Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

matbre píše:to baracuda: Mohu ti z mé vlastní zkušenosti říct že kryt (jak na 4 tak na 4S) je tvrdý dost :-D Komunikace z jinými přístroji je pravda, ale dosud jsem to nepotřeboval, je to spíše takový podvědomí že co když někdy možná a ono to neumí, ale tohle mě nesere, protože u nás ve třídě nejsem jediný co má iPhone....a vlkádaní obrázku? to sis přečetl kde? normálně tam jde vložit :lol:


to s obrázkama mi rikal kamarád co vlastnil ten prvni iphone 3 nebo jak se to označuje,
ten kryt to jo, ale displej, byl jsem na dovolené v italii a šli jsme se juknout do autobazaru, byl tam jeden francouz co si kupoval Q7 a mnel tenhle mobil, a tos ho mnel videt kdyš mu vyklouzl z ruky z cca metru na šterk, displej na pexeso a francouzovi se chtelo plakat :sad:
ja radeji zustanu u nokii, ty nejvyžši rady jsou celkem dobré,
jo a už vim v čem ma iphone navrch, je to to, že mohu kdy mne napadne svitit se svetilkem blesku jak s baterkou, co na N8 nejde, nebo jsem to zatim neobjevil..

A ten blútut celkem využiju, treba na posilani pisniček kdyš se mi je nechce ztahovat z netu,...
Pak se tenhle mobil hodim do auta, zapnu bud fm vysilač a hraje to z radia, nebo by se to mnelo dát pripojit i prez usb
a nejvic sranda je to, že si na mobil mohu prez USB pripojit co chcu, (klavesnici, myš, usb,...)
a taky to jede nejak propojit s TV a koukat tam filmy, jen ja ješte nenašel žádnou stránku na filmy..

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

To je debata,já mám samsung za tři litry už dva roky a naprosto stačí,dovolám se :-D a vydrží i po dvou letech nabitej tejden :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
PetrZ
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 07.06.2010 0:00

Neda mi to a nepohadat se zda "Ikamen" nedo Android telefon. Musim rict ze uz nechodim do skoly jako Matbre, ale i tak si je dovolim porovnat:
"Ikamen" je SUPER vec pro nekoho kdo nechce nic menit a tupe a hloupe veri NEJVETSIMU VIZIONARI ktery se kdy zabyval IT(sam je nakupuji pro nas management). Jobs opravdu byl nedoceneny.
Android je Vec pro lidi, kteri se neboji menil, laborovat ale rozhodne to neznamená že SW je nekvalitne je ho proste vic a je mnohem a mnohem vic a je vetsi vyber diky open code.
Osobne vlastnim HD2, k dispozici mam Galaxy, Ipad2,Ifone4, z tohoto duvodu si dovolim posoudit vsechny tyto vecia nejakou dobu uz se kolem mobilních komunikaci pohybuju cca 6 let a dovoluji si zavery vyplodit po znalosti WINce, WINce 6,5,, Wince7, Android, Ios.. nic dalsího podle meho neni OS do mobilu. Mit telefon v ruce 2 dny neni znalost pro mne to znamena 3-4 mesice permanetniho pouzivani.
Diky Petr
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Je to tak jak psal petr, iphone je spis pro chlapky v obleku co na nem makaj a android je pro mlady co radi laborujou, vylepsujou, stahujou a poslouchaj hudbu atd... ale drzim jeden nazo a to je ze nokia nesmi do baraku
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1244
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

pro managery je spise Blackberry
iphone je skvele zvladnuta multimedialni hracka
aby to fungovalo, tak se omezila moznost zasahu uzivatelu
nekomu to vyhovuje, nekomu ne
ale musi se uznat, ze z reklamniho pohledu to maji zmaknute dobre

stavajici podoba patentovych boju je spis brzda rozvoje
jesteze si Henry Ford, kdyz zacal svoji velkovyrobu aut, nenechal auto patentovat :)
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Já mam iPhone 4S a iPod Touch 2g, kámoš má iPhone 4 a iPad 2, a oba zastáváme názor že bysme neměnily, chápu že někdo raději android, a že některé andriody mají i nake + oproti IOS, ale ta největší a nejhnusnější na normál dotykáčích je ODPOROVÝ display, podle mě ani nejde porovnávat odporový (andriod a ostatní) s ten co používa Apple, je to úplně jiná technologie a úplně jiná liga, já prostě když mi půjčí mamka mobil abych ji tam něco nastavil nebo něco a mám psat na tom odporovém display tak mam pocit že umřu, jsem zvykly na iPhone kde to reaguje hned a můžu použit multitasking, a u odporového si můžu tak jedině....... :lol:
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Hele nic proti.. Ale odporovy displeje uz na novych mobilech nenajdes.. :-D Jinak ten slavnej displej do iPhonu vyrabi kdo ? No kdo ? No Samsung... :-D Nekecam..

Jinak na mem Galaxy GT S5660 Gio uz je samozrejme kapacitni displej s multitouchem.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Vím že to vyrábí Samsung vím že je používá na své telefony, ale většinou jen na ty "lepší" takové ty obyčejnější Nokie se kterýma se setkávám často ,mají odporový
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

matbre píše:
Domca234 píše:No tak vypadáto na novej mobil (iphone)


Ten nový 4S?


Ano nový 4S White :wink:
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Já to tu shrnu za vás:
1) Apple dělá fajn věci pro lidi, co chtějí, aby to hned a jednoduše fungovalo
2) Manažerům patří do pazour BlackBerry, protože má nejlépe vyřešené špecifické korporátní funkce
3) Každý systém, ať už iOS, Android, WinCE, WM7, atd. atd., má svá špecifiká, výhody i nevýhody a je čistě na uživateli, co mu sedne a s čím se smíří
4) Nokia by se měla vrátit k tomu, co ji šlo v minulosti nejlépe - těžba a zpracování dřeva.
A teď už jen o Ježíškovi.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Moment, moment... všichni tady víme, že Ježíšek neni (věděl si to Minotaure?) takže se vrátím k telefonům.

Syn má iphone - ten před "S" tedy předposlední a já mám dotovaný mr*koidní Galaxy Mini. Když se na to podívám ryze uživatelským pohledem.

1) Kvalita displeje je naprosto někde jinde. Jako srovnávat Playstation 1 a 3
2) Kdyby u Samsunga nešla vyndat baterka jako u jabka, tak už ho nemám. Restartuju ho tím minimálně 2-3x týdně.
3) Funkce - to je složitý, protože v zásadě všechno co potřebuju dosáhnu v uspokojivý kvalitě. Co taky člověk potřebuje víc, než:
- zavolat si, tak to je někdy docela dobrý
- napsat SMSku; nejsem žádnej spisovatel, ale bez námitek
- kouknout do mailu; díky nějakýmu slušnýmu widgetu bez výhrad
- kouknout na web; díky Opeře nemám připomínek
- nějaký sranda aplikace, hry, čtení ebooks atd... celkem nemám připomínek a možná na Androidu lepší výběr, díky už zmiňovanýmu displeji pochopitelně horší kvalita například dvou stejných her.

Ale např jeden poznatek. Máme doma nějakou sra*ku router s Wifi, kterej vyžadoval, aby zařízení přes wifi měly pevnou IP. U jabka to nastavit šlo, u Androida to skončilo update firmware toho routeru, protože tam to prostě ani s žádnou featurou nastavit nejde.

Každopádně jabko stálo nějakých 9k v dotaci u operátora, mě tamtéž stejným stylem stál Ťamťung necelý pětikilo. Taky docela rozdíl.

No a když už jsme u těch vánoc. Na jednu stranu je fajn rozdávat radost jiným. Na druhou u věčného dítěte (což samozřejmě jsem) bych taky někdy něco uvítal. Ale daří se, jak se daří a lepší to nechce bejt, tak uvidím, žádný kraviny (pochopitelně jako ono věčné dítě uznávám jen tvrdé dárky) nechci a z případných dárkových polotovarů si složím nějaký povánoční dárek sám ;-)
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

tak já stojím za androidem ... dříve jsem měl HTC HD2 (asi nejlepší telefon posledích let)na tom jsem provozoval WM6,5 ,android (pomalu všechny verze) a nakonec i WP7 .. nyní mám HTC sensation a hromadu ROMek mezi kterými si můžu vybrat co mi vyhovuje -po novém roce bude i ICE Cream sandwich :) nestěžuju si na nic nepadá mi to , jede to stejně(lépe) jako Icihla je to výkonější než Icihla,umí flash ,full hd video 30Mb/s ,processor 2x1700Mhz grafický jádro jede na 300Mhz.. dneska už asi nemá smysl hodnotit android telefony protože díky neoficiálnímu software z nich jde vytěžit mnohem více než se dočtete v recenzích .. iphoňáci mě snad nebudou kamenovat :) jsem hračička a proto mám Android
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:2) Kdyby u Samsunga nešla vyndat baterka jako u jabka, tak už ho nemám. Restartuju ho tím minimálně 2-3x týdně.


Ale Apple se nerestartuje, tam to není třeba, za celou dobu co tam Apple (2 roky) se ani jednou nesekl a ani nepotřeboval restart, brácha má mobil od ASUSu s WINkem a taky to restartuje minimálně 4x denně :-D
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

taky se zapojím, kamarád má samsunga s windows mobile, já mám poměrně levnej HTC Wildfire s androidem 2.1....ač má Samsung skoro o polovinu rychlekší procesor, tak se to celkovou rychlostí mobilu nedá srovnávat a to tam nemá natahanýho nci moc navíc, já mám mobil komplet překopanej a přizpůsobenej mejm potřebám a jen se mu směju.....
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Jinak ještě Salvatore k té Wi-Fi, asi druhé nejlepší funkce iPhonu je osobní hotspot :-) ten s oblibou používám ve škole, jelikož ve škole nemáme Wi-Fi, tak se připojím přes 3G zapnu hotspot, oni se připojí ke mě, a jak myle najednou na Fecebook a začnou si tam tam psát, tak jim to vypnu, jim se to sekne, a pak se jen směju :-D :-D :-D
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka

Zpět na „FreeKec“