Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Kua, na tie menu mapy som zabudol :oops: . Poobede dodam.
Ad chybajuce textury v mapach - vyspecifikuj prosim, o ktore mapy ide a co vlastne chyba (tipujem, ze sa bude jednat o strkovu cestu v mape The Tunnel), snad sa s tym bude dat nieco urobit. Najlepsie je napisat nazov mapy a dat screenshot. Prave toto moze byt sposobene nekompatibilitou 110115 a latest stable. Textury terenu a cesty boli vyrobene pre latest stable, takze nie je mozne zarucit, ze budu fungovat aj vo verzii postavenej na Legacy, resp. 110115/160115.

Edit :
Tu su tie dds mapy : http://ulozto.sk/xza6Sypc/maps-rar
TATA007007
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 04.05.2015 10:59

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12:
Máš to v oku - je to The Tunnel a je to ta cesta. Ale to je drobnost, to neřeš. Nastaly však jiné komplikace... Přestal korektně fungovat přechod noc - den. Mapa (kterákoliv- původní, Tvoje...) začne klasicky ve dne, poté proběhne noc a druhý den je totální tma. Zkouším vložit obrázky ale asi z toho nic nebude.
Já jsem po přečtení 170-ti stran fóra nabyl dojmu, že verze 110115 je v současnosti ideální východisko, než si aktuální verze "sedne", ale možná se to už stalo a já zbytečně otravuju. Je tedy čas na přechod? Jsou pro aktuální verzi upraveny i starší custom mapy?
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

110115 je uz pristara. Fakt by som nainstaloval Latest Stable (130415) zo Steamu, chodi to uz vcelku dobre, ma to zopar problemov s bahnom, no nie su nejako katastrofalne. Fakt odporucam.
Ako nudzove riesenie sa da pouzit aj 160115, ta tiez funguje dobre. To striedanie dna a noci nechapem, nemam tusenia, co to sposobilo. S tym Ti teda pomoct neviem - jedine tak, ze to cele preinstalujes a pred prvym spustenim vymazes cache v Users\meno_uzivatela\AppData\Roaming\SpinTires
Ale bacha, prides o savegame a budes musiet ist komplet od zaciatku vo vsetkych rozohranych mapach...
TATA007007
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 04.05.2015 10:59

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12:
Ano, přejdu na aktuální verzi.
Jinak hraju GES a jsem v koncích. Je možné, že přehráním původních aut lze znemožnit odemčení garáže? Mapu mám odkrytou a mám gazíka, Tatru 813 s cisternou a T 813 holou bez jakékoliv nástavby. Na jiné auto jsem nenarazil. S tímhle odemknout garáž neumím...
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Ked s Uazom prejdes po hradzi priehrady, hned za nou odbocis dolava, vyberies zahalovak, v jednom z hangarov by mal byt Ural s garazovym navesom. S nim potom prejdes spodnou cestou pod hradzou, nasledne cez mociar (ano, da sa to aj s navesom, ale musis byt sikovny), nasledne prebrodis jazero jeho okrajom a odomknes garaz.

EDIT :
Uz som na to dosiel, preco nemozes odomknut garaz v GES :
V mape su 3 auta :
MAZ - ja osobne ho nahradzam s T813, subory pre Tatru su sucastou mapy, pretoze toto auto tam ma dolezitu ulohu v podobe cisterny a ked treba, tak aj vyprostovaka (ta T813 ide absolutne vsade)
Uaz - ten nenahradzam, je povodny a nahraditelny
Ural - tento nesmies nahradit, pretoze ma ako prislusenstvo tocnicu (kraz_tractor) a natvrdo nastaveny garazovy naves (trailer_tent). Ked si namiesto Urala das ine auto, ktore nie je kompatibilne s tymto garazovym navesom, tak to neuhras, pretoze neodomknes garaz...
Z toho potom vyplyva, ze z adresara MEDIA\CLASSES\TRUCKS vymaz svoj subor ural.xml, kraz_tractor.xml, trailer_tent.xml, vymaz cache a zacni mapu odznova.

Preto este upozornim, ze ked nahodou budes hrat RailRoad Buildera, nenahradzaj ziadne auta okrem Uaza. Mapa je postavena specialne pre T813, T148 a V3S. Uaz nie je podstatny, mozes pouzit cokolvek.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Geocaching s H3 limuzinou :-D
www.youtube.com/watch?t=868&v=Xb06IhHve5c
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 Se divím že se to nezlomilo :-D
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Děkuji moc V12 za konverzi mapy ...
Ale mám tu další auto které sháním ... UAZ 452 nebo nějaké verze tohoto vozidla na poslední verzi, našel jsem jen úplně na ty starý verze a ty tam nemají v xml položky blending abych to mohl protáhnout convertorem na mody aut
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064 píše:Děkuji moc V12 za konverzi mapy ...
Ale mám tu další auto které sháním ... UAZ 452 nebo nějaké verze tohoto vozidla na poslední verzi, našel jsem jen úplně na ty starý verze a ty tam nemají v xml položky blending abych to mohl protáhnout convertorem na mody aut


nech sa paci: http://ulozto.sk/xtBc23ny/uaz-452-rar :mrgreen: ,ale asi bude treba upravit podvozok.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

NOVINKY od Kopavla 8)
Dam to sem v anglictine - jste sikovny, urcite si to prelozite ;)
Zdroj novinek: https://vk.com/spin_tires_ru?w=wall-55979692_232016
OFIKO NOVINKY: http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1103 ... ip-assets/
UKAZKA "MOD WORKSHOP WIP": http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1098 ... -1st-look/

Welcome responsive!
For a long time there was no update, so ...
Programmer I'm still the only one, but a few good artists are now filled with hard / rework / enhance the game:
- Added Kirovets-700 MAZ-537 (HC Anton Smirnov continues us to provide for them sounds )
- Redesigned wheels to the Urals, MAZ, KamAZ
- Now reported separately KAMAZ-6520 and 6522 (improved suspension)
- Redesigned Ural make both versions of the model 4320. It is another option of logging crane!
- Procured a number of modules for which the game is not yet implemented component (crane bus watch, ZIL-131)
Currently fully occupied tools for creating mods (ie TZ consumers all ready - tools specifically for creators of * * mods). I tried a few options / approaches (the first was to make the super-graphics editor). As a result, we will be able to view the game and fashion editor, but editing will still be in the text editor! (As decided because personally I would not use the graphical editor - as a result he would remain forever underdeveloped and uncomfortable).
It was for him, and I am now writing plug-ins that will facilitate the creation of mods.
Just made some improvements to the graphics, physics, performance optimization and interface, some fine-tuning on the cards.
In general work in full swing, the next update should come out in a few weeks.
All successes and thank you for your attention and understanding!

A nejake obrazky ( urcite jste je uz videli ):
Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

S tymto by sa islo na kesky :

http://spintires.nl/quad-bike/

Ked to vidim, tak premyslam nad novou GC mapou usitou prave pre tuto stvorkolku.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Obrázek

Buď pochválen pan stvořitel, zatím se mi to tam kdesi moc líbí :FINE:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

:-( maztekk - co jsi to objevil???
To vypadá jako o zem rozplácla kosmická lod "Star Trek" USS Enterprise. :mrgreen:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

To co v Tunguzskom krateri strazi armada :mrgreen:

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“