Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

hele kdyz si koupis pshcko v rempu tam to prodavaji 1x2m tak muzes sem tam i neco pokazit jeste ti toho kopice zbyde :-D :-D tam by ses to naucil skvele mas toho 2 m na uceni :-D ja ted delam boudu a uz premyslim jak udelam korbu takze to jak jsi psal s tim ze vidis skoro hotovo to je asi kazdyho pripad jak se znam tak uz brzo vyjedu s nedodelanym autem viz tohle s tim jsem tenkrat taky jezdil
Obrázek
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

S lupínkovkou jsem to nikdy nezkoušel, ale co trvá 3x dýl to 3x víc těší...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

a zkousel jsi nekdy odvrtavat misto rezani :-D :-D az pak me napadla lupinkovka :OK:
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

odvrtávání mě napadlo jen v kombinaci se 3 mm :-D to jsem ale pak vzdal....z toho tak bolely prsty a nic z toho
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Zkusil jsem kdeco, ale teprve teď mi Ježíšek (asi jsem byl fakt moc hodnej) krom policejní boudy na prehistorickém podvozku zralému ke genezi na rally dodal i mikrobrusku a teprve poznávám co to umí, ale už jsem to měl měsíc půjčené - na psh - jen ta frézka to je věc, ale ujede to a člověk je v prd.......

Takovej olamovák, pilkníky různých tvarů, šmirgl v kombinaci s úhelníkem, pravítkem a kalkulačkou... Napsal bych kam se hrabou, ale přišla by odezva v čínském jazyce a ty my fakt nedáme, v tom fofru co dokážou a v poměru cena výkon...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:-D hustý wolffe

já teda žiju s představou, že to namaluju, obkreslim, vyříznu zlamovákem odlomim vobrousim přilepim zabrousim překytuju díry vybrousim fouknu plničem přebrousim do zlatova fouknu plničem fouknu základem fouknu barvou fouknu lakem lakem lakem lakem a mezitim wolff udělá nárazníky a jezdim. Ne?

samozřejmě to celý bude trvat dlouho a psh jsem v životě nedržel v ruce (akorát nějakou protipožární ceduli, to možná psh zrovna bylo) tak se moje představy asi trochu liší od reality se pozná

... wolfíku, revell, to jako třeba tenhle? Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

jj to je presne ono timhle lepidlen lepim ty pomalejsi spoje ostatní vterinak stredni :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Míro-za sebe navrhuji před kastlí zkusit něco jednoduššího.Já třeba zkoušel bednu na nářadí(eletroniku),uvidíš jak se to chová,řeže,brousí,vrtá...Tot pouze mé bídné zkušenosti.
Jinak nové 15kg servo 3 vyjíždky a dnes nereagovalo,tak jsem rozebral(servo vůbec poprvé!) uvnitř kaše maziva a vody,vyčistil,vyfoukal,vysušil,namazal a je jak nové-na mě obrovský úspěch :tleskam:
A celý večer jsem dělal linky,chtěl jsem podrazit nápravy kvůli lepší činnosti kardanů, rozvor,ale tím zkracujete rozvor,takže vše znova.Ono se nezdá,ale pokrácení tyčky linku o 1-1.5mm se projeví na gemetrii auta o 3mm!Takže hotovo,ale tímpádem jsem nestihl dodělat LPG nádrž místo rezervy,jedu tedy s holým zadkem(doslova :-D ).Snad v týdnu.13h Složiště :BYE:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

rubikone hodne zdravi k tvym 84. narozeninam :BYE: :BYE: ja jsem si myslel ze jsi mladsi :-D :-D pubertaku :-D :-D
Naposledy upravil(a) wolff dne 06.01.2014 19:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: FreeKec

Wolffe,takhle mě prásknout :-( No já to jako chlap přežiju..... "Už nám není ani 35" :-D
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Já se přidávám taky ke gratulaci. Všechno nej a hlavně to zdraví, aby jsi mohl neustále trajdat z modelem :-D :BYE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

s timdle dete na gerontopsychiatrii.

tak neska sem se nasral. ztratil jsem pulku kardanu kdyz se mi druha pulka obligatne ukroutila, 3x mi z turkokloubku vyskocilo rizeni a nez to nejak zpravovat aby to jelo tak si dam asi od jezdeni pauzu. bojim se ze to bude na dyl a na konci se vyklube poradnej podvozek spolu s novou boudou, interierem s funkcnim volantem palubkou s DVD, razenim :-D scale 3 ramenny disky sakum prdum osvetkenim no zkratka range rover '87 jak se slusi a patri. 99% vseho si vyrobim sam pac budu rad kdyz zena pusti vatu na nejaky ty trubicky, zavitovky, kloubky, loziska, speeda eco tlumice flajsku :-D a sem tam az po usi

jezdeni s hucici prevodovkou nacatym motorem a s lexankou pripadne kartonkou uz me neba. komu.budi nazivo chybet muzem si vymebovat soukromy fotky. kdo diky me absenci zacne znovu jezdit tomu to preju. howgh zejtra de na stul pod sroubovak
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

no konecne jsi uznal ze jsi to zhuntoval na kasi :-D :-D tak uz do toho rizni tesim se na znovuzrozeni :hura: a co uz mas psh? jinak nic neudelas :OK: kdyz na to ted vlitnes tak v nedeli jezdis :HOPS:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Rubíku taky gratulace :BYE: Kluci kdyby byl víkend počasí,vyrazil bych někam ven,co třeba sobota vypadnout z Budějc?Co ta lokace jak jsme o ní mluvili včera-Vrábče zastávka nástup,po turistický trase k Vltavě,je to tam fakt pěkný a vybijem aspoň víc jak jednu baterku.Nebo aspoň ten Římov,jak už jsem byli,jsem pro cokoliv :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

fando ty si teda. ohlasim ze auto rozeberu a nebudu chvili jezdit a ty hned jak ses pristupnej vsemu. ses nerad vis to.


...zejtra jdu koupit naky spreje, barva to je zaklad, plnic, nejakou barvu na sasko (nejak tu frci barevny ...), taky najdu merkur a bude se vymyslet nejdriv funkcni podvozek. uvidim zkusim riznout i do slavneho psh.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“