Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Napadlo mě udělat si pod auto takovou kozu, aby nestálo na gumách a ty se neplacatěly. Nepředpokládám, že z toho někomu spadne brada na zem (je to můj první PSH výtvor a barvu jsem taky nevybral zrovna dobře) Ale ve finále jsem spokojenej a mám radost, že jsem to vysochal sám.
podstavec
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Pěkné a barevně sladěné. :hura:
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial SCX10 z Potštejna

barva je dobra, servisni oranz ;-)

..akorat ja jsem zastancem podpirani veprostred pac tohle furt macka na tlumice, tedy pruziny furt trpi. podepres na tom stverci pod motorem = vyvesi se ti napravy a nemackaj gumy. ty mas ted jen pulku hitparady :-)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Mira píše:barva je dobra, servisni oranz ;-)

..akorat ja jsem zastancem podpirani veprostred pac tohle furt macka na tlumice, tedy pruziny furt trpi. podepres na tom stverci pod motorem = vyvesi se ti napravy a nemackaj gumy. ty mas ted jen pulku hitparady :-)

Tak třeba někdy příště :-) Nenapadá mě, jak to podepřít, aby to bylo dostatečně stabilní.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Pro někoho jsem možná právě objevil Ameriku, někomu možná příjde tenhle odkaz vhod. Nicméně, já bych si tam dovedl udělat radost. :MORE:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Axial SCX10 z Potštejna

:tleskam: to bych ve sportce musel vyhrát opravdu hodně, ale obrázky jsou tam pěkné, to jo 8o
bflmpsvz
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Dnes jsme podnikli asi 1,5 hod Expedici s rodinkou. Malej pišišvor byl nadšenej tak, že zapomněl i na jídlo :-D
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Taky se mi nelíbí to původní řešení parabol ... mohl bys prozradit, jaké paraboly jsi použil ? Přemýšlím, že bych to také předělal - ještě to nemám nastříkané, takže se ještě můžu rozhodnout, jak dál. Ale to lepení přes tenké pásky oboustranky rozhodně ne.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Zavolej do š-hobby v Hradci králové http://www.s-hobby.cz/ a chtěj paraboly pro Axiál Wrangler. Obě stojí 160kč. Já jsem lexan musel vyřezat, protože jsem původní paraboly lepil vteřiňákem a totálně jsem to pokakal. Nyní to mám tavkou. Zatím naprostá spokojenost.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Mám takový dotaz. Na axíku mám klasické origo gumy a zajímalo by mě, jak se změní jízdní vlastnosti při přezutí třeba na tyhle
Jestli se prostě ta investice vyplatí. Díky
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Axial SCX10 z Potštejna

plutoone84 píše:Zavolej do š-hobby v Hradci králové http://www.s-hobby.cz/ a chtěj paraboly pro Axiál Wrangler. Obě stojí 160kč. Já jsem lexan musel vyřezat, protože jsem původní paraboly lepil vteřiňákem a totálně jsem to pokakal. Nyní to mám tavkou. Zatím naprostá spokojenost.

Díky ! :OK:
Uživatelský avatar
Kafina
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 12.09.2014 22:10
Bydliště: MIMOŇ

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Ahoj jsou super pročetl jsem komplet stavbu TACOMY od ( PitaW ) a byl jimi unesen mám je na Honču čtrnáct dní zatím jedna expedice a super samá chvála ale rozhodně bych je nelepil budeš asi dost dovažovat. Ahoj L.
AXIAL- SCX 10 HONCHO
http://xjr1.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Napíšu Ježíškovi i o disky
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Dnes mám za sebou první velkej crash. Auto šlo nesčetněkrát přes boudu. Naštěstí to bylo na měkkém povrchu. Jediné, co povolilo bylo jedno oko na předním linku. Našel jsem kus vázacího drátu, zalátal a dojel jsem v pohodě. Opravdu koukám jako puk, co auto vydrží. :hura: Trochu jsem pokročil se zadními světly. Není to nic světoborného. Ale jsem spokojenej. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, co to umí s PSH a vysochala nějaké hezké koncovky, byl bych spokojenější :-) Také mi přišla Rampa svítí superbombasticky. Tudíž auto poputuje k LEEmu pro ochranný rám.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial SCX10 z Potštejna

joo kdyz ja mel prvni velkokutaleni s rubiconem, byl jsem div ziv co dole najdu. a nasel jsem zase rubicona tak good :-) .

akorat pri dalsim a dalsim kutulaleni jsem zjistil, ze je vhod mit hlinikovou paku od serva. ta na ty kotrmelce totiz trpi, kdyz je plastova, rana do kola pri kotrmelci hned ten tisicihran protoci a uz nezatacis... ;-)

Zpět na „SCX10“