Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Myšlenka dobrá, funkce ve finále naprd ale drželo tam dobře :mrgreen:

Obrázek
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

I Tatra ho nakonec ztratila, ale zajímavý vlek, hlavně to že se dá vozit samostatně dřevo a na autě něco jiného.
Obrázek
Obrázek
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Zdravím vespolek,
ten Peterbilt 379 se koukám odpojuje všem. Já ponechal k použití pouze samostatnou nástavbu na dříví jen na náklaďák a origo nástavbu na kraze (na dlouhý / krátký dříví) + origo dlouhý oplen ( myslím, že se tomu tak říká). S tím funguje OK. Pak jěště funguje s návěsem " sortimentovoz" od nějakýho Kamaze. Ten taky bere dlouhý klády. J.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Kto chce, moze pozriet ako ist na vodopad :
www.youtube.com/watch?v=_UMZxdj6Uf4
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

jaryn píše:Zdravím vespolek,
ten Peterbilt 379 se koukám odpojuje všem. Já ponechal k použití pouze samostatnou nástavbu na dříví jen na náklaďák a origo nástavbu na kraze (na dlouhý / krátký dříví) + origo dlouhý oplen ( myslím, že se tomu tak říká). S tím funguje OK. Pak jěště funguje s návěsem " sortimentovoz" od nějakýho Kamaze. Ten taky bere dlouhý klády. J.

Já bych ho za to odpojování nezatracoval. Přidal jsem si addony do Tatry 813 a táhám ho za ní, je dobré že si můžeš vzít palivo nebo servis sebou když víš že to je náročná trasa a máš pořád 4 body na úkol, jediný problém je že neumí podélný zkrut auto-vlek. Takže nahoru dolů se láme dobře, do zatáček taky, jen když je velký podélný zlom tak je jakoby tuhý, ale utrhnul se mi jen jednou když jsem se zaseknu někde o strom nebo skálu v mapě Blackwater Canyon. Jinak drží dobře. Tady mám kousek z té mapy, to utržení jsem zrovna nenahrával. Tam se servis a palivo cestou hodí.

https://youtu.be/L7q-pu5znCQ

Pokud někdo chcete vyzkoušet na Tatře 813 tak jsem dal do xml.:

<LoadLogsShort2 Offset="(0.0; 0; 0.0)" />
<LoadLogsDual ParentFrame="frontbone" Offset="(-0.7; 0; 0.0)" />
<LoadLogsMedium2 ParentFrame="frontbone" Offset="(-1.0; 0.0; 0.0)" />
<PeterbiltLogCart Offset="(-0.35; 0.0; 0.0)" />
<BruteMedLogTrailer Offset="(-4.43; 0.95; 0.0)" />

A do JSGME ho dám první a Tatru potom. Když drží za Tatrou bude držet i za Peterbiltem.

Obrázek
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Korvetak :
Mozes prosim Ta niekde upnut tu T813 nadstavbu na kratke drevo ? Celkom by sa mi hodila.
Diky.
Uživatelský avatar
ChacharTom
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 23.05.2015 21:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Zdar synci měl bych dotaz chtěl bych k 813 tu odtahovku z mazu a mýt z toho takovou AV 15 co musím přepsat či pozměnit díky :)
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:Korvetak :
Mozes prosim Ta niekde upnut tu T813 nadstavbu na kratke drevo ? Celkom by sa mi hodila.
Diky.

Tu nemám u tatry je od Peterbilda LogCart díky přidaným addonům do xml. si ho může brát i tatra jen přední mám výfuk nahoru se skříňkama z kamaze 44108 a 44118 jako samostaný addon k přidání před návěs nebo korbu. Mám rád lauf nahoru tak jsem si ho naklonoval a ta korba od peterbildu je krátká tak aby se vyplnil prostor.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

ChacharTom :
Na MAZ-e je ta odtahovkova nadstavba velmi siroka, takze na Tatru nepasuje. Uz som to skusal a vyzeralo to straaasne.

Korvetak :
Diky za tip.
Uživatelský avatar
ChacharTom
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 23.05.2015 21:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12
díky to mi nedošlo :)
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Zdravím všechny příznivce ST,

Mám jeden problém a nevím kde je zakopanej pes. Poprosil bych o případnou radu.

Snažím se splnit úkol týkající se naložení 20 klád a odvezení na pilu. Myslím, že je to "sbírám kde se dá".
Hra origo, vymazáno od módů, vymazáno appdata, pročištěno c-cleanerem a i znova nainstalováno. Mapa Pobřeží, kde je skládka s "volnými kládami" za mostkem u asfaltky. Když naložím 2 dlouhé klády ručně a pak kliknu na myš, mám naloženou fůru dlouhého dříví = 6 bodů na pile,zbyde mi ale jen jedna dlouhá kláda, se kterou už nic nenadělám. samotná je k ničemu. Pak jsou zde střední klády (1x3 a1x4) které po naložení 3 ks a kliknutí na myš dají na pile 4+4 body. Zbyde jedna střední kláda- samotná na nic. Pak je zde cca 7-8 krátkých klád, které po naložení 6-ti ručních a následné kliknutí myší dají jen 2 body na pile. To je celkem 16 bodů ze samostatně naložených klád. Kde mám vzít zbytek? Zkoušel jsem jestli se nějaká kláda po čase nedoplní ===NIC, zkoušel jsem dovézt ze skladu s automatickým nakládáním klády, ty vyložit a naložit zbylé tři (ručně) na původní fůře na jiné auto a dovézt na pilu==== nic.Tak kde je chyba? Mapu jsem kdysi celou odkryl, auta všechna odmenkl i s garážemi. Nemusí to být znovu při plnění tohoto úkolu? Nebo je chyba , že to vozím na jednu pilu? (16/8 bodů) a na druhé nic nemám? U jiných úkolů to po mě nic takového nechtělo. Zkouším to už cca po 7 a stále nic. Díky za případnou radu. Jaryn

P.S: ještě bych poprosil jak splnit úkol instalatér. Jezdím s uazem kolem hajzlíků a nic. To by se z toho člověk fakt po...l :-)
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Jaryn: Ja uz si to poriadne nepamatam ale myslim za som to splnil na pobrezi kde su dve pily a dve nakladacie miesta(myslim na rucaka) a odviezol na obe pily ;-)
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

korvetak :
Tak uz to mam poriesene. Z balicka som vybral tu nadstavbu, pohrabal sa v XML-kach a vysledny efekt je ten, ktory som chcel - na nadstavbu sa daju nalozit standardne kratke klady.

Trochu som sa ale pohral s texturami, nakolko take obyc sedive sa mi to nepacilo :

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

jaryn píše:Zdravím všechny příznivce ST,

Mám jeden problém a nevím kde je zakopanej pes. Poprosil bych o případnou radu.

Snažím se splnit úkol týkající se naložení 20 klád a odvezení na pilu. Myslím, že je to "sbírám kde se dá".
Hra origo, vymazáno od módů, vymazáno appdata, pročištěno c-cleanerem a i znova nainstalováno. Mapa Pobřeží, kde je skládka s "volnými kládami" za mostkem u asfaltky. Když naložím 2 dlouhé klády ručně a pak kliknu na myš, mám naloženou fůru dlouhého dříví = 6 bodů na pile,zbyde mi ale jen jedna dlouhá kláda, se kterou už nic nenadělám. samotná je k ničemu. Pak jsou zde střední klády (1x3 a1x4) které po naložení 3 ks a kliknutí na myš dají na pile 4+4 body. Zbyde jedna střední kláda- samotná na nic. Pak je zde cca 7-8 krátkých klád, které po naložení 6-ti ručních a následné kliknutí myší dají jen 2 body na pile. To je celkem 16 bodů ze samostatně naložených klád. Kde mám vzít zbytek? Zkoušel jsem jestli se nějaká kláda po čase nedoplní ===NIC, zkoušel jsem dovézt ze skladu s automatickým nakládáním klády, ty vyložit a naložit zbylé tři (ručně) na původní fůře na jiné auto a dovézt na pilu==== nic.Tak kde je chyba? Mapu jsem kdysi celou odkryl, auta všechna odmenkl i s garážemi. Nemusí to být znovu při plnění tohoto úkolu? Nebo je chyba , že to vozím na jednu pilu? (16/8 bodů) a na druhé nic nemám? U jiných úkolů to po mě nic takového nechtělo. Zkouším to už cca po 7 a stále nic. Díky za případnou radu. Jaryn

P.S: ještě bych poprosil jak splnit úkol instalatér. Jezdím s uazem kolem hajzlíků a nic. To by se z toho člověk fakt po...l :-)


Vau, právě si se stal hardcore hráčem :tleskam: Taky jsem to zkoušel plnit vše, mám tu takový papír co vše mi ještě zbývá a toto splněné nemám :-p
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Zdarec, mám dotaz, nejspíš na V12
Jak se dávají kameny (smallrocks) na cesty? Jde to přes distributions? nebo to blackwater dává ručně? hádám že to musí jít přes distributions.

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“