Uživatelský avatar
Robert
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 7

BlueBird BMS-660 myslím, že bylo za litr a spokojenost
Man SX2000 1:10

malé práce na soustruhu, unašeče, spojky, hřídele, nebojte se napsat
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

úplně postačí MG995 . 13kg, digital, kovové převody na model bazaru je nějakej rus prodával za 250kč/ks. Škoda, že jsem jich nekoupil bednu. Tak si ho vygoogli.
Uživatelský avatar
K3NW00D
Nově příchozí
Příspěvky: 92
Registrován: 20.12.2008 0:00
Bydliště: Kůže líná z Kolína

gůglování proběhlo zdárně, našel jsem ha lidovou cenu 369 Kč, jen douifám že to není něco jako Hextronic jelikož a protože je mám a dělaj mi ten bordel v autě
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

yanek píše:
cores píše:Koupil jsem novej régl DSYS a v návodu je napsáno,že rušení může způsobit i povolenej šroubek nebo suchý ložisko.

To je pravda, Jak jsem psal, jakékoliv tření dvou kovů, vyrábí dokonalé rušení. Občas na to spadne i vrtulník :P


No tak to sem rád, že mi na to při večerním ježdění nespadnul vrtulník, ale jen sníh ze stromu. :D
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Mě pomohlo povytažení kousku antény pod zahrádku a je to o dost lepší, ale není to 100%. Pod kastlí mi něco anténu ruší. :oops:
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
K3NW00D
Nově příchozí
Příspěvky: 92
Registrován: 20.12.2008 0:00
Bydliště: Kůže líná z Kolína

kdyby na tebe ten vrtulník hapal tak bychom se to asi těžko od tebe už dozvěděli :wink:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

K3NW00D píše:gůglování proběhlo zdárně, našel jsem ha lidovou cenu 369 Kč, jen douifám že to není něco jako Hextronic jelikož a protože je mám a dělaj mi ten bordel v autě

Řeknu ti to takhle: servo s těmito parametry od Futaby, Voltze apod stojí 2-4 tisíce. Koupil jsem před dvěma lety balení po 20ks v Hongkonu. 1ks nešel vůbec. Po 20minutách zahoření se 1ks začal zpožďovat na jednu stranu. Vyřadil jsem ho na náhradní díly. Na servotesteru jsem vybral 10ks se stejnými parametry(rychlost) a odvezl je do RC servizu Hnízdil aby mi je ještě přezkoušel po svém a přidělal kostru na motor, kterou tam bůh ví proč nedávají. Potřeboval jsem je do velkého letadla. Zbytek jsem nastrkal do crawlerů, Reva 3,3(jedno místo dvou původních), Savage, Highlifta, Trail findera, A všude makaj a žádné neodešlo. A když, tak ho rád vyhodím a dám nové, stejně tak když jej utopím nebo rozkřápnu ošutr. Někdo by si za stejné peníze koupil dvě Futaby, já radši 20 těhle.Zvlášť na takové rychlíky jakými jezdíme :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Motor_Home píše:Mě pomohlo povytažení kousku antény pod zahrádku a je to o dost lepší, ale není to 100%. Pod kastlí mi něco anténu ruší. :oops:

že by statika? Potvora! Zkus tahat takový ten antistatický ocásek jak byl módní v 70-tých letech. Bez něho žádný pořádný žígo nebo eRko na silnici nesmělo :D
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

yanek píše:
Motor_Home píše:Mě pomohlo povytažení kousku antény pod zahrádku a je to o dost lepší, ale není to 100%. Pod kastlí mi něco anténu ruší. :oops:

že by statika? Potvora! Zkus tahat takový ten antistatický ocásek jak byl módní v 70-tých letech. Bez něho žádný pořádný žígo nebo eRko na silnici nesmělo :D

To už to můžu rovnou hodit na bovden......
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Bowden by ti zase zarušili každou chvíli spoluúčastníci (nohou)
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Byl jsem si dát večerní expedici po zahradě, nebo spíš kolem baráku. Je to docela mazec. Zdvojil jsem přední světla a na tom sněhu je to luxusní posvícení.
Už se těším až to trochu zmrzne a půjde jezdit i na sněhu. Teď se to moc do toho prašanu boří.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
K3NW00D
Nově příchozí
Příspěvky: 92
Registrován: 20.12.2008 0:00
Bydliště: Kůže líná z Kolína

a yanku nezbyly ti nějaký? že bys mi je půjčil ( nebo prodal-jak chceš) a já bych je vyzkoušel ať vím do čeho jdu. Nevím proč ale vždy když jsem koupil nový auto tak jsem musel tohle řešit :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

prosím tě nezbyla.Jěště jsem dokupoval u toho rusa. Jo vlastně zbyla 2ks na náhradní díly. :D
Uživatelský avatar
K3NW00D
Nově příchozí
Příspěvky: 92
Registrován: 20.12.2008 0:00
Bydliště: Kůže líná z Kolína

ou škoda, no nic, zkusím něco vymslet...rychle vymyslet :lol:

jo jak i psal s tím že sis je nechal upravit od toho pána, tak jsem zapátral po netu a našel jsem radu že s rušením se dá bojovat tím že připájím - na obal motoru, nicméně jsi to taky radil a já to vyzkoušel... ale pořád kulový s přehazovačkou nazpátek :?
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

A přečetl jsi si soukromou zprávu?

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“