no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

maztekk píše:No.... mapa caňon už je předělaná na nejnovější verzi, nebo se na ní pořád pracuje?

pracuje se a je teďka na řadě,

-----------------------

Can you convert Canyon map? http://spintires.nl/map-canyon/

thanks

This one is in 1st priority position.

-------------------

sleduju to každý den - http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1033 ... ial/page-2

Expedice Opuštěné doly ... modrý Landrover veze zásobu paliva proto je trošku přeložen ...
Obrázek
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

.. video s ukázkou kolik mám přidaných modů vleky na mapě abandoned mines a to nemám odblokovaný originální auta na mapě
https://www.youtube.com/watch?v=Dc5eYk5 ... e=youtu.be[/quote]

Zdravím může mi někdo poradit jak vkládat takto auta navíc do hry a jak to udělat aby se na mapě ukazoval jejich název. Nebo vložit mod vleky abych to mohl okouknout. A je nějak omezené kolik jich lze v modu mít?
Díky za odpověď
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

počet netuším, řekl bych neomezeně/co zvládne tvůj kompl ... já mám na mapě momentálně 17 přidaných nových aut a většina je u garáže a už de vidět, že to neběží tak plynuje když jsem poblíž garáže.

návod
Nakopírovat připravený mod, najet do hry, v garáži vybrat auto jako vlek, připojit vlek přes garáž a pak ho odpojit aby byl samostatný, v tuto chvíli vyjedu ze hry, (stačí jenom do menu) a překopíruji původní soubor xml (například x 4x4 UAZ 469B) stejným souborem, ale ze složky trucks. Pak najedu zpátky do hry a mod je aktivní jako nový auto.

Pokud mapu ukončím tak postup opakuji pouze prvně před připojením modu jako vlek v garáži musím zpátky zase překopírovat soubor xml ze složky trailer
Naposledy upravil(a) no107064 dne 15.02.2015 12:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064 píše:tak tak, udělal jsem abandoned mines a canyon právě kvůli tomu, že původní mapy jsou jen o tom, že jedeš pořád na uzavřenej diff jinak nikam nedojedeš, na poslední verzi jsou ty origo mapy ještě horší, jsem četl na oovee foru, tam někdo psal, že na mapě sopka se jede jen pomocí navijáku ...


A díky ti za ně :tleskam:
Originál mapy mi někdy přijdou , že jsou dělané pro BDSM zaměřené jedince :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Kluci chěl jsem se zeptat. Koukám, že takových jako já je tu celkem dost a přibejvají. Nestálo by za to třeba téma pročistit a nebo rozdělit? :YOP: ? Když je někdo začátečník a shání návod třeba jak dostat do hry mapy, auta a tak tak prohlížet 140 stran je šíklenost. Navíc když na začátku je ještě pokec okolo dema z roku 2014.
Protože je to asi nejvíc rozšířená hra tady nestálo by za to udělat třeba nějaký samostatný téma kam by se dal na začátek nějaký návod na instalaci, nahrání map, aut , popis kde najít XML a jak třeba upravovat (po lopatě) aby se to každej mohl naučit? Dávat tam jen linky odkazy a postupy a pak dál do toho téma dát odkazy na mapy, auta. A tohle nechat jen na pokec? Dotazy problémy a tak??? Chtěl jsem si dotáhnout nějaký mapy ale po přečtení prvních 20ti stran jsem zjistil že asi nebudou aktuální, a ani nevím jestli to je stejné pro origo a nějaký dema a tak...Když se tu pak člověk zeptá tak odpověď "přečti si to..." asi by takový dotazy zmizely...
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Mapu Dakar idem doplnit o komplet subory T813, aby to ludia nemuseli kadejako stahovat na 10x a este k tomu upravovat doplnky, aby sa dala odomknut garaz. Ked to bude, niekde to upnem. Inak dostal som dalsi napad na mapu - bola by postavena okolo masivnej priehrady. Nevedel som, ako na to, no mapa Canyon mi poskytla navod, ako tu priehradu urobit. Povodne som sa snazil urobit teleso hradze ako jeden model, no to sa mi nepodarilo.
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Mapu Dakar idem doplnit o komplet subory T813, aby to ludia nemuseli kadejako stahovat na 10x a este k tomu upravovat doplnky, aby sa dala odomknut garaz. Ked to bude, niekde to upnem. Inak dostal som dalsi napad na mapu - bola by postavena okolo masivnej priehrady. Nevedel som, ako na to, no mapa Canyon mi poskytla navod, ako tu priehradu urobit. Povodne som sa snazil urobit teleso hradze ako jeden model, no to sa mi nepodarilo.


Nechci radit, ale vyzkoušej až ji tam dáš jestli to půjde na mulťák, tatry v mp někdy zlobí a pak to padá jako v kaňonu když přesedneš do 148, ale dát si závod dunama v mp by bylo přece príma. Dost lidí si rádi zajezdí s kamarády, je to větší hlína když můžeš druhého tahat a tady i přeskočit. Jinak opravdu fajn mapa na vyblbnutí.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Mapu Dakar idem doplnit o komplet subory T813, aby to ludia nemuseli kadejako stahovat na 10x a este k tomu upravovat doplnky, aby sa dala odomknut garaz. Ked to bude, niekde to upnem. Inak dostal som dalsi napad na mapu - bola by postavena okolo masivnej priehrady. Nevedel som, ako na to, no mapa Canyon mi poskytla navod, ako tu priehradu urobit. Povodne som sa snazil urobit teleso hradze ako jeden model, no to sa mi nepodarilo.

jestli ti můžu poradit jak jednoduše udělat upgrade mapy dakar s tatrou ... tak rozkopíruj original maz (který potom přidáš k mapě, myslím xml soubor) a pojmenuj ho v editoru když přidáváš "vehicle" "plus točnu modul a vlek" jako Tatra 813 ... když si hráč pustí mapu (bez modu s tatrou) tak se mu tam zobrazí maz + točna a vlek, ale když si nakopíruje mod tatry do ST a přejmenuje xml soubor Tatra 813 tak se ten maz zobrazí jako tatra a nepřemaže originální maz na ostatních mapách

Tím by byly vyřešeny případné problémy v mulťáku, kdyby tatra zlobila.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

korvetak píše:
V12 píše:Mapu Dakar idem doplnit o komplet subory T813, aby to ludia nemuseli kadejako stahovat na 10x a este k tomu upravovat doplnky, aby sa dala odomknut garaz. Ked to bude, niekde to upnem. Inak dostal som dalsi napad na mapu - bola by postavena okolo masivnej priehrady. Nevedel som, ako na to, no mapa Canyon mi poskytla navod, ako tu priehradu urobit. Povodne som sa snazil urobit teleso hradze ako jeden model, no to sa mi nepodarilo.


Nechci radit, ale vyzkoušej až ji tam dáš jestli to půjde na mulťák, tatry v mp někdy zlobí a pak to padá jako v kaňonu když přesedneš do 148, ale dát si závod dunama v mp by bylo přece príma. Dost lidí si rádi zajezdí s kamarády, je to větší hlína když můžeš druhého tahat a tady i přeskočit. Jinak opravdu fajn mapa na vyblbnutí.


Přidávám mapu Canyon pro legacy, bez tatry aby to nezlobilo v mulťáku. (pokud to někdo chce hrát na starší (ne legacy) verzi, tak v hex editoru stačí přepsat ,V3 na uz3
Mapa je bez objektů takže nakopírovat objekty z původního canyonu

http://ulozto.cz/xUZFqGZw/canyon-bez-tatry-rar
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Upravena mapa je tu :
http://ulozto.sk/xACZzmFt/dakar-rar
Do mapy je pridana T813 a vsetky jej doplnky, nahradza MAZ-a.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Maztekk:co je to prosímtě za mapu na těch fotkách? Mě jde jen ten Canon,stáhnul jsem tu verzi 11.1.15 z ulož-to.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

http://www32.zippyshare.com/v/HwXE4LVP/file.html

Jedna ze tří map předělaných do nejnovější verze hry :OK:
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Dobré jak mafia v ST :mrgreen:
Obrázek
Kdyby někdo měl hlad při tom cestování lesem je tu polní kuchyně :FINE:
Obrázek
https://yadi.sk/d/1ftEwJ-neh2Nr
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Neví někdo jestli je předělanej GAZ tigr do novějších verzí?

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“