Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

asi neco tady takovyho ... http://beami-trade.eu/.......................??

edit:aha tim jsem moc nepomohl.. adresa se pri kliku na zbozi nemeni...
Naposledy upravil(a) SirUp dne 03.02.2009 10:01, celkem upraveno 1 x.
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

www.beami-trade.eu
Je to v nahradních dílech jako vnitřní díl.
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Už vidím, super. Stačí jen ten díl za 460 Kč a je to pak zapojený na motor nebo na přijímač? Ještě je třeba něco objednat (předpokládám ten náhradní balík čudidla).
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Flare píše:Už vidím, super. Stačí jen ten díl za 460 Kč a je to pak zapojený na motor nebo na přijímač? Ještě je třeba něco objednat (předpokládám ten náhradní balík čudidla).

Také jem přemýšlel nad zapojením aby motorek čudidla kopíroval pohyb plynové páky a ne hnacího motoru (tůrování na neutrál)Ctělo by to zapojit ke zvukovému modulu ale bojim, bojim o Servonauta 8O
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Právě, taky mám v Tatře Servonaut, to bych byl hodně smutná panda, kdyby ho to odpálilo, leda to brát "před" reproduktorem nějak ... nicméně třeba to jde fakt jen na servokonektor předělat.

Tůrovat můžu na faktický neutrál v převodech, tak v nejhorším na motor no.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Na výstup repráku rozhodně ne, to je jistá cesta do pekel. Napadlo mne namixovat plyn 100% na další volnej kanal a na ten zapojit regulátor a na ten motorek čoudu.Nesměl by však mít neutál v 0 ale někde asi na 30% aby to hulilo i při ubrání plynu a na "volnoběh" Neutrál se mi vyskytne v převodovce jen když vyletí zuby a k mé značné nelibosti (viz poslední Troja) :lol:
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Objednáno, potvrzeno, poslali už .. tak hned budu taky testovat :-) Dám to na výstup z motoru ... pokud to nemá jiné řešení.
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Paradni vec, moc se mi to zamlouva...
Zvukovy modul mas predpokladam standard tamiya?

Me na nem stve ze je tak obrovsky...do defika to nedam
a servonaut zase ma jen zvuky nakladaku, achjo :x
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

No já to zatim řešil mixem na RC (všemocná mc-24) přiřadil jsem dva kanály na plyn a u jednoho posunul neutrál aby to běžělo s předstihem. Jinak přemejšlím o výstupu od vybrační jednotky, nevím ale zda ji má ten Servonaut,ale MFC by to měla utáhnout ,možná tu vybraci oželím a radši budu kouřit 8) . Taky to chci nějak vyřešit at nemusím na expeice tahat tohle rádio.Určitě to vymyslíme ne?
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Má to teda jen plus a mínus nebo to reaguje nějak na velikosti proudu?
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Má to jen plus a mínus. Je tam malej motorek a žhavítko a reaguje na proud rychlostí foukání.

Ja už na to ale příšel. V-kabel na plyn a takovej ten regulák co se nastavovala poloha neutrálu mechanickým potenciometrem.
Akorád při couvání to nebude makat.
Jen nevím kde takovej regulák dneska seženu :cry:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Teda jestli se sem naloguje Bursík s Káčou, tak máme po žížalkách a Žíla opět zbohatne na prodeji katalyzátorků 1:10 :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

speca píše:Má to jen plus a mínus. Je tam malej motorek a žhavítko a reaguje na proud rychlostí foukání.

Ja už na to ale příšel. V-kabel na plyn a takovej ten regulák co se nastavovala poloha neutrálu mechanickým potenciometrem.
Akorád při couvání to nebude makat.
Jen nevím kde takovej regulák dneska seženu :cry:
Tak jsem nebyl daleko od pravdy :D . To posuntí dokážeš s tvým rádiem pevným mixem 20-30% dalšího kanálu do již mixovaného kanálu.
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

speca napsal:

Ja už na to ale příšel. V-kabel na plyn a takovej ten regulák co se nastavovala poloha neutrálu mechanickým potenciometrem.
Akorád při couvání to nebude makat.
Jen nevím kde takovej regulák dneska seženu


Tak jsem nebyl daleko od pravdy . To posuntí dokážeš s tvým rádiem pevným mixem 20-30% dalšího kanálu do již mixovaného kanálu.






Jasně s tou mc-24 to problém není,ale s normálí RC mě napadá prostě jen ten druhej regulák s mech nastavenim neutralu na V-kablu.
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Mam to! Našel jsem to! Tady je tady se válí :P
http://www.e-conrad.cz/mini-regulator-2 ... +dp102628/

Tím 1potenciometrem si člověk posune neutral kousek dopředu a druhým krásně doladí citlivost na plyn. Bude to makat to je jasný. :lol:

Zpět na „High Lift“