Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

ale no tak pánové-tu moji"nemoc" neustálé rozebírání a skládání už jsme tu řešili Xkrát,prostě jsem takovej,baví mě to,tečka.
Jestli je co závidět Wolfe nevím :-D ,páč někdy si říkám-proč jsi na to hrabal a jen s tím nejezdíš,když to stejně nedoděláš bo si levej jak turecká šavle,nevím asi mě coby kojence neotáčeli,nebo jsem pak jako batole spadl na hlavu víckrát než je zdrávo...
Ježdění jsem pravda někdy flákal,ale na druhou stranu si pamatuju,že byli místa kde jsme stejně skončili sami s Wolfem,potažmo Skřítkem.Nám ve štěstí bránilo to Mirečku,že ty jezdíš když ostatní makají-ráno,dopo.A také nám ve štěstí brání to,že jsi ženatej,ale to je zas jiná...
Každopádně rok co s váma jezdím to byl pěknej,poznal jsem spoustu zajímavých a kvalitních lidí,s některýma se i zblížil(jmenovat nebudu :-D ),často se zasmál hodně od srdce,autíčko úpravama prznil o 106,no a vypadá to,že i další rok to vydržím,a budu neutěšeně rozšiřovat svůj RC park a obšťastňovat vás mojí společností-tímto celé grupě přeji Štastné a veselé Vánoce hlavně hodně zdraví a co nejméně defektů :BYE:
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Chlapci, taky hezký vánoční svátky.
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

ja taky preju stastny a vesely vsem a hodne stastne stravenych chvil s našimi rc milacky :tleskam: :BYE: :BYE: :BYE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

týýý vole Fanda normálně ukáp :-)
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

ŠTASTNÝ A VESELÝ
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Taky přeju šťastný a veselý.....

A co vánoční dárky??? U nás před chvílí Tonda utopil Unimoga - já mu měl přijímač přeci jen do tej krabičky zasilikonovat i jen na tu chvíli než přijde silný a voděvzdorný servo. Holé konstatování: "do tý vody prostě nepojedeš" je očividně málo... Ale rozebráno, vysušeno, jede se dál. Akorát se přehodil směr jízdy, místo dopředu do zadu????? ale přecvaknu revers a jede to zas správně :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

... no ja jsem moji pani vyrobil zenovou zahradu. malou, do cajovny. taky jsem ji vlastne udelal ze satny cajovnu. este musim na zed domalovat draky. ...zda se, ze to nema s rc moc spolecnyho, snad jen vyroba mini hrabicek a naradi na upravu pisku pripomina modelarinu, ale omyl - je to samotna esence RC, protoze sedi u caje hrabe si zahradku (kua zadny dvojsmysly poudam!) a ja jezdim s ostatnima detma po lese autickem :-)
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak kluci dnes jsme suprove pojezdili na slozisti super teren krasny vyprostovani takovej vlhkej pisek ne zadny bahno no proste super docela bych to v nedeli zopakoval :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

tyyy jo. ste vyhrozovali rychlejma autama stridakama a nakonec vyprostovani...? taky bych zajezdil uz couvam. Avsak moje mala vaha s papirovou krabici ma nevyhodu v tom, ze i to mizerny pulkilo co slo dolu (nevim proc. lexanka je slupicka, zadnou vazici vybavu na ni preci nemam, rrc je 3-6 cm montazni peny a o pulku vetsi a presto o pul kila lehci :-D ) je strasne znat na vyjezdech. nevyjedu temer nic. na tom pisku skoro uplne nic.

...taky jsem celkem vtipne ztratil kriz z predniho kardanu. na tech jun-fac je takova pruzinka, zajistovaci krouzek. mel jsem osicku z vrtacku o chloupecek sirsi, ten krouzek velmi mirne odstaval - a i to mu stacilo, aby se pri plazeni pres koren zachytil, svlekl a nechal osicku vyject. celkem me to cvd sere furt nejakej servis. 2mm vrtacky na osicky padly uz asi 4 za par mesicu. kdyby to ten slick mel ta desetinovy ceny z lasky k fochu.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

ty woe,nebyl jsi tak nekomentuj-na střídáky došlo! Po první baterce došlo na transplantaci,a z Wolfovo buggy,šel ven motor,a z mýho Blitze jsme vykuchali střeva a implatovali jsme střídák s reglem,a to co projela expedička jsem se short course dal taky,bo co nešlo project,bylo přeletěno-přeskočeno :OK: Srandy kopec!
Já tímto děkuji Ježíškovi,musel jsem být moc hodnej,skvělej stroj :tleskam:
edit-já ho vyplašil,sakra.Mirečku,jak je to s tou manželky zahrádkou?! :-)
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: FreeKec



Tyhle,ale o fous delší mám na cestě,třeba v pátek pošta dodá.... :-D :-D ,možná je v neděli vyzkoušíme :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

To jsme dva Rubíku!Jestli pošta zafunguje,a zítra dorazí,můžu neděli taky :OK: Kupoval jsem 2.12.,takže se 100% už dva týdny válí někde v Čechách :-(
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

fando ty mas short course???

asi sem mel udelat zenovou zahradu normalne venku. na zahrade mista dost jestli je za to tohle tak je odpolodne hotova........
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

JJ,Ježura nadělil.Napsal jsem mu přesně co chci,i link na pc nechal,ale prý při objednání napsali zpět,že požadovaný dárek není-i když byl v e-shopu skladem :-( Takže to mělo být úplně něco jiného!Dostal jsem tedy možnost vybrat v cca stejné cenové relaci,a páč toho pomalu plazení je dost,je toto příjemná změna,a hlavně taky kopice zábavy z úplně jiného soudku.Po přečtení pár recenzí,jsem trval na 2WD,za prvé kvůli ceně,konstrukci přední nápravy,údržbě.Takže zbyl HPI,nebo Losi,Traxxas se mi nelíbil pohledově. HPI Blitz se Scorpion kastlí,neskutečnej MAZEL!!!Po střídáku,nastavení tlumičů,pár gramů na předek pro vyvážení,podložky pod lexanku a je to raketa,kluci včera viděli,hlavně to skákání je boží.
Se stal zázrak,dnes ráno dorazily kardany na SCX, v neděli jedu konečně taky :OK:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“