Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Project EXO

cores píše:Další příspěvek do freekecu :lol: : Fajnový fotečky HERE


Ta s oranžovým rámem je nádherná. :FINE:
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

Na mem EXOusi i kamaradovi odeslo taky behem par jizd presne na tomhle kole. A schvalne si tipnu jeste jednou, bylo to to vnitrni (vetsi)?
Nahradil jsem ho loziskem AVID Revolution za 29kc a mam klid. Tyhle jsem daval i do Summita a drzi do ted.
Ty blaho a to jsem uz laboroval s hustotou oleju v difech a myslim, ze tady udavane hodnoty oleju se opravdu vyplati.
Na predek jsem dal 40000, stred 100000 a zadek 30000. V porovnani s kamaradovo EXOusem se to neda srovnavat.
Udelal jsem identicke nastaveni reglu pro lepsi srovnani a trakce je nebe dudy. Akcelerace, prujezd zatackama pod plynem a i prudka brzda na vybornou.
Minimalizovalo se toceni auta pri brzdeni do prava a pri akceleraci se prenasi vetsi vykon na zadni kola. Tim padem je akcelerace sviznejsi. Prujezdy zatackama pod plynem jsou ladnejsi a auto se da krasne vest bokem pri mensim mrskani volantikem na ovladaci.
Proste kam ho poslu, tam jede a dela presne to co chci :OK:
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Project EXO

petrH ja bych nani nedával tu kapotu a stčechu jen bočnice aby ten rám vynikl ale i tak je hezká :tleskam:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Project EXO

ne, odeslo to maly vnejsi, zato dukladne, nasel sem z nej uz asi jen 4 kulicky. :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Project EXO

Po vcerejsim pojezdu opet probehla kontrolni rozborka a...

Obrázek

Ložiska jsou komplet zralý na výměnu, vyčvachtaná duralová spojovačka řízení.
Přední duralový držáky spodních ramen ohnutý, ruplý přední parohy a kompletně ohnutá vzpěra předního nárazníku, navíc skoro zrušenej ten přední plech (s tím se asi počítá). Vůbec neslabší místo jsou asi ty šrouby, co na nich držej ramena, ohnutý po kazdý jízdě.

Pravda je, že EXOuše moc nešetřim a taky sem teď trefil betonovej podstavec přímo ze vzduchu po skoku (exo po nárazu letělo asi 2 metry kolmo nahoru a pak na zem)

Co mě naopak zatím drží jsou diffy, ramena, rampa na střeše i zadní křídlo, který prej časem taky zamává. :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

že praskne plast se v tomhle počasí nedivím .. to nemuže nikdy vydržet :) ale ty jejich kovový věci .. to je asi zlo .. hlavně ty držáky těch ramen .. já na exu mám na zadních ramenech pěknou vůli už :|
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

MikuP, tohle si nemel zverejnovat.
Delal jsem taky udrzbu s vymenou cepiku a schvalne jsem se zameril na tve problemy.
No a je to na zabiti. Predni parohy mam ve stejnym stavu jako ty. Praskly presne podle obrazku, spojovacku rizeni jsem menil za tvrzenou AXIAL uz pred 14 dny. Dily F1 a F2 obcas rovnam kladivem, casem asi prejdu na tvrzeny. Na zkousku jsem dil F1 nahradil plastem s zivotnosti asi tak 3 baterii, praskla mrcha. No a jako finale prasklo zadni leve rameno u uchyceni tlumice.
Loziska jsou bez problemu. Pred vymenou za nove jsem je naplnil grafitkou a zatim drzi. Kovove dily u kterych dochazi k reznuti mazu Konkorem ve spreji.
Uz aby bylo teplo, ten mraz dobre zdime penezenku.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Project EXO

Zlatej Blitzer od Tamáje za dvě tisícovky :-D
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Project EXO

Pujč ho Michalovi,dá ti tam střídu a uvidíš tu hromadu trsátek co ti z lesa přinese. :-D

Bohužel,všechno se dá rozflákat. :-p
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Project EXO

:mrgreen:

to kilator: Loziska od avidu uz mam taky na ceste a k tomu nejaky drobny tjuning. Ja doufam, ze uz to snad vychytam. Na druhy strane si nestezuju, protoze vlastne porad jezdim. Krome ty spojovacky nic na okamzitej konec pojezdeni. :wink:

to carlos: zas ji zdrazili, to sem nestih... :-D

to cores: No jo znicit se da vsechno, ale taky si vsimni co tam ma kdo za motor ...
tu 1410 mam ve foffce a totalne sem ojel i prevody na diffu, o kterejch sem myslel, ze sou snad vecny. S tema nasema standard motorama, co sem ted koukal, to ale vypada zatim ok. Sem zvedavej na reference od kilatora az to rozebere.. :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Project EXO

cores píše:Pujč ho Michalovi,dá ti tam střídu a uvidíš tu hromadu trsátek co ti z lesa přinese. :-D


Mozna bych do toho lesa ani nedojel... :CIAO:
Obrázek
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Project EXO

Diferaky a veskery ozubeni jsou v perfektnim stavu. Hlavni prevod 15-50, tak ze docela fofr.
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Project EXO

a jak to ten castle zvládá ? přemejšlel sem že bych na ten 52z spur nahodil 14z pastorek místo původní 12z .
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Project EXO

MikeP píše:
cores píše:Pujč ho Michalovi,dá ti tam střídu a uvidíš tu hromadu trsátek co ti z lesa přinese. :-D


Mozna bych do toho lesa ani nedojel... :CIAO:

Střídu tam mám a jezdí to bájo :-)
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Re: Project EXO

Ono to nebude až na takový prasení jak jsem si všichni představovali, pořád to má atributy buggyny a to prostě uplně na bashing není.
Pokud jde v kotrmelcích tak se ani nedivím zlomenejm parohům a ohnutejm pinům ramen, když to porovnám z dob závodění tak ani speciály na dráhu by to odnesly stejnou bolístkou.
Kdyby T-Bone na to dělali nárazníky tak by se odolnost o mnoho zlepšila, hodně se mi to osvědčilo z ASSA B44 pak se z něj stal tank a přestalo se to lámat při nesmyslný bouračce na dráze.
Ono co si budem povídat kdyby se EXO honilo po pískovým terénu tak se to nebude toliko lámat ovšem, českej les ten prověří kde jakej model :-D
Jsem zvědavej jak se to bude ondit klukům tady u nás kdy začnou taky plakat, že to lámou :twisted:
No pokud se bude jezdit hlavou a tak nějak myslet na to, že je to jen model e že je k tomu mít taky takovej přístup tak by to asi vydrželo víc ale já se znám...taky bych tomu dával po držce :-D
nohajz.rajce.idnes

Zpět na „Axial“