Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Od broušení jsem já :lol: Žena je přes ty vystřihovánky a lepení samolepek. Ale to je beztak proto, aby už po měsíci konečně zmizel ten bordel v pokoji a byt přestal smrdět po sprejech a já vypadl s károu ven :-D :-D :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: FreeKec

Tom60105 píše:Jel bych, ale pred vanocema navsteva Plzen..

tam jsem 2x tydne a nic moc :sad:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

skřítku, ale Tom tam jezdí za holkama do klubu, ne na Bory za prokurátorem :-D vono nemáš do plzně jako do plzně...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Nu a my bychom na Helfenburg nejely, letos už jsme tam byly i s autama a krom těch mravenišť v lesích se těžko hledá nějaký terén. Jen samý přez větvičku a přez druhou větvičku...

Prostě je to i pro expedičku takový asi ne moc záživný. Takže vlastně půjde jen o pokec s jinejma šílencema...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak se nikam nejede to je helfenburg u litomeric :NO: 8o :-[
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

:-D :-D :-D
Jinak kluci,přispěji snad něčím hodnotným(pro změnu).Měl jsem možnost se známit se s Wraithem,bylo i Exo-ale nejelo.A páč se mi Wraith moooc líbí,myslel jsem jak moc si to užiju.Jestli je něco nemastný-neslaný,tak je to fakt Wraith.Je teda pěknej,to jo.Nevím čím to,jestli tím,že to bylo v základu,nebo čím,ale osobně mi přijde,že SCXko s většíma kolama projede víc.A když zkusíte ject rychle,tak to jde na boudu,takže buggina to taky není.
Za další jak je člověk zvyklej na to co jezdíme my,tak to člověku přijde hrozně široký,až nezvykle moc.Crawlera jsem nikdy neřídil,ale kdybych měl vycházet z toho co je kde různě na videu,tak každej průmernej crawler vyleze víc.Prostě nevím co tím chtěl básník říci,to auto umí od každýho trochu,a dohromady nic.Třeba kdyby se sešlo víc lidí s Wraithem tak si to člověk užije,ale zas za ty peníze-za půlku nebo 2/3 ceny máte monstera nebo short course se kterým se vyblbnte až kam.
Ten klučina si koupil dva(má ještě dva syny teda)takže je z toho vyndanej dvakrát tolik,ale třeba to"tuningem"nějak dožene.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

nevim co furt konvertuješ k wrajtům.... Já bych teda ale řek, že je to podobný scx, konstrukce vypadá podobně, co je na tom za boudu a jestli to má na nápravě fífo tu nebo támhle asi moc neřeší. Kdyby na tom byl motor a převod tak, aby se to rovnalo těm našim scx, je to určitě dost podobný, jako dyž nazuješ 2.2 s řádným offsetem nedělal bych z toho vědu... hodně jistě dělá motor a převod, já vlastně nevim co chytrýho bych k tomu napsal tak plácám krávoviny páč sem to v ruce nikdy nedržel a na videa koukám akorát na sprostý :-D :-D :-D :-D už mlčim
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

co to kecáš?Ty woe psaní validních příspěvků je házení perel swiním :-D Jsi vedle,SCXu to není podobný vůbec!Právě proto jsem to psal,páč jsem do toho byl zamilovanej taky,ale tohle mě zklamalo.Nevím jak jsi přišel na nějakou konvertaci.Ten klučina prostě zavolal-koupil jsem dva Wraithy k Vánocům,vyzkoušíme je,a protože se mi mlíbí tak jsem jel.Mimochodem měli jsme i SCX,toho Rubíka co jsem proháněl v létě.A opravdu je to něco jinýho.Nejvíc zarážející je,když přidáte plyn jak se to malinko kroutí na stranu,celá bouda,těžiště taky nic moc...
Ale co tu mrhám potenciálem,nám to určitě osvětlí někdo kdo o tom slyšel vyprávět souseda,kterej to slyšel v Jednotě od uklízečky,tý to říkal pravnuk.... ;-)
Jinak Wolffíku,přivezu ty kola,když selhala lokalizace Helfenburgu a víken padl :-D
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

nazdar klucí... tak jen tak do placu... včera ve 2.55 se nám narodil malej Stepix :BYE: ... tak jdu vybírat co mu pořídíme za RC :FINE:
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

Gratuluji Taťko :OK:
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

I když jsem spíš na holčičky :-D ,tak hlavně at jsou s mamčou OK,takovej předčasnej Ježíšek!Obrovská gratulace táto :BYE: ,a tak tak jdi vybírat autíčko-hlavně ne Tamku :-D
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: FreeKec

taky tady z VČ gratujuju :BYE: :BYE: :BYE:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

stepixi velka gratulace to abych stavel mana rychlejc aby mohl jezdit s nami na korbe :BYE: :hura: :tleskam:
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

gratulace taťko :BYE: at je zdráv a dělá ti jen radost
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Gratulace..Parada zas je nas o jednoho vice.. Hlavne at jsou oba Ok tatko poradne oslavuj!!!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“