Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Díky za komplexní foto Míro, moc si mě potěšil a už se těším až to budeš mít kompletní :OK: Ty gmade gumky vypadají třeba dost traktorově ale zase hodně vyjedou a to mají přijatelnou šířku a průměr. Scx nápravy bych osobně nechal, myslím si že k velkému a popř. i těžkému modelu sednou víc a hlavně i víc vydrží.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Yota šířka cca 185 mm hex-hex ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tyyyyy vole.

Brutální vojeb naměřit linky :-D strašlivá pakárna. Mam moc nahoru fífo na kardan, musim to eště doladit. Nebo to nechám, ať se to třeba posere :FINE: na funkci to asi nemá vliv...

rozhodně je to nějak nakopnutý. Vypadá to jako naprcaný.

Obrázek

ovšem při max propružení se dostaneme semhle...

Obrázek


...a semhle

Obrázek

takže to asi holt tak zůstane. Z těch axial tlumičů na zadku vyhodim dorazy a od toho čekám ten chybějící půlcenťák, aby zadek eště o chlup zalezl do podběhu.

V pseudoterénu to vypadá takhle

Obrázek


tady je vidět, že zadek ještě snese odstranit ty dorazy:

Obrázek
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Range Rover Classic

pěkny, ale chtělo by to kratší tlumiče tak o 1cm a nebo měkčí pružiny
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Moc pěkný Míro. To ještě časem doladíš. Nejde přeci hned odstranit všechny mouchy. Nechceš to přivést na závod? Že by jsi ten krásný lak hned pěkně opatinoval :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no, tlumice nejaky vyzkousim a dyztak pudu do gmade, jen zvolit spravny dylky. jde mi o to scale ecpedicni houpani. s rubiconem jsem se mohl splhat po zdi a kluci kroutili hlavama a prevracelo se jim to na rovine. tak ted budu asi s nima :-D

rozhodne to ted potrebuju rozpohybovat abych videl, jak to pracuje a mohl tomu jit naproti.

s kastli dolu rozhodne nepudu, to musim poresit tlumicema. ale vyhodim ty dorazy a vono to takhle (dylka) mozna i zustane. kdyz pohledas videa trochu liftnutejch classicu, tak to zadni kolo vysouvaji stejne jako na fotce vys - to se mi libi a proto sem vlastne i vybral tuhle stavbu ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

.... na zavody k tobe se tesim a na draze se rozhodne potkame. ale driv se uvidime na kleti, do ty doby to pojede, eletrika, blikani, sviceni, fm radio (ano, volba stanic a volume ovladane z vysilacky....) zataceni volantem to asi teda este nebude, tapecirunk na strese snad ale dodelam a rozhodne to pojede ;-)

uz jsem s tim konfrontoval zenu a snad nepotahnu na zadech petikilovy auto a dite k tomu :-D ... vidis, du to zvazit to sem zvedav.

muzete si tady a neebooo v duchu tipnout, kolik to vazi (s kolama, 2 lipolkama, reglem, prijimacem a tak jak vidite. vecer zvazim. ja tipuju pet kilo a styrycet vosum deka ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Konec sázek - 4.84.
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Range Rover Classic

Pěknej macek. Můj Hilux má bez hardtopu a zahrádky 3,75 kg.
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:hura: hosi hosi hosi UZ TO JEZDIIIIIIII (to mi pripomina analogii, v indii se prodava nejaka verze nasi triapulky pod nazvem YEZDI)


vse je prilepeno oboustrankou, jen haubna maskovackou :-D ... narazniky jsou jen namordovane, nikoliv prisroubovane, uchyty kastle nejsou, ovsem zazitek po pul roce bez expe je paradni...

vidim, ze bych mel stihnout Klet.. doufam, ze se svyma kolama a kardanama, znasilnuju tyhle dily tady Wolffovi a neska mi jeho pani naznacila, ze sem drzej a mel bych mu je vratit :-D ;-)

noo a rano hodim nejaky fotky co sem nasmoustal telefonem, bude li to k tomu
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

by jeden neřek, co za práci je vyndat z mobilu kartu a dát sem pár fotek, když byl rangee venku. Zatim vše opravdu jen tak posazené k sobě, čekám na elektro, toho bude solidní chomáč tak aby se to vešlo tak musim počkat i se servem na volant atd.

tak schválně, co myslíte s tim zadkem, když je to takhle vidět v pohybu? kratší tlumiče? Vyhodit ty dorazy? Plácnout se po kapse za Gmady? :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Máš to moc pěkný Míro.Možná by to maličko níž sneslo, ale to bych řešila ž časem.Ještě bude řidič a další věci. Narazil jsem na pěkné video https://www.youtube.com/watch?v=YK_hXPfdk9o&feature=share
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Re: Range Rover Classic

Kastlička moc pěkná ale fakt bych to zavěšeni udělal vic reál. A jediný co je škoda že jsi to neudělal jak jsi uvažoval na začátku vlákna jako v Bolivijském speciálu.
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:OK: :-D vono nemysli si, až tu kastli "vojezdim" a vydrží nerozpadlá, třeba druhou inkarnaci bude mít právě červenou s nápisem I Love My Septum nebo jak to tam má...

myslim, že gumy DirtGrabber budou ještě o fous menší, než tyhle DickCepek, ale nevim, jak dát kastli níž. Mam to naměřený na nárazníky i na baterky pod podlahou atd atd. Kratší pružiny by zas dovolily těm bambulím (rozuměj axial nápravám) narážet do rámu - je třeba to zkusit, něco tu mam, tak to prubnu

...a nebo si na to zvyknu, což si myslim nastane nejpravděpodobněji, protože takhle to aspoň i celkem solidně jede a hlavně se to luxusně houpe na nerovnostech. Kupodivu i boční náklony celkem v pohodě, výjezdy super, sjíždět se ovšem bojim :-D :-D a jak je to vejš, nedřou se porád prahy.

A když má classic trochu lift, tak to prostě takhle šíleně vypadá. Hle, to je skritek (skritku sorry kradu ti videa. Ale budeš slavnej, tady to moje vláknou čtou samý lepší, samý intelektuálové, né jen tak ňákej hej počkej). Tu střechu z nějakýho diska nebo co to je tam snad už nevozí:

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=Cr2PBtQErqQ[/youtube_url]
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Bifiho babička mi opět povařila nárazníky, tentokrát do finální podoby. Je fakt hustá, vzhledem k jejímu zasloužilému věku a tak vůbec celkem s tim COčkem umí. Takže ještě jednou převeliké díky a můžeš se kochat, jak budou slušet Rangeemu.

je to nějaký rozmazaný, asi jak to fotim poránu :-D a šup s tim na auto. Ale musim do posraný práce no neska bych vážně radši nárazníky :arrow:

Obrázek

Obrázek

Zpět na „SCX10“