Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

aha tak tohle znamena ta hlaska '... a bohatyho jeziska'... :-D dobry gratuluju a du hledat a objednavat spur na monstra at prestanete srat...

hele mam proublem. sem byl dneska na pul hodinku na slozisti (ano fando jezdi ti ti hrabe to je to vsude :-D ), vopravdu bombovej ten zvlhlej pisek, krasne drzi, narazniky ho jen hrnou... parada. ale po cca 20 minutach jizdy zacal vynechavat prijimac. plyn si delal co chtel, rizeni jakbysmet. vyp zap vysilacky nepomahalo, vyp zap baterky v aute na cca 10 vterin vse ozivi a pak zase zacne zlobit. jako kdyby ztracel signal. kdyz rozeberu prijimac spoje jsou cisty, neni mokrej, zadna voda nebyla. ma na desce nejaky tlacitko, na co je? nejakej restart, znovu sparovat s vysilackou, jak se to dela?

dik pusy. pusy riot.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

omlouvam se za prispevkovy monolog. problem jsem identifikoval i vyresil tim, ze jsem si k tomu sednul.

fando, to vis, ze jsem si vsiml. pridavas humorny podtext. kdyz byl banan tak jsem chybel a o te doby mi pointa unika, asi to uz nedozenu. jen.. kdybych si mel udelat avatara ja aby vystihoval mistni humor tak nevim esli by se do toho okynka k memu ohnutemu hrbetu tva mocna cast vesla...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

to je wůl :-D Problém tedy vyřešen?Jede to?Vše funguje?Mě to taky jednou takhle zablbnulo,ale už se neopakovalo.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

kluci nemate doma nahodou někdo gumy na rally ja bych potreboval na mustanga ted jsem mu dal motor dozadu tak bych chtěl prubnout jestli to ma cenu nejak predelavat na rally ;-) vidíš Fando ja jsem to za 2 hodiny komplet rozebral a dal dohromady a to jsem to nikdy nedelal a ty nestihnes nastrikat kastli coz je práce as na 15 min :-D :-D :-D :-D :FINE: tak zítra na tom slozisti ja asi zas s karou za defa :HOPS:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Wolffe já dneska ve dvou rozebral Octavii 1.6 od rezervy až po mřížku chladiče(taky jsem to nikdy nedělal),takže na autíčko fakt nezbyl čas ani morál jít zatopit do dílny :-( Už takhle to budu mít zprasený,a ještě na to chvátat,kvůli jednomu ježdění,to radši počkám až to udělám v klidu.Jen jsem boudičku dostřihnul,zabrousil a ráno snad stříknu.Zítra na Složišti :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

si rikal ze pomahas s prevazenim aut, drzis veci, podavas sroubovaky a chodis pro svacinu :-D a tady tomu rikas rozebrat do sroubku tyyyyyy jo fandooooooo
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Míro ty jsi zase slyšel jen to o držení a žrádle viď?! :-D Takový zaměstnání kde by se 8hod stálo,nebo svačilo snad není.Žádnej Chat tady z toho,pojdme k RC.Budu mít jednu ze svých ne-obvykle blbých otázek.Při úlklidu jsem našel torzo RC tanku,který jsem kupoval už hodně dávno,přžilo to jen pár dní ve sněhu,pak jsem to chtěl"opravit" :-D a zbylo co zbylo.Je to fakt nějakej čínskej Heng long,nebo Torro.Je šance to rozchodit?Jde to zprovoznit na 2.4Ghz volantovku?Má to 2 motory,dvě převodovky,co pás to své ústrojí,takže budu potřebovat 2regly?Nebo jeden?A bude to kompatibilní s volantovkou,když to chodi na"páčky"?Nebo to mám našlapat do popelnice? (na plast samozřejmě :-D ,poctivě třídím )
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

nikam to neslapej ja s toho udelam statickej model na jezdeni to proberem ja mam takovy doma 3 :-D :-D ;-)
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: FreeKec

ahoj hoší sorry že otravuji...
ale u tohodle je jenom ten lexan nebo celej rollcage???
http://www.mz-racing.net/p4484-ax80046-scx10-roll-cage-flat-bed-set/

dík za odpověd hoší :)) :OK:
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

zdravíme Plzeň , (kdysi jsem bydlel na Koterovský-Slovany),tuto je to celý,jak lexan,tak"trubky",aspoň podle katalog.čísla,ale bude to patrně v rozsypu,nenabarvený,trubky nesložený,čau plzeňácí :tleskam:
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: FreeKec

díkec :)) tak nabarvit to je hračka :))
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Wolffe ty jsi provařil moje nejtajněší plány :-D Mi se to líbí v tom SR základu!Když koukneš na Německo,nebo Kanadu,tak to tam jedou ve velkým,fóra věnovaný jen tomuto tématu...V létě vymění kovový pásy za gumový a jezdí všude!Jen i ty RTRka chtějí kopici úprav,ale nic není nemožné :OK: Stojí to stejně jako Axík.
Uživatelský avatar
manek100
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 27.10.2011 0:00
Bydliště: Křemže

Re: FreeKec

ten tank, jak psal fanda, by mělo být jednoduché zprovoznit, pokud tam nejsou nijak velké motory, tak by stačily 2ks něčeho takového a správně nastavit vysílačku (gt3b s upraveným firmwarem umí ovládat dva regulátory včetně zatáčení volantem).
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak to je dobry ja mam 3 tanky tak to bych mozna taky nekdy zkusil ale zatim auta :-p :-) :OK:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“