Uživatelský avatar
hanlik
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 13.03.2011 0:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Jen drobná poznámka. Originál motor je opravdu 27z a pastorek 20. A to už byl docela fofrník. A co se týče plastů, tak než jsem se dokopal k úpravám podvozku, tak jsem s komplet plastovým osazením( řízení, spodní i horní linky) jezdil skoro rok a bez jediného problému. A auto absolvovalo jak Ještěd tak i Sněžku. Teď už mám podvozek v hliníku, ale plast bych neodsuzoval.
Vratislav Hanl
SCX-10 H2 2.4Ghz
SCX-10 Dingo 2.4 GHz
Škoda Fabia VRC
Kyosho Infermo 1:8 nitro
http://hanlik.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Plast bych taky neodsuzoval, mockráte jsem viděl, co vydrží. Problém akorát je, že časem křehne.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

no křehne křehne, ale né zas že by trouchnivěl před očima :lol: naštěstí k tomu dali komplet druhé řízení, komplet 4link a 3link... a ta 27 mi zas tak rychlá nepřijde, je to takové rychlá chůze, asi jako když jde Ussain Bolt na procházku 8) Na RCcrawlu do toho hodně dávají 35ky. S 25ti zubovým pastorkem by to mohlo být fajn....
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Peta-Biker
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 17.01.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Joseph_Breaker píše:no křehne křehne, ale né zas že by trouchnivěl před očima :lol: naštěstí k tomu dali komplet druhé řízení, komplet 4link a 3link... a ta 27 mi zas tak rychlá nepřijde, je to takové rychlá chůze, asi jako když jde Ussain Bolt na procházku 8) Na RCcrawlu do toho hodně dávají 35ky. S 25ti zubovým pastorkem by to mohlo být fajn....


Mám ho už taky doma, ale jelikož řešíme nějaké vážné zdravotní problémy, neměl jsem na to náladu. Jak budeš už mít vyřešeno nalepené závaží, dej vědět, zda to byl nějaký problém (s odlepením a přilepením). Díky
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

dneska jsem prostříhával vložky, udělal jsem z nich hvězdice, aby se pneu lépe ''bortila'' a stačilo trochu silou zatáhnout za gumu u disku a lepidlo při troše trpělivosti povolilo, ale musí se na to opatrněa nedoporučoval bych nic ostrého na povolování. Bohatě stačí to udělat třeba jen z vnitřní strany disku a pak gumu nahrnout na druhý konec ráfku. Nemusíš pak lepit obě strany ráfku. Gumu pak nasadíš na původní místo a zmáčkneš jí tak, aby jsi vytvořil malou mezeru mezi diskem a gumou, do které kápneš malou kapku vteřiňáku. A tak to uděláš po celém obvodu. Já použil obyčejnný vteřiňák ze sámošky a drží to jak čert, ted jsem s tím jezdil v tom mrazu a když jsem se doma díval tak lepidlo nepovolilo. Zde přidávám foto upravené vložky, jízdním vlastnostem to jen prospělo: Obrázek
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Hmm hvezda se ti povedla :tleskam: a dal jsi tam rovnou zavazi do kol?
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

jj dík, měl jsem všech pět hotových za hoďku i s nalepením. Závaží sem tam nedal. Předek mi přijde že je optimálně zatížený ale zadek je moc lehký takže budu muset něco vymyslet, ale zase to nemužu moc převážit, potom by to ta 27mička nezvládala. Ale asi nalepím pár závažíček z vnitřní strany na disk.
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
H1
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.03.2011 0:00
Bydliště: Slušovice

Vás číst a nepořídit si ho - to snad ani nejde :wink: Zrovna jsem toho stříbrného krasavce vybalil z krabice a seznamujeme se. Už se těším, až mu ukážu zdejší kopečky 8)
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

jj je to krasavec, hlavně jak voní tou taiwanskou novotou :lol:
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Peta-Biker
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 17.01.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Nějaké další poznatky z ježdění?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Tak zas tak šílený upgrade to není, aby byly jízdní vlastnosti úplně jiné jak u starého modelu. Že podvozek skvěle funguje víme dávno. Ale to závaží do kol to fakt chce. Ve výjezdech je to znát. No a další poznatek je, že při zdvihnutí celého auta za přední nárazník se jeho držák rozlomil na čtyři kusy. Mráz si bere svou daň i mezi RCčkama :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
H1
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.03.2011 0:00
Bydliště: Slušovice

S radostí hlásím, že premiéru v poctivě zimních podmínkách přírodního parku Vizovické vrchy moje nové Honcho dnes ustálo na výbornou! :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

mmm hezká kára :lol: ale ta anténa tam :roll: pro klid duše skontroluj červíky na kardanech, ty moje byly volné :mrgreen: a trošku to přimázni :twisted:
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
H1
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.03.2011 0:00
Bydliště: Slušovice

Hm, anténa - něco na tom bude, díky ti za připomínku :wink: Jinak s tím mazáním - poradíš mi, kam všude bych měl mrknout, resp. kde tesař mohl nechat díru? Červíci se zdají být ok :tleskam:
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

Já mažu teflonovým sprejem, je to dobré mazivo z důvoudu že odpuzuje prach vodu a špínu. Což znamená že na namazané místa se nelepí prach. Já mažu jen kloubky v kardanech a ještě Klouby zatáčení v přední nápravě. Ale zrovna se rozhlížím po nějaké dobré vazelíně do diferenciálů, nějakou řidčí. Jo a zaslep si dírky na přední nápravě, jsou tam 4 malé dírky, já je mám provizorně přelepené izolační páskou.
Pes který štěká...
...je nedovařený.

Zpět na „SCX10“