takze ta bez problemov funguje v ofiko verzii.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

V12 píše:V hex editore som otvoril combinetools.exe, dal hladat ?R3 a vsetky vyskyty prepisal na uz3, nasledne SAVE a hotovo. Po tejto uprave to potom generuje mapu s uz3 na zaciatku, takze ta bez problemov funguje v ofiko verzii.

to jsem udělal, bylo to tam asi 3x nebo 4x , přetvořil mapu a stejně nic, zkusím ještě úplně novou

a je to určitě ?R3 u mapy je to ,R3
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

Pozri par mojich prispevkov dozadu. Boli 3 verzie :
- original je ?V3
- prva uprava, resp. Legacy je ,V3
- posledna oficialna je uz3

Ked ides upravovat combinetools.exe, vzdy vychadzaj z origo verzie.

Koncim s pocitacom, idem na ples troska vykrutit polovicku :)
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

V12 píše:Pozri par mojich prispevkov dozadu. Boli 3 verzie :
- original je ?V3
- prva uprava, resp. Legacy je ,V3
- posledna oficialna je uz3

Ked ides upravovat combinetools.exe, vzdy vychadzaj z origo verzie.

Koncim s pocitacom, idem na ples troska vykrutit polovicku :)

ok, další poznatek, vytvořil jsem úplně novou mapu a ta funguje, ale když překonvertuju moji starší mapu (pracuji na ní už přes týden,takže se mi nechce ju jen tak zahodit) tak to pořád nejde
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - offroad nakladaky a auta :)

V12: Vyřešeno ... taková konina, já blbec jsem zapoměl nahrát další objekty které jsem použil v editoru do origo hry ...
Ale moc díky za rady ohledně přepisu v hex editoru, bez tebe bych to nikdy nerozchodil, moc dík

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“