Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

No haled ja tam mam ty cerne a de to do velkeho kryzeni
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

jde o to že ten origo černý má dle junfac návodu ty díry pro uchycení linků pod sebou. Potom se mi stávalo že náprava je zakloněná dozadu, proto jem upravoval délku linků a nakonec došlo i k výrobě těchto držáků kdy spodní díra je o 5 mm předsunutá aby se náprava srovnala. Vyfotím to lépa aby to bylo vidět.

V této podobě jsem se 4-linkem spokojený a je funkční dle mojich představ
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

ahoj, nebylo moc času a to mě dost mrzelo, protože už bych rád jezdil, ale tento víkend jsem si řekl že to musím dodělat. Mám kompletně hotový podvozek včetně řízení. Stále jsem přemýšlel nad umístěním serva řízení aby nevadilo křížení, proto jsem ho na nápravu nechtěl.

Chtěl jsem ponechat ten chránič difu, protože když jsem ho viděl jak je osekanej, tak vím že se mi hodí. Ořezal jsem ho na nejnutnější velikost a dopadl takto
Obrázek

umístění serva
Obrázek

přední a zadní linky včetně uchycení
ObrázekObrázek

a takto vypadá řízení při maximálním vykřížení
Obrázek

jak říkal Pavelini: vše se musí odladit tak aby to bylo perfektně funkční. Já jsem v tuto chvíli naprosto spokojený s celou prací jak na 4-linku tak na výšce převodovky. Pro mě to je opravdu pecka.
Obrázek
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Krasa 8) Haled kdyz ti tlumy predni naprava zatecejiti kola :?:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Obrázek
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

Majlo: díky, jj ale natočí se jen o 2 mm délky tyče řízení, což beru jako přípustné. Ale to je právě to že není servo na nápravě. Pokud budeš chtít pošlu ti ten držák serva u difu, mě se neosvědčil, právě kvůli tomu křížení nápravy...

Cores.... Díky, občas si jak Pat opravdu připadám :mrgreen: :mrgreen:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Myslím,že jsi z HL vymáčkl dost % navíc.
Až půjdem jezdit,ti to omrknu,protože moje HL si zaslouží repásnout za tu službu co mi dalo.
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

chtěl bych se podívat někam na ty písky co máš pár fotek ze Satalic, ale už to tam maj asi hotový co..... :sad:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Jeste sem na to koukal a divil sem se ze se ti to tam veslo chyceni ze zadu napravy a ty si to podlozil :o Takze to udelam taky . 8) 8) Ja sem servo dal na ram a ted mi netlumy predni naprava :-D klasika . jenze kdyz me odpruzi tak me de do predniho narazniku a zkratit to uz nemuzu k vuli HL . ted jenom vyhodim hl zkratil 4link a soupnu servo na stranu . A ten drzak asi nebude potreba . dik 8)
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

hehe, šel jsem cestou nejmenšího odporu. Tyč řízení dostat těsně nad linky a tyč od serva a servo samotné jsem dával tak aby se vešlo těsně před převodovku. Mám ji o něco výš takže s tím nebyl takový problém.
A nechal jsem je jen na závitové tyči aby nebyly tak tlustý a vešli se.... Možná je ještě obalím smršťovací bužírkou aby tam nebyl ten závit....
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

pajiki píše:chtěl bych se podívat někam na ty písky co máš pár fotek ze Satalic, ale už to tam maj asi hotový co..... :sad:


Satalice jsou pasé,ale mám v merku pískovnu do který se chystám v pátek na očum. :-)

Písek mě totiž hóóódně baví.
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

tento pátek? v kolik cca bych se snažil nejak rozházet diář.....

jinak mám už naviják

Obrázek
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Krasa a co mud sligers ?
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

mudy mám do bláta a na zimu.... 8)

tak jsem si řekl že udělám něco pro to mé koupání. Hehe zlatá ikea. Je tam skovaný regl a přijímač

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a když jsem se rozhodl že se projedu a vše ozkouším, yotka řekla nasrat a udělala pápá

Obrázek
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

pajiki píše:a když jsem se rozhodl že se projedu a vše ozkouším, yotka řekla nasrat a udělala pápá[/img]

Tak to me auto rika porad . Ale moje aute je uprchlik jak jedu dal nez 20m tak si jede samo . Ach ta svoboda :-D

Zpět na „High Lift“