Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Jelikož je jeden z prcků marod a po obědě šel s ženou chrnět, tak se nešlo ven a s druhým juniorem jsem se zavřel v kuchyni a společně jsme si mákli. Nejdřív jsem si fiknul kousek trubičky a závitovky a řídící link je na světě :-)
Obrázek
No a pak přišel na řadu pilník, vrtačka a závitník a tady je to komplet. Dal bych království za sloupovou vrtačku, protože vrtat něco na přesno ručkou na kuch. prkýnku je opruz. :-[
Ale podařilo se a je to :-D
Musím uznat, že mě mladej překvapuje čím dál tím víc a už zvládá výměnu vrtáku a dneska se učil se závitníkem a strašně se mu líbilo jak se musí vracet aby utrhl šponu :YOP: Doufám, že mu to vydrží a bude za pár let stavět s tátou svůj první projekt :-p
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Tvá práce se mi moc líbí :OK:
Docela Ti závidím, že juniorPatt je tak šikovný a chytlo ho to. To se tedy máme v budoucnu na co těšit - jestli se potatil. Ten můj je spíš historik a modely ho moc neberou. :sad:
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

idinek píše:Tvá práce se mi moc líbí :OK:
Docela Ti závidím, že juniorPatt je tak šikovný a chytlo ho to. To se tedy máme v budoucnu na co těšit - jestli se potatil. Ten můj je spíš historik a modely ho moc neberou. :sad:

Díky moc. Popravdě řečeno moje kluky zajímají hlavně vláčky, takže mě možná čeká postavit boudu mašinky Tomáše na podvozek 4x4 :-p
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Už je to uděláno, už je to svařeno. Nebroušeno, začouzeno, brousit budu jak vemeno :-D
Malá ochutnávka ze duši zničující práce Leeho pro můj projekt. Doufám, že si nehodil mašli a šel se jen prachsprostě ožrat, že už to má zasebou. Zítra začnu brousit a připravovat ho na lak, nebo že by chrom :-p
Nicméně díky moc Kubčo za Tvou práci :OK:

Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Tak rám zabroušen a v základu :OK:

Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

No super! To vypadá fakt moc dobře. Půjde to na chrom nebo do černý? :)

A kolikrát si mě proklínal při broušení? :D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Lee93 píše:No super! To vypadá fakt moc dobře. Půjde to na chrom nebo do černý? :)

A kolikrát si mě proklínal při broušení? :D


Při broušení ani jednou Kubčo. ;-)
Proklínat Tě budu až poškrábu boudu při nasazování, páč je to dost natěsno, ale to není Tvoje chyba. Měl jsem s mamkou popíjet kafčo u Vás na zahradě a občas na Tebe juknout v dílně :-D
Chrom jsem zavrhl, ale asi bude světlej, protože by byla škoda ho nenecht zářit klenot jeden :-)
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Tak JKáčko dostalo měkčí pružiny a konečně jsem popasoval rám s šáskem a boudou. Vyndal jsem dorazy z tlumičů, ale asi je tam vrátím, protože to křížení mě děsí :-D
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Palec hore :OK: Vypadá perfektně, jen mě napada. Kdy už ta potvora pojede? chtěl bych to vidět v akci ;-)
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Ruzabmx píše:Palec hore :OK: Vypadá perfektně, jen mě napada. Kdy už ta potvora pojede? chtěl bych to vidět v akci ;-)

Díky :-)
Jezdit už jezdila, ale bez boudy. Chci ji vzít na Ještěd :OK:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Tak to je Jirko fakt nádherné. To je přesně dle mého gusta. Co víc dodat. U tohoto na můj vkus nenalézám ani jeden nedostatek. Nahoď víc fotek, ať si pokochám oči :FINE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

PitaW píše:Tak to je Jirko fakt nádherné. To je přesně dle mého gusta. Co víc dodat. U tohoto na můj vkus nenalézám ani jeden nedostatek. Nahoď víc fotek, ať si pokochám oči :FINE:


Ale kuš Ty lichotníku :-)
Od Tebe mě to lichotí dvojnásob Péťo. Tady máš víc fotek kámo: ;-) http://rc4x4.rajce.idnes.cz/Jeep_JK_EXTREME/
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Já byl nedočkavý a tak jsem na ty fotky koukl hned co jsem to dopsal :lol: Žádné lichotky. Fakt se mi to líbí strašně moc. Ty rámy kolem blatníků se mi líbí asi nejvíc. Jak jsme s kámošem vařili ty nové nášlapy, tak jsem nad tím silně uvažoval. Jenže bouda od Honcha je už tak strašně široká a tak jsem od toho upustil. Lee si s tím fakt vyhrál a vše krásně lícuje. Celkově je to krásná stavba, krátký rozvor, obrovský rejd, nic navíc nevykukuje a prostě celkově se to moc vyvedlo. Tady se krásně ukázalo co dokáže talent tří borců ( Patt, Lee, Slick ) :FINE: Už se těším na pokračování této stavby.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Mazec mazec mazec!!! Fakt paradní stavbička -) Jakou to bude mit barvu?? Ještě dotazek, vleze ta pačka s těma těhlicema do normalního kola?? Nebo je potřeba hexy širší??
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Jeep JK EXTREME V3S

Patte bombice :OK:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému

Zpět na „NON-Scale projekty“