Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

wolffe-mi ten odkaz nefunguje :-( Jinak tady to zas"žije".Tak vám budu aspoň vyprávět jak těžký je sehnat lexanku na Honcho,kdybych to býval věděl nepropůjčil bych se k té demoliční derby Skřítku.U nás asi bez šance,aspon co jsem koukal,a když jsem prolézal shopy v zahraničí,tak v každém druhém napsáno-že zboží už je vyřazeno z prodeje.To ted budou asi všichni mít Rubicony 8o .Nakonec se podařilo a je na cestě(snad).Takže k výčtu oprav a úprav-
Zvětšení rozvoru,tlumiče,nové BRUTALE pneu,nové beadlocky,CVDčka,nové supersilné servo,nová alu tyč řízení,Jazzrider kardany,nová ložiska a náboje přední osy a tomu všemu bude vévodit funglová boudička :tleskam:
Těším se jak malej,až to budu skládat a až si zajezdím,ale je to asi v 5ti balíčkách na cestě a víme jak tragická je pošta,obvzláště ted před Vánoci :oops:
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Fando, chápu to správně, že ty po tom cos koupil honcho, předělals ho po první jízdě na defíka kterýho jsi po měsíci zase poslal do světa a začal stavět náklaďák, kterej jsi ani nedodělal jsi zase zpátky u honcha?
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

bystrej kluk :OK: Je s tím nějáká potíž? :-D Mě to baví víc než jezdit to bastlit,chápu že jsem pro ostatní magor,ale já bych prostě jedním a tím samým nemohl jezdit,aspon že je to tak variabilní a jde z Axíka udělat všechno...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Fando musis chvili pockat nez se to zobrazi to vis je to video az z ciny :-D :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

jak chvíli?Čekám od včera :-D Ted se to rozběhlo-to je nějaký padělaný čínský YouTube :-D :-D :-D Ale video pěkný,až uvidíš mýho Defíka,kterej přijde na řadu pod Honchu(jestli to Štépánovi nebude vadit :-D -ano Stepixi,je to ten Defík,co byl můj,já ho rozřízl,poslal do světa,Wollf ho slepil na wagon a pak se to zas uřízlo na pickup,a to vše během půl roku-evoluci nezastavíš :-D )
tak Defík bude s tou prdelí dlouhej snad jak tvůj Man,tak chvátej s vlekem at nemáš ostudu,že ho máš malýho(nákladáka) :-D
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Fando, měl bys změnit doktora :-D si ty auta nemůžeš užít. A nebo začni sochat CCčko, tam tě pak každá píčovina co vede k lepšímu hrozně dlouho baví než se ti rozbije :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

ty změn doktora-očního :-D ,jsem psal že mi baví se v tom hrabat,to si užívám.Kdybych chtěl hotový auto,tak si koupím nějakou vůni u Žíly,po každým ježdění umeju,a dám na poličku.Ale kvůli tomu jsem si dílničku nestavěl :NO:
Takže na stole Honcho,Defík,torzo CCčka(a nejezdí z toho nic :-D :-D :-D ) a vážně přemýšlím o další káře,to je život.Luky taky střílím 2-3,a když mě nějakej nebaví,jde pryč a místo něj jinej,a obdivuju lidi co mají několik sezon ten samej,pro mne blázni,já pro ně taky.Je vidět,že jste doma ještě v očekávání,že máš čas se tady navážet do odvážnějších kolegů :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

hele ty odvaznej koukej neco do nedele zprovoznit at muzem vyrazit to uz bude mit i Mira spravenej dif tak at si zajezdime :-D :-D :HOPS: a pak by jsme mohli zajezdit 24 odpoledne at zabijem cas :OK:
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: FreeKec

Klucí číňani tě nejdřív musí prolustrovat,pak ti to video možná pustí.....co kdyby jsi to chtěl okopírovat?Mě to včera taky nepustili.
Jinak Fando,já tvoje projekty snad ani radši nebudu komentovat,jestli takhle střídáš i ženský?A nedoděláš?? :-D :-D
Ale zajímaly by mě ty kardany,to jako jsou pro pohoda-jazz jezdce??Takže nic pro mě? :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

ty vole a pak ze je tu nuda. Fanda kdyz to dela tak to nedodela. no ja nevim. dycky sme losovali a padlo to zatim tak ze Fanda byl pasiv tak sem si ani vlastne nevsim, estli to dotah...

hele, def jako pikap, na to se tesim.

Turek slibuje kolecka na ctvrtek - tesim se moooc, bude to jako koupit si novy auto.

taky uz zase proschnul range tak ho doladim silikonem a vyrazime v plne sile. jen ta zpatecka stale zlobi... :-( snad se mi podari poradnym vycistenim regl uzdravit, snad na nem jic neodeslo - je pobekud zarostly zivotem ve vlhku... :-D
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: FreeKec

Fando udelam s tebou kseft ty mi postavíš auto a ja s nim budu jezdit a nic ti za to nedam dobry ne ale potom do tebe nebudu bourat :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Rubicon-jak ženský?Jak nedodělal?Míra si nikdy neztěžoval...A Turek taky ne...Jestli mě budete vy"poličkáři" ještě s.át,tak sem napíšu něco od srdce,dostanu doživotní BAN a najdu si jinou bandu ježdění :-D a budu doufat že mají pochopení a správou orientaci :-D :-D :-D :-D
Míro ten můj regl to poslední utopení nedal :-( ,někdy se stalo,že třeba nešla zpátečka,někdy zastavil,ale tentokrát KO.Naštěstí mám náhradní a údajně by i reklamace mohla projít,uvidíme.Jezdit půjdu,ale momentálně nedám dohromady víc jak dvojkolku,tak budete kdyžtak tahat.Jsem opravdu vázanej na ty díly.Tak o víkendu :BYE:
Skřítku :OK: ,neboj pak ze zbytků poslepuju nějakej monster truck,dopředu traverzu a uvidíš :hura:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Lidi to je vul...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Fando, já ti dám poličkáře... moje pážo má nacouváno víc jak kterýkoliv z tvých aut odježdíno popředu :-D a kdyžtak o tom přemejšlim tak bylo i víc času na střeše než tvoje autíčka na kolečkách :-D

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“